Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
afyonkarahisar, ahmet, bilgileri, ilköğretim, mesut, okulu, sinanpaşa, yılmaz

Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Bilgileri Sinanpaşa Afyonkarahisar

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Bilgileri Sinanpaşa Afyonkarahisar

Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Hakkında - Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Tanıtım - Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Resimleri - Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu İletişim

Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuzun temeli 08/10/1996 tarihinde atılmıştır Kaba inşaat kasabamız halkı; ince işleri ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılmış - yaptırılmıştır Okulumuz Tınaztepe İlköğretim Okulu adıyla hizmete başlamıştır 08/12/2000 tarihinde dönemin Başbakan Yardımcısı AHMET MESUT YILMAZ'ın katılımıyla resmi açılış töreni yapılmış; okulumuzun adı Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu olarak değiştirilmiştir

Toplam 18 derslik bulunan okulumuzda ilk kademe birer şubeden ikinci kademe ise üçer şubeden oluşmaktadır Okulumuzda toplam 319 öğrenci bulunmaktadır

Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Sinanpaşa
Okulun Telefonu: 272 3222040
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Fatih Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No:24 Tınaztepe Kasabası
Okulun Web Adresi: http://tinaztepemebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com