Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Marmara Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, chrysler, gebze, ilköğretim, kocaeli, okulu, yıl

50. Yıl Chrysler İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

Eski 08-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

50. Yıl Chrysler İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

50 Yıl Chrysler İlköğretim Okulu Hakkında - 50 Yıl Chrysler İlköğretim Okulu Tanıtım - 50 Yıl Chrysler İlköğretim Okulu Resimleri - 50 Yıl Chrysler İlköğretim Okulu İletişim

50 Yıl Chrysler İlköğretim Okulu Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 50 Yıl Chrysler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 50 Yıl Chrysler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 50 Yıl Chrysler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, 50 Yıl Chrysler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

50 Yıl Chrysler İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz Cumhuriyetimizin 50 Yılı olan 1973 senesinde temeli atılarak 2 yıl 3 ay gibi kısa bir zamanda tamamlanmış ve 2 Mart 1976 tarihinde 674 öğrenci ve 15 öğretmenle eğitim-öğretime başlamıştır Şu anda Mili Eğitim Bakanlığı’nın da desteği ile okul binamız yeniden yapılmakta olup 2009-2010 Eğitim-Öğretim yılını Atatürk İlköğretim Okulu binasında öğlenci olarak yapmaktayız

50 Yıl Chrysler İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: 50 YIL CHRYSLER İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: GÜZELLER MAH DOĞAN CAD NO:37 GEBZE KOCAELİ
Telefon Numarası: 2626411824
Faks Numarası: 2626445242
E-mail Adresi: 50yilchryslerioo@gmailcom
Web Adresi: - wwwchrysleriook12tr

50 Yıl Chrysler İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwgebze mebgovtr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com