Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
canım, sevgilim

Canım Sevgilim..

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Canım Sevgilim..

Sauna'ya giden bir grup genc erkek, soguk havuzda dinlenirlerken bir cep telefonu calar Bir adam telefonu acar Ortam cok gurultuludur; telefonun obur ucundaki kadin sesini zorlukla duyar
- Sevgilim Meltem'le disardayim Biraz once cok guzel bir kurk gordum 400 milyon liracik Senin kredi kartindan alabilir miyim? N'oooolur, alabilir miyiiiiimmmm?
- Tabi canim Al
- Ah sevgilimmmm! Cok sekersin Biseycik daha var ama kizmayacaksin, degil mi?
- Hayir, kizmam
- Buraya gelmeden once Akmerkez'deydik De Beers'de bir tane tek tas pirlanta yuzuk gordum Cok guzeldi sevgilim Butun arkadaslarimda var Senin kredili kart hesabindan alabilir miyim? 650 milyon liracik Gelecek ay ikramiye alacaksin O zaman odersin N'ooooluuurrrr Alabilirmiyim?"
- Peki, al canim
- Sevgilim benim Bi tanem Cok sekersin Bu aksam sana harika bir gece yasatacagim Caniiiim, bi sey daha var Ama kizarsin diye korkuyorum
- Kizmam, soyle bakiyim
- Son kazadan sonra arabamdan iyice sogudum Galeride bi tane Peugeot 206 gordum sevgilim Cok guzeldiiii 9 milyara birakacak Senin adina bankadan bi kredi actirsak diyorum sevgilim Nuran'in kardesi bankada sube muduru Kefil-belge-imza falan istemiyor, sen tamam dersen hemen yapicak islemleri N'ooolurrrr sevgilim, seni cok seviyorum
- Peki, peki Tamam Olur Al bakalim
- Tatli sevgilim benim Canim sevgilim Seni coook seviyorum Hadi by, aksama gorusuruz
Genc adam telefonu kapatir ve arkadaslarina sorar:
- Bu telefon kimindi yahu?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com