Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
falınız, haftalık

Haftalık Falınız

Eski 03-12-2007   #1
Ergenekon

Haftalık Falınız

Venüs burcunuza geçti geçmesine ama sizin göbeğiniz de maşallah standartları geçti Sıkı bir diyet programına başlamanız gerektiğini gezegeninizin söyleyecek hali yok ya Aynada bir kendinize bakın Olmadı, bari dostlarınızın yüzünüzden önce göbeğinize bakmasından anlayın Sizi yemeden içmeden kesileceğiniz bir hafta beklemiyor Keyfiniz yerinde Bu keyif olduğu sürece de kantardan inmeyeceksiniz
Mars gezegeninin dünyaya yaklaşması da koçları olumsuz etkileyecek Dengesiz davranışlar sergileyebilirsiniz Kendinize çeki düzen vermeniz için imaj mekıra ihtiyaç duyabilirsiniz
Uğurlu sayınız: Pi sayısı
Uğurlu taşınız: Erol Taş
Uğurlu gününüz: Anneler günü

Geleceğe yönelik umut ve hedeflerinizi cilalayacağınız bir dönemden geçiyorsunuz Mortgage yasasına umut bağlayarak oturduğunuz evi satıp bahçeli müstakil ev sahibi olma hayaliniz bu dönemlerin en sakıncalı evrimi Kıyıda köşede birikmiş üç-beş kuruşunuz olmadan ev sahibi olacağınızı hayal ediyorsanız avucunuzu yalarsınız Bunun için yorucu bir çalışma hayatı sizi bekliyor Ek gelirler peşindesiniz Lakin çok kovalayacaksınız
Eşitliği sevmeniz başına büyük dertler açabilir Kuşlara yemleri eşit vermek için yemleri saymanız tüm haftanızı alabilir Kuşlarınız yenilebilir bir cins ise, hiç vakit kaybetmeden mangalı hazırlayın ve bu dertten kurtulun
Uğurlu sayınız: İnternette durduğun saat sayısı
Uğurlu taşınız: Mezar Taşı
Uğurlu gününüz: Sigarayı bırakma günü

Sizin için 5 YTL bayılıp bir kahve içtim Orta şekerli Görüyorsunuz nelere katlanıyorum Bugünlerde çok dalgınsınız Üç vakte kadar sokakta gaspa uğrayabilir ya da çantanızdan olabilirsiniz Gözünüzü dört açın Sokaklar Teksas gibi, ama siz Hawaii Fleming Sahili’nde yürür gibi geziniyorsunuz
Bu kadar şüpheci olmanız çevrenizdeki insanları zor durumda bırakıyor Kapıcının getirdiği ekmeğin içinde zehir olmadığından emin olmak için, önce kapıcıya yedirtmeniz bir nebze doğal karşılanabilir ama gazeteyi ilk kapıca okutmanız çok anlamsız
Uğurlu sayınız: Doğal sayılardan en doğalı
Uğurlu taşınız: Barni Moloz Taş
Uğurlu gününüz: Elektrik faturasının son ödeme günü

Yengeç olunmayıp yengeç doğulacağını tekrar hatırlatan aşırı duygusal ruhunuz bu hafta pek kaba saba Anlaşılan beklediğiniz maaş zammı sinirinize dokundu Oh olsun! Zaten bu kaba saba haliniz size daha çok yakışıyor Duygusallığınızı gizlemek için arkasına saklandığınız bu maske yüzde % 7’lik zam ile yırtılıyorsa sizinle hiç işim olmaz zaten
Arkadaşlarınızı çok ihmal ediyorsunuz Bırakın aramayı, çağrı atıp ödemeli bile yapmıyorsunuz Arkadaşlarınızın sizin için yaptıklarını unutmamalısınız insan telefonu olmasa da posta güvercini besleyerek hatta kendini yakmak süreti ile dumanla haber gönderebilir
Uğurlu sayınız: Avrupa liglerinde bulunan Türk futbolcu sayısı
Uğurlu taşınız: Göktaşı
Uğurlu gününüz: Her Allah ın günü

Çinlilerin köpek yılını bitirip Anadolu’da ‘adıbatasıca’ diye bilinen ‘domuz yılı’na girmesi sizi biraz germiş anlaşılan Ayriyeten Jüpiter ile doğumdaki Satürn’ün üçgen pozisyonunu alması kafanızı karıştırmışa benziyor Bence sakin olun, gerinin, esneyin, doğaya açılın Hiçbir şeyciğiniz kalmaz Sizi severim bilirsiniz Güvenin bana Gelip geçici her şey
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz Her işi sağ elinizle yapmayın Biraz sol elinizi de kullanın
Uğurlu sayınız: ölü ve yaralı sayısı
Uğurlu taşınız: Yüz metre ileriye TAŞındık
Uğurlu gününüz: Mahşer günü

Son dönemlerde evinize aldığınız elektronik baskülün üzerine tünemiş bir halde yaşadığınızın farkında mısınız acaba? Gerçi üzerine pek yakışıyorsunuz Aksesuar olarak kalmanızı dilerim; ama psikolojiniz bozulduğu için kıyamıyorum işte İnsanlara ve kendinize öfke duymanızdan çekiniyorum Sizi rahatlatayım o zaman Sorun sizde değil, yediklerinizde Yemeyin bir süre, hiç olmazsa zafiyetten daha çabuk nalları dikersiniz
Son bahar geldi ama siz hala ilk baharı unutamıyorsunuz Biliyorum ilkler önemlidir Siz de bilmelisiniz ki, mevsimler gelip geçicidirAma bir yerde haklısınız Her mevsimde aynı sıcaklığı bulamıyorsunuz
Uğurlu sayınız: Sefer sayısı
Uğurlu taşınız: çakmak taşı
Uğurlu gününüz: Ramazanın üçüncü günü

Akciğer filmi çektirirken bile artistlik poz veren başka biri var mıdır acaba? Her şeyi çok abarttığınızı, tribünlere oynadığınızı hatırlatmamın bilmem bir yararı var mı? Bence yok Sizden korkuyorum, evet evet korkuyorum Olmadık işleri olmadık yöntemlerle çözmeye çalışıyorsunuz Ağaç dikerken bile terzi çağrılır mı yaaaTerazi burcunun bir özelliği olan denge unsuruna güvenip, ip üzerinde akrobasik hareketler yapmak hayatınıza mal olabilir Böyle bir olayı düşünmek bile başlı başına bir dengesizliktir Terazi burcu böyle bir hatayı kabul etmeyecek, gereken mercilere başvurarak hakkını arayacaktır
Uğurlu sayınız: Yolcu sayısı
Uğurlu taşınız: Böbrek taşı
Uğurlu gününüz: Hafta içi her gün

Sezgilerinizden ziyade mantığınıza itaat etmeniz gereken birtakım döngüler sarmalının içinden geçiyorsunuz Bu demek değil ki daha çok para kazanacak ve daha çok harcayacaksınız Sadece kötü günlerin bir süreliğine geride kaldığını söyleyebilirim İçinizde biriken zehir stokunu tamamlar tamamlamaz yine tozutacağınıza eminim En azından bu hafta etrafınızdakiler rahat edecek
Partnerinizin sizinle ilgilenmediğini düşünüyor ve üzülüyorsunuz Ama işin ilginç tarafı, partneriz de akrep burcu ve o da aynı şeyleri düşünüyor Yani ortada hiç bir şey yokken üzülüyorsunuz
Uğurlu sayınız: TMSF nun el koyduğu şirketlerin sayısı
Uğurlu taşınız: Harry potter felsefe taşı
Uğurlu gününüz: Hadi söylemeyeyim tahmin et

Ağzınızla kulağınız arasındaki iletişim problemlerini hiçbir telefon şirketinin gideremeyeceği ortada Yine faturalara filan aldırmadan çan çan çene çalıyorsunuz Söyledikleriniz de bir işe yarasa da, incir çekirdeği pekmezi yiyebilsek bari Habire birilerini çekiştiriyorsunuz Telekom’un yeni tarifesinden haberiniz yok sanırım Yok eğer hisse aldım, kârıma katkı olsun diyorsanız devam edin
özgürlüğü çok seviyor ve arzu ettiğiniz gibi yaşamak istiyorsunuz
Uğurlu sayınız: Bir eldeki parmak sayısı
Uğurlu taşınız: Göbek taşı
Uğurlu gününüz: Altın günü

Şen şakrak durumda, sekerek dolaşmanız hayra alamet değil İlk cemre kafanıza düştü sanırım İyimser, kendine güvenen ve büyümeye istekli bir haliniz var Bunlar hayra alamet değil Bu siz olamazsınız Bu hafta soğuklar yeniden başlıyor Beni dinlemiyorsanız, hava durumlarını dinleyin bilader Dereyi görmeden paçayı
sıvamayın
Çocuksu düşüncelerinizden kurtulup hayatla yüzleşmenizin vakti geldi Ama yüzleşme bir tv kanalında olursa çok dikkatli olmalısınız çünkü yetmiş milyon sizi izliyor olacak
Uğurlu sayınız: Ahmet Altan ın kitap baskı sayısı
Uğurlu taşınız: Musalla taşı
Uğurlu gününüz: çamaşır günü

Burcunuzdan geçen hafta itibarıyla illallah diyerek kendini kurtaran güneş çok şanslı! Bir de ben kurtulsam sizden Koca güneş bile sizin sabit görüşlerinizi, huysuzluğunuzu eritemedi Ben ne yapayım? Tek umudum küresel ısınma Umarım lime lime erirsiniz de buzul parçası gibi okyanuslara doğru gidersiniz Taşınmaz mallarla ilgili konularda gelişmeler yaşayacağınız bir haftadasınız Ama bu sizi endişelerinizden uzak tutar mı bilmiyorum Bilemiyorum… Yani…
Ailenizin uyarılarını hiç dikkate almıyorsunuz Ve hep dikine gidiyorsunuz Sırf onlara gıcıklık olsun diye kırmızı ışıkta geçiyor,önce sağınıza değil de solunuza bakıyor ve otomatik kapı çarpsın diye basamakta duruyorsunuz
Uğurlu sayınız: Biletli taraftar sayısı
Uğurlu taşınız: Atilla Taş
Uğurlu gününüz: Ziyaret günü

Burcunuza giren güneş etrafınızdaki yağlama ekibinin dozunu artıracak Buna ben de dahilim Güneşin size verdiği enerji ve ışıltı, tatminsiz ruhunuzu ahenkle dans ettirecek Yalnız yine de endişelerim var Sizin duygusal dünyanız güneşin doğuşuna sevinmek yerine batışına bakıp hüzünlenmeyi isteyecektir O yüzden siz beni dinleyin Uyanın da balığa gidelim
Sosyal fobinizi yenmelisiniz Toplum içinde konuşamıyorsunuz bile Tamam dilsiz olabilirsiniz ama insan biraz gayret eder Yarışmaktan sonra en önemli şey azimdir Bunu unutmayın
Uğurlu sayınız: Avagadro sayısı
Uğurlu taşınız: Okey taşı
Uğurlu gününüz: Pilav günü

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-12-2007   #2
tatia27

çok iç açıcıydı gerçekten kaldım öle

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-13-2007   #3
angelesdream

çok eğlenceliymiş ya benım bu haftamdemek diyete başlıyacm he:))

sağol ergenekon güzel paylaşımdı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-13-2007   #4
virüs

Uğurlu sayınız: Yolcu sayısı
Uğurlu taşınız: Böbrek taşı

Uğurlu gününüz: Hafta içi her gün

Evet onun için yarın kıracağım okulu teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-13-2007   #5
suskun

evet angelesdream seninki aynen çıkmış hakikaten arkadaşım :blush:AAA tamam şaka yaptım kızma hemen:blush::blush::blush:

Güzel paylaşımdı teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-13-2007   #6
angelesdream

suskuuuuunngörüşürüm ben seninle:)))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-13-2007   #7
suskun

oldu canım nezaman görüşücez haber verde bileti erken kesiyim:img-blind::))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-13-2007   #8
angelesdream

burda olmuyo tatlımözele gel özele:))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-13-2007   #9
Gözyaşı

sokaklar teksas gibi ama siz hawaii fleming sahillerinde gibi dolaşıyorsunuz en güzeli buydu teşekkürler paylaşım için

Eski 03-13-2007   #11
angelesdream

ya gelsene canım yakorkma yememallah allahhbak kızıcaklar şimdi gelsenee
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com