Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aygen, bilgileri, ilköğretim, kütahya, merkez, okulu, ümran

Ümran Aygen İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Kütahya

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ümran Aygen İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Kütahya

Ümran Aygen İlköğretim Okulu Hakkında - Ümran Aygen İlköğretim Okulu Tanıtım - Ümran Aygen İlköğretim Okulu Resimleri - Ümran Aygen İlköğretim Okulu İletişim

Ümran Aygen İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Ümran Aygen İlköğretim Okulu; Kütahya ili merkezin'nde, Zafertepe Mahallesi Konuralp Caddesi'nde bulunmaktadır İl Özel İderesi ve Milli Eğt Müdürlüğü işbirliği ile inşa edilen 22 derslikli okul, 1999 yılında eğitim-öğretime başlamıştır Okulumuz Bilişim Teknolojileri ve Fen Laboratuvarları, 2 adet Teknoloji ve Tasarım işliği, Özel Eğitim Sınıfı ve Çok Amaçlı Salon'da mevcuttur

Okulumuz, adını İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne önemli miktarda maddi yardımda bulunmuş müteahhit Süleyman AYGEN'in trafik kazasında yitirdiği eşi Eczacı Ümran AYGEN (1956-1992)'den almıştır

VİZYONUMUZ
Milli ve Manevi değerlere bağlı, toplumsal değerleri benimseyen, çağdaş, lâik Atatürk'çü kendisi ve toplumuyla barışık bilimsel düşünmeye önem vererek yorumlayabilen, esnek düşünme yeteneğini gerçekleştirebilen, iletişime açık, ruh sağlığı ve gelişimi iyi olan pozitif bilimi ve sosyal bilimleri birlikte sentezleyin, iyi bir öğrenci, iyi bir insan ve iyi bir toplum oluşturmaktır
MİSYONUMUZ

Bütün öğrencilerimizin öğrenmeyi öğrenmelerini, onları eğitimli, bilgili, becerikli, girişken, kendine güvenen bireyler olarak Türkiye'nin üretken gücünün temel taşları olmaları için çalışıyoruz

Öğrencilerimizi, içinde bulunduğumuz çağın imkanlarını kullanarak, bilgiye ulaşabilen ve bilgiyi kullanabilen; tutarlı, kararlı, toplumla barışık bir şekilde milli ve manevi değerlerine hizmet etmeyi kendine amaç edinmiş bireyler olarak yetiştirmek için varız
DEĞERLERİMİZ

Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı demokratik, lâik bireyler yetiştirmek
Dürüstlük, yansızlık ve güven
İletişime açık olmak
Önerilere açık olmak ve birlikten sinerji yaratmak
Okulda demokratik davranışları ve hoşgörüyü geliştirmek
Koordinasyon ve iletişimi sağlamak
Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli yenilenme
Okul çevre ilişkisini geliştirmek
Çağdaş eğitim anlayışı ile öğrencilerimize istendik davranışlar kazandırmak
Yönetim ve çalışanlar arasında karşılıklı anlayış ve saygı
Fırsat eğitimini hayatımızın bir parçası haline getirme
Başarının takım çalışmasıyla yakalanacağına inanırız
Saygı ve sevgiyi ön planda tutarız
Empati anlayışı geliştirme Tüm öğrencilerin öğreneceklerine inanma
Okulumuzda her öğrencinin gelişmesi için ortam hazırlarız
Öğrencilerimizi bütün çalışanlarımızın odak noktası sayarız
Farklılıklarımızın bilincindeyiz ve bu farklılıkların birer zenginlik kaynağı olduğuna inanırız
Öğrencilerimize ve çevremize örnek alınan bir model olduğumuza inanırız, konuşma, kıyafet ve davranış olarak dikkatli olmamız gerektiğine inanırız
Eğitimde kaliteyi ön planda tutarız
Öğrencilerimizin başarısını artırmak için sorumluluk alır ve verimli bir şekilde çalışırız
Biz çağımızın ve ülkemizin istediği insan profilini bilir ve eğitim süreçlerimizi ona göre tasarlar ve planlarız
Zamanın değerine inanırız
Teknolojik gelişmeleri izler kullanılmasına önem veririz

Ümran Aygen İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: (274 )227 05 24
Okulun Faksı: (274 ) 227 02 05
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://umranaygenilkogretimmebk12t r/
Okulun E-Posta Adresi: umranaygen@hotmailcom
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Ümran Aygen İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com