Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi > Cep Telefonları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ceplere, hazırlanıyor, nokia, wp7li

Nokia, Wp7'li Ceplere Mi Hazırlanıyor?

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Nokia, Wp7'li Ceplere Mi Hazırlanıyor?

Nokia, WP7'li ceplere mi hazırlanıyor?

Nokia, Windows Phone 7 tabanlı telefonlar üretmek için Microsoft'la görüşmelere başladı! Henüz onaylanmayan bu haber, haberlerinin doğruluğuyla ünlü Rus gazeteci Eldar Murtazin'den geliyor Murtazin, Nokia'nın eski Microsoft yöneticisi Stephen Elop'un başında bulunduğu yeni yönetim takımının, Microsoft ile yeni işletim sistemini desteklemesi konusunda görüştüğünü söylüyor
Nokia'nın Symbian^3'ün ve çıkışı yaklaşan MeeGo'nun ardından sonunda farklı bir şirketin işletim sistemini kullanacak olmasına inanmak zor, ancak bu ilişki iki taraf için de faydalı olabilir
Nokia'nın açık kaynak kod dünyasına girmek istememesi ise doğal: Şirketin Android tabanlı telefonlar üretmesi, Google işletim sisteminin Symbian'dan üstün olduğunu kabul etmek anlamına gelecekti

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com