Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Internet & ADSL

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2yolunu, buldum, çalışmıyor, dediler, earth, google, olacak, yaptım

Google Earth Çalışmıyor Dediler. Yaptım Olacak! 2.Yolunu Buldum

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Google Earth Çalışmıyor Dediler. Yaptım Olacak! 2.Yolunu Buldum

daha önce bi yol bulmuştum ve herkesle paylaşmıştım:

http://wwwwebhatticom/network-ve-ianin-yoluhtml (google earth çalışmıyorişte çalıştırmanın yolu)

çoğu kişinin imdadına burdan ulaşmıştım çoğu kişide dnsler değiştiği halde google earth çalışmıyorduve bu sorunuda ortadan kaldırarak herkesin google earth'ta tekrardan kavuşmasını sağlayacağımbaşlıyoruz:

1 vereceğim linkten programı indireceğiz(virüslü mirüslü demeyingezginlercom a güvenmeyen kendini camdan aşaya atsın)

2 rar arşivinden çıkartıyoruz

3 programa çift tıklıyoruz

4 hiç bir şeye ellemeden google earth ı çalıştırıyoruz

5 keyfimize bakıyoruz

link:UltraSurf Download - İndir > Gezginler

not 1: google earth çalışmadı demeyinbiraz geç gelebiliyor dünya

not 2: sadece google earth değilyoutube ve tüm yasaklı sitelere ıp adresini saklayarak ulaşan bir programmışbu da başka özellikleri

EMEĞE SAYGI Bİ DUA ETSENİZ YETERLİ

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com