Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
havas, ilmi, konusunda, olanlara, sesleniyorum, üstün

Havas İlmi Konusunda Üstün Olanlara Sesleniyorum...

Eski 07-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Havas İlmi Konusunda Üstün Olanlara Sesleniyorum...

Madem Allah'ın dilediği ve istediği şey olur Madem dilemeyide yaratan O neden rakamlarla uğraşıyorsunuz ki? Tam bir iman ve ihlas ile bir kere dua edince zaten Allah sizin isteğinize göre vermiyecek mi?

O birşeyin olmasını istediğinde olmuyor mu? Allah'ın vermediğini rakamlarla alabilceğini sananlar kendilerini neden buna şartlıyorlar ki?

Havas ilmi var diyenler bunu savunanlar o zaman söylesinler bakalım?

Ebced hesabıyla cehennemde kaç gün yanacaklar?

Yada 4444 Salatı ile cehennemi söndürsünler yok etsinler bütün Havascılar bir araya gelsin denesinler Yada Havas İlmi ile kendilerini cennete koysunlar

Allah'ın istemediğini yapamayacaklarını görecekler Madem öyle demek ki bunların hepsi boş işlermiş öyle değil mi? Allah istemedikten sonra hiçbirşey olmuyormuş

İman, İnanmak güvenmektir

Meditasyonlar çeşitli şeyler yaparken bile İnanarak ve özgüven ile yapılır

500 Kere inanmadan ve güvenmeden Af dilesen ne olur ki? Siz olacağına inandığınız ve güvendiğiniz için oluyor Ama sizi ateşe atmak isteyenler sizi rakamlara bağlıyor Hala uyanmıyacak mısınız?

Siz Allaha inanıp ona güvendiğinizde o sizi cehennemden kurtarır Ateşini dileyen için söndürür

Hadi sizde HAVAS ile onun Ateşini kendiniz için söndürün ve Cennete gidin bakalım Havas ilmi kaçınızı cennete sokacak

Selametle

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com