Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
beddua, için, yapabilirim

Beddua İcin Ne Yapabilirim?

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

arkadaşlar moralim çok bozuk, ben küçükken annemi kaybettim ben 7 yaşındaykende babam üvey annemle evlendi, kadın evlendiği günden beri beni kıskandığı için hep eziyet etti bana, babamdan uzaklaştırmak için uğraştı babam nefret etsin benden diye sürekli çocukken beni ona şikayet ederdi
kendisi döverdi, babamada zorla dövdürürdü beni ben çok seviyordum babamı katlandım 18 yaşıma kadar 18 yaşımda üniversiteye gittim ondan sonra o kadınla ve babamla arama mesafe koydum çünkü babam sebepsiz yere arayıp küfürler ediyordu bana, sürekli hakaret ettiler zaten çocukluğumdan beri her neyse en son okul bitti bunların yanına döndüğümde dua okuyorum diye dayaklar yedim, yine hergün hakaretler işittim, nefes alsam neden nefes aldın diye üstüme geliyolardı babam benden iyice tiksinmiş durumdaydı bana yapılmış bi büyü var zaten ama bence babamdada var yoksa ben onlara hiçbişey yapmadım ki küçücük çocuktum neden böyle davrandılar
her neyse asıl sorunum en son dayanamadım eşimle kaçtım evlendim, çünkü vermezdi babam beni aylığımı alıyordu kendisi
geçen gün eşime arattırdım babamı annemden kalan mirasımı istediğimi söyledim, zorla kabul etti
benim içinde eşime, şersiz,soysuz gibi bir sürü küfürler ediyomuş allah onun belasını versin, başına bela gelsinde bende haberini alayım inşallah, isterse kötü yola düşsün naparsa yapsın gibi bir ton beddualar ediyormuş yaa evlenmişim bebeğim olucak yakında ne bu intikam yıllarca acıyı ben çektim sırf bu adam için katlandım gudubet karısına adamın bana söylediklerine bak
o beddualar ona döner eminim bundan çünkü ben haketmedim, annemi kaybetmeyi de ben istemedim, ama aklımdada kalıyor ya tutarsa bu durumda benim ne yapmam lazım
onlardan gelen negatif enerjileri geri çevirmek için bi dua filan var mı acaba?
helallik alın demeyin adam zaten cinli, karısının ağzına bakıyo herşeyde, suçum olmadığı halde sırf karısı annemi kıskanıyo diye bu muameleyi çocukluğumdan beri hala işitmek görmek kanıma dokunuyo bedduasını onlara geri döndürmenin bir yolu varmı? sadece bunu istiyorum onun dısında yüzünü bi daha şeytan görsün onun, öyle baba olmaz olsun baba değil hayvan bile olamaz o
allahın gücüne gitmesin ilahin adaletin yetim bir çocuga yıllarca işkence yapmktan, psikolojisini bozup hayatını mahvetmekten artık onlara tecelli etmesi gereken yerde yine bedduaları ben işitiyorum, yine sövülen ben oluyorum allah babamın kalbine neden o kadının kötü oldugunu, haksız oldugunu vermiyo yetimi incitmek kadar günah bişey var mı yaaa ama yapanlrında yanına kar kalıyo ahirette evet bulcaklar cezalarını ben ceza acı çeksinlerde istemiyorum sadece haksız yere beddua duydukça ürperiyorum ben o kadına bile kaybolan geçmişimden sonra beddua etmeye korkarken nasıl insan bunlar böyle insan kendi evladı kötü yola düşsün ister mi? kendi evladının başına bela gelsinde haberini alayım diye dört gözle bekler mi?
tut ki ben kötü olsam bile, diyelim ki asi çocktum laf söz dinlemiyodum vs yine de evladın oldugunu koy bi kenara evlenmiş barklanmış hamile bi kadına bu muamele fazla değilmi? eşime bile utanmadan sen onu tanımazsın diyomuş eşim beni koruyo ya onlardan, eşimde ben gayet iyi tanıdım sen rahat ol asıl senin ne oldugun belli de konumuz o değil demiş eşimde küfürlerin içinde mahkeme açıcam ispatla bakalım şersizliğini denizin demiş yok lafın gelişi söylüyorum ben demiş bu sefer saygıdeğer babam kendimi, bebeğimi ve ailemi bunlardan nasıl koruyabilirim ben

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Allahın izniyle kornunursun korktuğundan emin olursun , merak ettiğim neden korktuğun anlattıklarından yola çıkarak söylüyorum suçun yok babanın böyle olmasının sebebini biz bilemeyiz ,tabi ama her baba- anne aynı olmuyor malesef hepsi şefkatli olmuyor , ne güzel bebeğinde olacakmış Allah hayırlı evlat olmasını nasip etsin üzülme derim zira değiştiremezsin ne derse desin ne beddua ederse etsin sanane suçun olmadıktan sonra baban olabilir nihayetinde seni Yaratan o değil, Allahın haberi var olanlardan yani sıkıntı yok bebeğine eşine konsantre ol buda senin sınavın çok sabretmişsin az daha sabır et ve yüksel =)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

canım Allah yardımcın olsun bebişini kucağına almayı nasip etsin çok zor yaşadıkların yanlız şunu unutma beddua haksız yere yapılırsa yapana dönüyor banada kuzenim haksız yere beddua etmişti ve çok geçmeden kendine döndü bebeği karnında öldü parçalayarak aldılar sakın sen onlara bulaşma Allah öyle büyükki ve adaleti de öyle sen boşver onları para pulda isteme bence sabret karlı çıkan sen olacaksın emin ol
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com