Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
boz, ikonu, murat, stil

Stil İkonu Murat Boz

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Stil İkonu Murat Boz

Kadınlar onun peşinden koşuyor, erkekler ise onun yerinde olmak için can atıyor

Durum böyle olunca FHM’in sayfaları ona saygıyla açılıyor!

Öncelikle bu güzel çekim için teşekkür ederiz Çok güzel bir moda çekimi oldu Günlük yaşamında da moda ile ilgili misindir?

Modayı takip eden bir erkeğimdir Hatta şöyle söyleyeyim alışveriş yapmayı sevmeyen ama modayı yakından takip edenlerdenim Özellikle moda dergilerini uçak seyahatlerinde karıştırmaktan büyük keyif alıyorum Yurt dışında yaşadığım dönem Türkiye’ye sık sık seyahatlerim oluyordu O zaman erkek dergilerini inceler, moda sayfalarında beğendiğim bir şey olduğu zaman sayfanın ucunu kıvırır ve stilistime bu kıyafetlerle ilgili çalışma yapmasını söylerdim Genelde en son ne moda, en son trendler nelerdir bilirim Ama takip etmek yetmiyor tabii, onlara ulaşmak için uğraşmakta lazım Çalıştığımız terziler var, onlarla beğendiğim şeyler üzerinde çalışmalar yapıyoruz

Giyim tarzın nasıl yorumlarsın?

Günlük hayatta spor giyinmeyi tercih ediyorum Takım elbise giyeceksem bile onu spor bir parça ile muhakkak kombinlerim

Asla giymem diyeceğin bir şey var mı?

Kırmızı çok fazla sevmediğim bir renk Asla giymem demeyeyim ama tercih etmediğim bir renk Giymeyeceğim birçok şeyi deneyebilirim ama kırmızıyı çok tercih etmem Kırmızı, beni biraz itiyor

Kadınların ayakkabı tutkusu gibi senin de alışveriş yaparken almaktan bıkmadığın bir şey var mı?

Saat ve ayakkabı Ayakkabılar karşısında şöyle bir takılırım Hatta bir keresinde Almanya’da bir botu çok beğenmiştim ve stilistim böyle çok ayakkabımın olduğunu söyledi Ama gardırobumu açtığımda öyle bir ayakkabımın olmadığını gördüm Ve bir daha Almanya’ya gittiğimizde o alışveriş merkezine gidip ayakkabıya baktım ama maalesef yoktu Aklım kalmıştı gerçekten

Formunu nasıl koruyorsun?

Her gün düzenli iki, üç saat spor yapmaya çalışıyorum Çok yoğun olduğumuz dönemlerde dinlenmeyi tercih ediyorum Çünkü spor dinlenme ile birlikte olursa faydası olur Eğer düzenli bir şekilde dinlenemiyorsanız spor yapmanın faydası yok, sakatlanırsınız Dinlenebildiğim dönemlerde haftada 4-5 defa spora giderim günde 2-3 saat çalışırım

Eskiden beri böyle bakımlıydın yoksa bu sektöre girince mi kendine bakmaya başladın?

Ben aslında oldum olası kendime özen gösterirdim Ama tabii eskiden şu dönemdeki kadar üstüne düşmüyordum bu durumun Her zaman televizyonda görünen biri olunca daha fazla dikkat etmeye başladım

Peki, birazda ilişkilerden bahsedelim FHM erkeklerine kadınlar konusunda nasıl bir tavsiye verirsin?

Aslında ben hayatım boyunca çok çekingen biriydim Bu yüzden tavsiye verebilecek en son insanım diyebilirim Ben bir kadından hoşlandığım zaman bunu söyleyebilmenin 30 bin yolunu falan düşünen biriyim Ve en son karede de bunu yapamayan bir insanım Bir de hiçbir zaman çok eşli bir insan olmadım Hayatımda çok az ama hep uzun ilişkiler oldu Bu yüzden FHM erkeklerine verebileceğim tavsiye şu olabilir ancak; mümkün mertebe hep kendileri olmaları Her konuda kendileri gibi olmalılar, samimi olmalılar! Özenti davranmamak, açık olmak gerekiyor Açık olup bir an önce harekete geçmeliler yoksa zaman geçiyor Bir an önce beğendikleri kişiye açılmalılar ve eğer sonuç olumsuz olursa da önlerine bakıp ilerlemeliler Her ne kadar ben açık olmayı çok beceremesem de öyle olunması gerektiğine inanıyorum Zamanında olamadım ama tabii yaşım ilerledikçe bir takım bir şeyleri yaşadıkça o tutukluğumu üzerimden attım FHM erkekleri her zaman kendileri olsunlar, samimiyet her zaman bir artıdır Yoksa zaman geçiyor

Şu sıralar o kadar çok ayrılık haberi okuyoruz ki siz nasıl koruyorsunuz ilişkinizi? Uzun ömürlü bir ilişkinin sırı nedir sana göre?

Hiçbir zaman kısa ilişkiler yaşayan biri olmadım zaten İlişkilerim hep uzun sürdü Doğru kişiyi bulunca zaten sıkılmıyorsun Doğru kişiyi bulmak çok önemli ve ben buldum Bu yüzden de çok şanslı olduğumu düşünüyorum Doğru kişiyle ilişkinde de mutlu oluyorsun, başka bir şey aramıyorsun Umarım herkes kendine göre doğru insanı bulur

AskMen

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com