Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
beylerin, durumlarindan, klavuzu, kurtarma, zor

Beylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu

Eski 07-12-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Erkekler kadınlar tarafından hep düşüncesiz olmakla suçlanırlar İşin acı yanıBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu gerçekten de öyledirler Sorumluluk duyguları yeteri kadar gelişmemiştirBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu hepsi kocaman çocuklara benzer ve ilişki süresince randevularına geç kalmak ve başka kadınlarla ilgilenmeye devam etmek gibi ölümcül günahlar işlerler Affedecek kadınBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu affeder Affetmeyecek kadınBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu asla affetmez Ama tatlı dilli olunur ve uygun mazeretler testi kırılmadan hazırlanırsaBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu sevgilinizin size verdiği hapis cezasından kurtulmanız kolaylaşır

1-Sorun:
Eve Sarhoş Geldiniz
O ne der?
Allah belanı versin defooool!…
Siz ne diyebilirsiniz ?

(tabii ki sabah olup da yeniden konuşma yeteneğinize kavuştuğunuzda)? Berbat bir gün geçirmiştim ve sorunlarımı eveBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu sana taşımak istemedim YaptığımıBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu sorumsuzluk olarak görüyorsan çok özür dilerimBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu ama gelip senin başını ağrıtmak yerine kendi kendime deşarj olmak istedim Böyle konuşarakBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu sevgiliniziBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu eve gelmeden önce bar ya da meyhaneye uğrayıp bir iki tek atarakBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu aslında ona iyilik yaptığınıza ikna edebilirsiniz Bütün gücünüzü kullanarak onaBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu eve sarhoş gelmenin sevginizin bir ifadesi olduğunu anlatın Kendinizi çok kötü hissettiğiniziBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu acılarınızı sevdiğiniz insanla paylaşıp onu da üzmek yerineBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu içinize atıp kendi kendinize çözümlemeye karar verdiğinizi söyleyin Sizi affedebilir

Felaket Senaryosu:
Sevgiliniz gelecekte sorunlarınızı meyhanedeki arkadaşlarınızla değilBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu kendisiyle paylaşmanızı isteyebilir

2-Sorun:
Kazara ona başka bir kadının adıyla seslendiniz
O ne der?

Nalan mı? O da kim? Eski dalgan mı? Defol git!
Siz ne diyebilirsiniz?

(söylediğiniz ismin kime ait olduğuna bağlı olarak)? Çok özür dilerim…(bu kez adını doğru söyleyin) Son zamanlarda bana neler oluyorBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu gerçekten bilmiyorum Saçmalayıp duruyorum Geçen hafta işte patronuma HandeBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu ağabeyime de Banu diye seslendim Galiba bir sinir hastalıkları uzmanına görünmem lazım Dil sürçmeleri insanın başınaBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu hele de stresli zamanlarında sık sık gelir Bir yandan sevgilinizi avutmayaBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu susturmayaBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu onun gönlünü almaya çalışırken diğer yandan da durduk yerde neden başka bir kadının adını söylediğinizi bulmaya çalışın Ve gerçekten doktora gitmek istemiyorsanızBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu ağzınızdan çıkana çok dikkat edin

3-Sorun:
Doğum gününü unuttunuz
O ne der?

Böyle bir durumda kadınlar konuşmaz Konuşurlarsa da İki gün önceydi derler
Siz ne diyebilirsiniz?

Valla doğum gününü unutmadım Hiç unutur muyum hayatım? Yalnızca özel bir hediye almak istedim sana ve aradığım şeyi bir türlü bulamadım YA DA Valla unutmadım Hatta sana çok özel bir doğum günü hediyesi seçtimBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu siparişi verdim Ama aptal herifler hala yurtdışından getirtmeyi başaramadılar Bu sözleri söylerkenBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu burnunuzdan bir kil koparak gözlerinizin yaşarmasını sağlamalısınız

Bir ihtimal daha var;
Suçunuzu itiraf edin ve ona GelBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu beraber alışverişe çıkalımBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu yemeğe gidelim Hatamı telafi etmem için bana bir fırsat ver deyin

4-Sorun:
Annesiyle ilgili kötü şeyler söylediniz
O ne der?

Annem hakkında böyle konuştuğuna inanamıyorum Kapa çeneni!…
Siz ne diyebilirsiniz?

HaklısınBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu böyle şeyler söylediğim için çok pişmanım ve kendimden utanıyorum
Ama sevgilimBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu ben yalnızca bizi savunmaya çalışıyordum Sen artık annenin küçük kızı değilsinBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu benim biricik sevgilimsin Kız arkadaşınızı önce sizin sevgilinizBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu sonra annesinin kızı olduğu yolunda ikna edin KadınlarBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu kendilerine bağlanan erkeklerden çok hoşlanırlarEğer ona gerçekten ikiniziBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu aranızdaki ilişkiyi savunduğunuzu göstermeyi başarabilirsenizBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu kızmasını engelleyebilirsiniz

5-Sorun:
Onun seksi bir arkadaşıyla çok konuştunuz
O ne der?

Bütün geceyi o koca göğüslü karıyla konuşarak geçirdin
Siz ne dersiniz?

Abartma canımBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu sırf senin arkadaşın diye konuştum sadeceBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu Hem göğüsleri büyük olabilir ama poposu kocaman / dişleri çok çirkin / ağzı kokuyor SevgiliniziBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu konuştuğunuz hatunun en az bir tane affedilmez hatası olduğuna inandırın KadınlarBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu diğer kadınlarda hata bulmaya bayılırlar Eğer seksi hatunla çok fazla zaman harcadığınızın farkındaysanızBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu konuyu siz açın Tabi ki Aman TanrımBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu onun o korkunç ağız kokusuna bir dakika daha dayanamayacaktım yada Feci sıkıcı bir kız! Tam bir facia! diyerek

6-Sorun:
Ona saçma sapan bir hediye aldınız
O ne der?

Hediye ettiğin lastikler için çok teşekkür ederim Şimdi işBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu araba almaya kaldı
Siz ne diyebilirsiniz?

Sana bu kadar anlamsız hediye vermeme şaşırdınBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu di mi hayatım? Sana şaka yaptım Hadi alışverişe çıkalım da istediğini al! Genellikle sevgilinizBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu seçtiğiniz hediyeyi değilBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu romantizmden bu kadar uzak oluşunuzu sorun yapar Fritöz ya da mutfak robotu gibi ruhsuz bir hediye bileBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu eğer güzelce paketler ve Seni seviyorum yazılı bir kart iliştirirsenizBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu sevgilinizin gözünde romantik bir anlam kazanıverir Bizden tavsiyeBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu pahalı ve ruhsuz bir hediye almak yerineBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu küçük ve ucuz ama romantik bir hediye alınBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu ne olursa olsunBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu asla özür dilemeye kalkışmayın Muhtemelen kız arkadaşınız ona verdiğiniz şeyiBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu ne kadar anlamsız ve ruhsuz olursa olsunBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu çöpe atmayacak ya da bunun için size kızmayacak kadar kibar ve ince davranacaktır

7-Sorun:
Eve sabahın dördünde döndünüz
O ne der?

Allahın cezasıBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu bu saate kadar neredeBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu hangi karının koynundaydın?
Siz ne diyebilirsiniz?

Seni üzdüğüm için çok özür dilerim Çok düşüncesizce davrandım
Eve bu kadar geç döndüğünüz zamanBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu sevgilinizin kafasında geçen olasılıklar:

a- Başınıza bir kaza geldi ve öldünüz
b- O yokken kendi arkadaşlarınızla deli gibi eğlenmeye gittiniz
c- %99 başka kadınlarla düşüp kalktınız

Bu olasılıkları göz önünde bulundurarak uygun yanıtlar hazırlayın Sinirli ve gergin görünmeyinBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu ona iltifat edin Başı derde giren bir arkadaşınıza yardım etmek zorunda kaldığınızıBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu uyuduğunu düşündüğünüz için onu aramadığınızı Beylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu bütün gece onu çok özlediğinizi ve sürekli kaçmaya çalışmanıza rağmen bir türlü kurtulamadığınızı anlatınBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu sakın seks için aşırı istekli görünmeyinBeylerin Zor Durumlarindan Kurtarma Klavuzu eğer başka bir kadının yanından geliyorsanız üzerinizdeki kokuya ve ağzınızdan çıkan sözlere çok dikkat edin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com