Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ghajini

Ghajini

Eski 08-24-2011   #1
GöKKuŞaĞı

Ghajini

Tür:Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem, Romantik

Yönetmen:Ar Murugadoss
Senaryo:Ar Murugadoss
Yapımcı:Madhu Mantena Varma, Allu Aravind
Görüntü Yönetmeni:Ravi K Chandran
Müzik:Ar Murugadoss

Sanjay, Hindistan’da yaşayan zengin bir iş adamıdır Eve döndüğünde nişanlısına saldırıda bulunulduğunu görür, bu saldırıdan kendisi de yaralı olarak kurtulur ve başına aldığı darbe nedeniyle geçici hafıza kaybına uğrar İntikam peşine düşer fakat bunun nedenini tam olarak bilemez Parçaları tek tek toplamaya çalışan Sanjay, Ghajini’nin izini bulmaya çalışacaktır

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

GaLiBa Bu GeCe YaĞMuRDa GöKKuŞaĞı MiSali
GüLeRKeN aĞLaMaNıN ZaMaNı
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Ghajini

Eski 08-30-2011   #2
[KAPLAN]

Sanırım bollywood filmlerine alışmak gerekiyor biraz Bir an da müzik klibi gibi giren sahneler açıkcası biraz şaşırttı Konusu iyiydi İntikam aldığı bölümlere nazaran aşk kısımları daha iyiydi Aksiyon kısımları bence daha iyi olabilirdi Oyunculuk da gayet başarılıydı Genel olarak beğendim

Tavsiyeniz için teşekkürler Sevgili Gökkuşağı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-02-2011   #3
GöKKuŞaĞı

İzlediğim filmler arasında en çok müzikale sahip olan filmdiAçıkcası bollywood filmlerinin müzikallerini beğenmeme rağmen bu filmde sıkılmıştımBir ara izlesem mi, izlemesem mi diye tereddütte bile kaldım

Dediğiniz gibi aşk kısımları daha iyiydi
Bilhassa bayan oyuncuyu beğendimAamir Khan zaten sevdiğim bir oyuncu

Tavsiyemi dikkate aldığınız için ben teşekkür ederim:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-10-2011   #4
m_r_b

çok güzel bir film gerçekten ama bir kaç çalıntı sahne ve üzerinde düşünülmemiş gibi duran sahneler vardı müzikleri ayrıca çok beğendim

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com