Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kullandı, okuduğu, okulda

Okuduğu Okulda Oy Kullandı

Eski 07-05-2009   #1
Cloud

Okuduğu Okulda Oy Kullandı

BULGARİSTAN Parlamentosu'nun yeni üyelerinin belirlenmesi için yapılan seçimler için Türkiye'deki Bulgaristan göçmenler de oy kullandı F Ajans mankeni Sevcan Kahvecioğlu, Bulgaristan'dan göç ettikten sonra Antalya'da eğitim gördüğü okulda oy verdi

Türkiye'deki 12 ilde bulunan 43 sandıktan biri olan Antalya'daki Güvenlik İlköğretim Okulu'ndaki sandıkta, Bulgaristan göçmenleri oylarını kullandı Sandık başkanı ve Antalya Trakya ve Balkanlılar Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sabahattin Serbest, oy kullanım oranının geçen yıllara göre büyük artış gösterdiğini kaydetti

Antalya'da Bulgar göçmenleri arasında bulunan F Ajans mankeni Sevcan Kahvecioğlu da oy kullandı Ailesinin Bulgaristan'da gördüğü zulüm üzerine göç ettikleri Burdur'dan 1 yıl sonra geldiği Antalya'da oy kullandığı Güvenlik İlköğretim Okulu'nda eğitim almaya başladığını belirten Kahvecioğlu, 1991-92 eğitim sezonunda kayıt yaptırıp 25 yıl eğitim gördüğünü söyledi Aynı sandıkta oy kullanan F Ajans'ın sahibi Fevziye Çalışkan, Türkiye'de 3 kez, Antalya'da ise, ikinci kez Bulgaristan'daki seçimler için oy kullandığını bildirdi Çalışkan, “Edinilmiş haklarımızı korumak için oy kullandım Doğduğum ülkedeki demokrasiyi korumak ve demokrasinin bir parçası olmak adına sandığa geldik” diye konuştu

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com