Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anneye, bak

Anneye Bak!

Eski 09-07-2006   #1
tatia27

Anneye Bak!

mehmet ile handan ögrenci olup aynı evi paylaşmaktadırlarbirgün handan ve mehmet;mehmetin annesini yemege davet ederlermehmetin annesi yemek boyunca handanı uzun uzun süzer,handanın aslında çok alımlı ve güzel bi kız oldugunu acaba aralarında ev arkadaşlıgından daha ileri boyutta bi ilişki olup olmadıgını merak ederaklını okumuşçasına mehmet annesine derki,
_ne düşündügünü biliyorum anne ama emin olki sadece ev arkadaşıyızötesi yok
akşam yemeginden sonra mehmetin annesi evine döneraradan bir iki gün sonra handan derki:
_mehmet annen bize geldiginden beri gümüş çorba kasesini bulamıyorum
mehmet yanıtlar:annemin almış olabilecegini tahmin etmiyorum ama ben yinede kendisine bi mektup yazayım derve oturup yazmaya başlar
___annecigim gümüş çorba kasesini sen aldın demiyorum ama almadında demiyorum,fakat konu şu ki sen bize geldigin günden beri gümüş çorba kasesi kayıp
sevgiler oglun mehmet
bir hafta sonra mehmetin annesinden mektup gelir:
___sengili oglum;handanla yatıyosun demiyorum fakat yatmıyorsun da,fakat konu şu ki;handan kendi yatagında yatıyor olsaydı kaseyi çoktan bulmuştu
sevgiler annen

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-23-2007   #2
rebellious23

çok güzel yaa
emeğine sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com