Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlayamadım, oldu

Ne Oldu Anlayamadım!!!

Eski 08-14-2007   #1
[YaSiN]

Ne Oldu Anlayamadım!!!

Bize ait olan evimiz büyük ve dedelerimizden kalmış eski bir evdi Atında yatır olduğundan bahsederlerdi ben küçükken fakat pek kulak asmamıştım Birgün ablam arkadasında kalmıştı ve bende internete rahatça girebilmenin tadını çıkarıyordum Biraz fazla takılmış olmalıyım ki internete, saat epey geç olmuştu ve bizimkiler de yatmıştı Bilgisayarı kapatıp ışığı söndürdm ve hemen yattım (ertesi gün pazartesiydi ve 6da kalkıp okula gidecektim) Eski, yenisi alınması gereken ranzanın üst katına çıktım ve gözlerimi kapatmadan bi süre bi bölgeye odaklanmıştım çünkü karşımdaki masada duran bilgisayarın arkasından ve çevresinden siyah bir toz bulutu yükseliyordu Telaşa vermedim ortalığı ve gözlerimi kapatmaya, uyumaya calıştım Fakat duramadım ve bikaç saniye sonra gözlerimi tekrar açtığımda onun buluttan daha somut bişey olduğunun farkına vardm ve gittikçe terliyordm Arkamı döndm ve gözlerimi kapattım(karşımda duvar vardı) Kendimi hiçbişeyin olmadığına inandırmaya çalışırken tekrar gözlerimi açtım vebu şeyin burnumun dibine kadar gelmiş olduğunu görünce üzerimdeki örtüyü başımdan aşağıya örttüm ve uyuyakaldm Bikaç saat sonra kendi kendime uyandığımda kafamı olanca hızıyla yastığa ve etrafa vuruyordm(zaten vurduğum için uyanmıştım) Kendimde değildim ve bilinçsizce bişeyler sayıkladığımı duyuyordmUyandıktan sonra bikaç saniye daha kafamı yastığa vurmaya devam ediyordm ve engel olamıyordm Bu geçtikten sonra saatlerce bilinçsizce ve kendime engel olamadan sayıkladım, bi ara anneme seslendiğimi duydum, sürekli bağırmaya devam ediyordm Sanki bişey beni boğuyor, sıkıyor ve üstüme geliyordu Uyanık olduğum halde bilinçsiz davranışlar yapıyordm, midem bulanıyor olduğum yerde dönüyor, yatağımdan çıkmak isteyip başaramıyordm çünkü bişey beni yerimde tutuyordu1-2 saat sonra biraz sakinlesdim ve saat 6 olacakki annem uyandırmaya gelip kapıyı açtığında ona boş gözlerle bakıp ona sakin bi sesle sesleniyordm Annemde anlayamamıştı ve bana ne olduğunu soruyordu bense ağlamaklı sesle hala ona sesleniyordum Yanıma geldiğinde birden yataktan fırladım ve tuvalete doğru koşup kusmaya başladım o kadar acı çektm ki sanki organlarım birden çıkacaktı içimden Bu olaydan sonra hiçbi rahatsızlığımın olmamasına rağmen 1 hafta yataktan çıkamadım, hiçbişey yiyemedm ve sürekli kusmaya devam etim 1 hafta boyunca yaklaşık 5 kilo verdm ve suyu dahi içemedim serumla beslendim, ne olduğunu ve neden olduğunu ise çözememiştim O günden sonra odada tek kalıp yatağa her çkışımda ya çıkarken bişey ayağımdan tutuor (çekince bırakıyor) yada bişeyle ranzayı sallıyordu Şu an o evden taşıdk fakat kimi neyin beklediği hiç bilinmez
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-26-2007   #2
onder ucar

biraz saçma gibi geldi
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Ne Oldu Anlayamadım!!!

Eski 12-08-2008   #3
demonlordd2

Cevap : Ne Oldu Anlayamadım!!!

BeyLeR arkadasa inanın bence birde benı dinleyin bu hiyaye benım bizzat dahil olduqum bir Şey

Biz arkadaslar işte 4 kafadar yolda yuruyoz saatte epey olmus 1:20 suları nese eve geldim evde kimse yoq
telefon actım acandan yoq sonra gittim emlaksıda yedek anahtarımız durur aldım yedek anahtarı girdim eve Pc (bilgisayara) oturrdum sonra baya bir takıldım en sonunda yattım fKt acaip uykum var ama yatamıyordum
sonra kapıyı kapatıp ısıgı sondurdum sankı onumde biri durup bana guluyordu bana diordukı senı seviyorum diyordu ben bole bole 1 hafta sok gecirdim bir gün gene arklarlayız eve gene geldim yatıyorum gene geldi o sey bana bu sefer dedi ki sencok kotusun dedi ve kalktım bir kabusmus ertesı gun bir kızla tanıstım kız benle cıkmak istediğini fark ettim teklif ettim direkt kabul etti sonra kızl a baya ilerledik gene bir gece o sey geldi bana sen benı bıraktın ve ben gidiyorum dedi birilerine sorduk herkes iyi bir cin olduqunu soledi imam ßiLe nese ALLAH yardımcımız olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com