Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
yerim, öss

Yerim Seni ÖSS

Eski 12-02-2008   #1
miss busra
Icon1361

Yerim Seni ÖSS

Eğer,

Hiç takılmadan 10'a kadar sayabilecek düzeyde matematik,

Yemek yerken kaşığı kulağına değiL de ağzına götürebilecek kadar biyoloji,

Evine bildiğin en kestirme yoldan gidebilecek kadar fizik,

Doğum tarihini ezberden söyleyebilecek kadar tarih,

Yağan şeyin kar değil yağmur olduğunu anlayabilecek kadar coğrafya,

Başkasından yardım amadan adını yazabilecek kadar Türkçe,

Çaya tuz yerine şeker atabilecek kadar kimya biliyorsan,

Emin ol ki senin için ÖSS, doğum gününde en kestirme yoldan evine gidip senin için yaptırılan doğum günü pastasının üzerindeki yazıyı okuyarak mumları eksiksiz sayıp üfledikten sonra pastanın tadına bakıp dışarıda yağan yağmuru seyrederek çay keyfi yapabilmen kadar kolay bir iştir!

ErdaL DEMİRKIRAN
" Yerim Seni ÖSS "

GözLer değiL, sözLer değiL; söyLenmeyendir yaralayan:38:38

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Yerim Seni ÖSS

Eski 12-02-2008   #2
sudenaz

bu sene okumak istediğim kitaplardan biri daha sonra hem vaktim olmuycak hemde gerek olmuycak diye düşünüyorum=)

çok basite almış bu arada össyi ne kadar güzel çalışmasak gibi havalara girmeyelimde=)

konu için teşkkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-02-2008   #3
miss busra

AsLında o kadar da hafife aLmamış Kitabın içeriği çok farkLı Kİtabı yazarken işe öğrencini kendine olan güveninden başlamış Nasıl çalışmak gerektiğine kadar devam etmiş ÖSS'nin asLında kolay bir sınav olduğunu sadece bizim çok abarttığımızı göstermeye çaLışmış ve göstermişte Ben okumanızı tavsiye ederim

Teşekkür ederim yorum için

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com