Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çöktü, sistem, yardım

Sistem çöktü bir yardım?

Eski 10-18-2008   #1
dejavu2009
Icon1uzz

Sistem çöktü bir yardım?

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımdaki windows sistemi çöktü Nasıl oldu anlatayım Eset antivirüs programım vardı Onu sildim Yerine avastı yükledim Serial numarasını bir siteden indirdim wwwseriallcom (sakın buradan birşey indirmeyin) sonra indirdiğim dosya system32'ye girmek istedi ben evete tıkladım Küçük siyah bir ekran açıldı C ve D sistemine girdi Yalnış hatırmamıyorsam öyle oldu o siyah ekranda c ve d harfleri başta vardı
Sonra windows wista kurulum CD sini taktım ondan önce F2 tuşuna basıp boot menüsünden cd kısmını seçtim windowsu kurmaya dewam ettim Bilgiler silinecek uyarısı geldide ben muhtemelen C dekiler silinir diye tahmin ediyordum öyle devam ettim bir ara olmadı bir daha cdyi taktım ve baştan çalıştırdım sonra wista kuruldu Birde ne göreyim D sürücüsüde biçimlenmiş Aman Allahım ne kadar kötü birşey ya herşey oradaydı resimlerim videolar filmler

unutmadan artık D yok yerine E sürücüsünü eklenmiş

SİZCE BEN NEREDE HATA YAPTIM? verileri tekrar kurtarabilirmiyim?

bilgisayarım Bu Toshiba A200 23U

İLGİNÇ BİR DİZİ;

http://www,dizimag,com/stephen-hawki...eady-dizi.html
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Sistem çöktü bir yardım?

Eski 11-14-2008   #2
sonic

Ben yardımcı olabilrim elimden geldiği kadar vistayı yüklerken hangi diskin biçimlendirileceği soruyor sanırım orayı kaçırmışsın Giden dosyalar içinse Data recovery software download: Get Recover My Files data recovery here bunu indir adı Recovery My Files kullanışlı bir program yapman gereken;
1-Programı indir
2-Programı Kur
3-Programda Complete Format Recovery e tıkla (biraz uzun sürebilir) sonra dosyaların hepsi değil ancak çoğunu getirecektir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-17-2008   #3
dejavu2009

teşekkürler sonic bir deneyeyim sonucu sana bildireceğim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-20-2008   #4
SanaL_boy

BEnce GElmez Geri

SaBrıN SoNu SeLaMeTiMSe

iNTiKaM FeLaKeTiNDiR

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-22-2008   #5
sonic

Dediğim programla hepsi değil ama çoğu gelecek
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com