Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Makaleler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
insanlari, kusurlariyla, sevmek

İnsanlari Kusurlariyla Sevmek

Eski 10-26-2007   #1
x_KuMSaL_x
icon111

İnsanlari Kusurlariyla Sevmek

Vietnem'da savaştan sonra sonunda evine dönmekte olan bir asker hakkında bir hikaye anlatılır
San Francisco'dan ailesini aradı:"Anne ,baba eve dönüyorum,ama sizdenbirşey rica ediyorum,yanımda bir arkadaşımıda getirmek istiyıorum"
"Memnuniyetle,onunla tanışmak isteriz" diye cevapladılar
Oğulları bilmeniz gereken birşey daha var"diye devam etti"Arkadaşımsvaşta ağır yaralandı,bir mayına bastı,bir kolunu ve bacağınıkaybettiGidecek hiç bir yeri yok,onunda gelip bizimle kalmasınıistiyorum"
"Bunu duyduğuma üzüldüm oğlum;belki onun başka bir yerde kalmasına yardımcı olabiliriz"
"Hayır,onun bizimle kalmasını istiyorum"
"Oğlum" dedi babası,"Bizden ne istediğini bilmiyorsunONun gibiözürlü biri bize korkunç bir yük olurBizim kendi hayatımız var vebunun gibi bir şeyin hayatımıza engel olmasına izin veremeyizBencearkadaşını unutup eve dönmelisinO kendi başının çaresine bakacaktır"
Oğlu o anda telefonu kapattıAilesi ondan bir süre haber alamadıAmabir kaç gün sonra San Francisco polisinden bir telefongeldiOğullarının yüksek bir binadan düşüp öldüğünü öğrendilerPolisbunun bir intihar olduğuna inanıyorduÜzüntü dolu anne baba hemenSanFrancisco'ya gittiler ve oğullarının cesedini tesbit etmek içinşehir morguna ***ürüldülerOnu tanıdılar ve bilmedikleri bir şey dahaöğrenince dehşete düştülerOğullarının sadece bir kolu ve bir bacağıvardı

Cevap : İnsanlari Kusurlariyla Sevmek

Eski 05-18-2008   #2
VANDETTA

Cevap : İnsanlari Kusurlariyla Sevmek

Eminimki oğul kendi durumunu izah etseydi anne ve babası onu bağırlarına daha bir şefkatle basardı,burada anlamamız gereken şeyse fertleri,oğul olsun sıradan biri olsun birbirinden ayırt etmemek olmalı sanırım,güzeldi saolun

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com