Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fidan

bir fidan

Eski 04-13-2008   #1
djdem
icon111

bir fidan

ağaç kesenleri protesto ediyorum

bir konu hakkında hiç bukadar net değil düşüncelerim ağaç kesmek belkide bir çocuğu daha doğmadan öldürmektirkimilerinin kazanç kaynağı oldun die kesmeği bırak onları yok ediolar onlarda birer canlı,nasıl kıyorsunuzki bizm biyerimiz acıdığında nasıl içimiz acıyor kalbimiz orda atıyor sanki bide ağaçları düşünün siz onlara yaşayabilme hakkını vermiyorsunuz hatta kestiğin ağacın senin yaşayabilmen için yardımlarını geri tepiyorsun sonrada küresel ısınma die bangır bangır televizyonlarda gaztelerde konuşmalar yapıp,makaleler yazıosun bir fidan dahi kesme dünyayı göz göre göre yok etme

nO sEvGiLi No dıRdıR
onLine şamaTa onLine gıRgıR

ORTAMIN BİTTİĞİ YERDE BİZ BAŞLARIZ TARZIMIZ İÇİN ÖLÜR ŞEKLİMİZ İÇİN YAŞARIZ!!!…
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : bir fidan

Eski 04-13-2008   #2
sudenaz

Cevap : bir fidan

tşkler canım çok güzel bir konu gerçkden haklısında duyarlılığını anlıyorum Atatürk bile çınarı kesmemek için köşkü taşıtmış ama bizler
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com