Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gecelerin, kurutulmuş, sevdaları, zamansız

Zamansız Gecelerin Kurutulmuş Sevdaları ...

Eski 02-12-2008   #1
gülgüzeli

Zamansız Gecelerin Kurutulmuş Sevdaları ...

Zamansız gecelerin kurutulmuş sevdaları ve herşeyin geçtiği bu günlerin arasında bir sen yoksun ya hani bazen haykırışlar bazen umutsuz yaşayışlar hani bazen kimsesiz çırpınışlar neye yarar şimdi Kelimesiz geçen gecelerden arta kalan bir sensizlikmi yani avucumuzdaki şeyHani bir ben ağlıyordum sanıyordum yokluklara oysa ağlayan çoktu umutsuz yaşayışlara şimdi anladım yaşamak sadece unutmaya çalışmak değildi yaşamak hayalleri gömüp ardına bile bakmadan gitmek sayılmıyordu

Her gidişin birde yürek burkuşu oluyordu nedense giderken can acıyor sonra sevda bir darbe daha alıyor ama ayrılıklar kazanıyor şimdi bu şehrin hangi sokaklarında seni aramalı yada hangi sözlerin ardından kelimelere bakmalı hani sözlerime küstüm kelimelere aldırmadan yaşamak niyetinde olup sevdalara yüz çevirdim Şimdi zamansız yağan yağmurlar canımı acıtıyor sensizlik hergece bana biraz daha ağır geliyor

ben en çok sana ağladım geceler boyu ben en çok sensizlikleri yaşadım hırçın bedenimde ve ben en çok kendimle savaştım seni sevdiği için ama başaramadım yenildim sonunda sevdalara acısını yaşadığım aşklara yenildim be delikanlım hani nezaman seni düşünsem acısı hala ilk gün kü gibi ta şuramdaOysa söylemiştim ben sana geldiğinde ayrılıkların taze yarası kanıyordu kalbimde bir acıda sen yaşatmayacaktın bedenime oysa söylemiştim sevmeler haram özlemek yasak diye

Şimdi sevgilerin yalan ve hayalllerin hergece bedenimi üşüttüğü gecelerden arta kalan bir yalnızlık eşliğinde yazıyor ve nedense ben hergece döktüğüm gözyaşlarına üzülüyor ve sensiz geçen gecelerde bir kendimi arıyor bazende sokaklarda seni bekliyor olsamda hangi şehir ve hangi gece geri verecekti seni bana Hangi sokak gösterecekti yerini hangi ışık söyleyecekti ismini telefonumda ismin önümde hala resmin Geçmeyen saatler ve dönüşü olmayan geceler zamansız sevdaların bıraktığı o son sözler

Kelimelerim can acıtan yanları ve kalbimin o kahrolası sancıları arasında bir seni bekledim yalnızlıklarımda bir seni bekledim gecelerden arta kalan sabahlarda ve ben bir sana ağladım gözyaşlarıma karşı çıkarcasına Şimdi bitmiş sevdaların bitmeyen kanayan yaraları ve şimdi hayallerimi hapsettiğim kalbimin durmayan yanları ve sözlerimin son kanayış ve çırpınışları şimdi kurşun nöbetlerinde kalbim ve gecelerde sensizlikler alışmış hani o eski sevda acısı için olsa gerek bu son yazılar ve haykırışlar hani bir seni diliyordum ya Allahtan anladım ki gelmeyeceksin

Şimdi bedenim kimsesiz ellerim üşüyorbedenim hasret sancıları eşliğinde

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com