Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Anketler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
erkekleri, taniyormusunuz

Erkekleri Taniyormusunuz?

Eski 11-14-2007   #1
gülgüzeli

Erkekleri Taniyormusunuz?

1- Hoşlandığın çocuk seni evden aldı ama mutlu deil Sebebini sordum, söylemedi ne düşünürsün?
a- off, bugün yine çekilmez!
b- Yine nerde hata yaptım?
c- Artık beni sevmiyor mu ?

2- Yeni aldığın şık kıyafeti onunla buluştuğunda giydin, hiç birşey söylemiyor Aklına ilk gelen ne olur ?
a- Ne kadar dikkatsiz!
b- Fark etmemesi normal kendisi hep aynı şeyleri giyiyor!
c- Galiba artık beni çekici bulmuyor

3- Çok güzel bir günün ardından ayrılırken yanaklarından öpmek istiyorsun O ise eline bile sıkmadan yarın telefonlaşıırz deyip gidiyor
a- Tuhaf! Normalde hep o beni öperdi
b- Tipik erkek işte!
c- Galiba artık benden hoşlanmıyor

4- Kilo aldın Erkekler hakkında ne düşünecek?
a- Artık bana bakmıyorlar ki ?
b- Çocuklar böyle şeylere dikkat etmez!
c- Zaten onlar balık etinde kızları beğenir

5- Kaçamak yaptı, sonra sana itiraf etti ne düşünürsün?
a- Erkekler bunu hep yapıyor!
b- Tamam ama bir daha affetmem!
c- Anlaşıldı o kıza aşık olmuş

6- Birdenbire sana zaman ayıramaz oluyor Bir kıza aşık olup olmadığını sorduğunda Hayır diyor Sence nesi var ?
a- Bu işte bir tuhaflık olduğu çok belli ve bunun benimle ilgisi var !
b- Aman ne olacak? Sonra yine benimle görşümek isteyecek
c- Yeni bir kız arkadaşı var eminim

DEĞERLENDİRME:

A'LAR ÇOKSA: Duygusal
Çok duygulu, düşünceli harika bir kızsın He var ki erkekler konusunda fazla kafa yormamanı tavsiye ediyoruz bazen hiç istemedikleri şeyleri yaparlar veya ellerinden başka türlüsü gelmez Olan biten her şeyi kendine bağlamazsın hayatın kolaylaşır

B'LER ÇOKSA:Anlayışlı Erkeklerin beyninin nasıl çalıştığını biliyorsun bu ii birşey Ama onlara güvenmemen çok doğru bir tavır sayılmaz Bazen onlardan birez daha fazla şeyler isteyebilirsin Sonuçta onlarda kendilerini kontrol edemeyen birer hayvan değil, insan

C'LER ÇOKSA: Usta
Harika! Erkekler hakkında bilmediğin şey hemen hemen yok Onları ii tanıyorsunGönül ilişkilerin için harika bir temele sahipsin Ama hemen yorum yapmaya girişmek yerine bazen duygularını serbest bırakman gerek Acele işe şeytan karışır derler :))

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com