Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2018, burç, günlük, nisan, yorumu

11 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumu

Eski 04-10-2018   #1
Şengül Şirin

11 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumu

11 Nisan 2018 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ile ilgili önemli biriyle ilham verici bir görüşme yapabilirsiniz Birebir yada gizlice yapılan bu görüşme, verimli bir çalışmaya dönüşebilir Yaratıcılığınızı ortaya koyun

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sosyal çevrenizden önemli bir hanım vasıtasıyla hukuki, akademik yada uluslarası bir otoriteye ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz Sosyal organizasyonlara liderlik edebilirsiniz

İkizler: (21 Mayıs – 21 Haziran)

İşiniz ile ilgili önemli finansal bir dönemeçte olabilirsiniz Yapmanız gereken fedakarlıkların sonucunu alacaksınız Güçlü birinin maddi onayıyla parlama fırsatı bulabilirsiniz

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Eş yada Ortağınızm desteğiyle İdeallerinize bir adım daha yaklaşmanın tatminini hissedebilirsiniz Uluslararası, hukuki yada medya ile ilgili danışmanlık almak için güzel bir gün

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde köklü değişiklikler gerçekleştirmek için finansal fedakarlıklarda bulunmanız gerekebilir Kredi, Sigorta vb yatırım araçları için lobi yapmanız gerekebilir

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sevdiğinizle birlikte ilişkinizi yeniden canlandırmak için adım atabileceğiniz bir gün olacak İlişkileriniz için fedakarlık yapmak, hoşgörülü davranmak sizi daha güçlü kılabilir

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ev ve ailenizle ilgili günlük işlerinizde bir aile büyüğünün desteğini alarak önemli değişiklikler yapabilirsiniz Bir aile büyüğünün sağlığı için uğraşabilir; olumlu bir adım atabilirsiniz

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım )

Çocuklarınız ve sevdiğinizle iletişim oldukça rahat Karşılıklı fedakarlık ve hoşgörü ile denge yakalayabilirsiniz Hayattan keyif aldığınız bir hobinizi işe dönüştürmek için girişimde bulunabilirsiniz

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aile büyüklerinden birinin desteği ile bir emlak yatırımı için güzel bir gün olabilir Gelir modelinizi kökten değiştirecek bir adım atabilirsiniz Evinizde bir yenilik yapabilirsiniz

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün önemli bir anlaşma, sözleşme vb ile kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir adım atabilirsiniz Yakın Akrabalarınızın desteğini alabilirsiniz İletişim önemli olacak

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Finansal konularda aile büyüklerinden birinin gizli desteği ile kendinizi güvende ve rahat hissedebilirsiniz Birlikte bir işe girişmek için gizli bir çalışma içinde de olabilirsiniz

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal bir organizasyonda liderlik pozisyonu ile parlayacağınız bir gün olacak Hem çevrenizden güçlü birinin desteği hem de kendi hedefleriniz ile önemli bir girişimde bulunabilirsiniz

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com