Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Tarih / Coğrafya

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cemil, silahşörü, teşkilatın, yakup

Teşkilatın Silahşörü Yakup Cemil

Eski 01-06-2013   #1
Efsane

Teşkilatın Silahşörü Yakup Cemil

YAKUP CEMİL'İN ÖLÜMLE LİDERLİK ARASINDAKİ SINAVI

(İnsanoğlu Bazen Celladına Gülümser)

1)Yakup Cemil son adamlarını,ünü bütün imparatorluğa yayılmış ve günümüze kadar da gelmiş olan Sinop Zindanlarından devşirir Hepsi birbirinden belalı,hepsi birbirinden tehlikeli iki bin adam"Berberler bir adım öne çıksın"derVe komutlar komutları izler:"1 leşi,2 leşi,3 leşi,4 leşi,14 leşi olan bir adım öne çıksın"Sonunda bir kişi kalır hem berber olan hem de 14 leşi bulunan,yani 14 cinayeti olan,yani 14 adam öldürenYakup Cemil 14 leşli berberi şöyle bir süzer tepeden tırnağa ve sonra"getir bir sandalye ve beni tıraş et,seni özel berberim tayin ettim"der Berberin gözü kanlı,Yakup Cemil’in gözü kara Usturanın sapı katilin elinde,ağzı Yakup Cemil’in gırtlağındaÖlümle liderlik arasındaki süre saniyeden de kısa14 leşli özel berber Yakup Cemil’in yüzünü sabunlamada, 2 bin kanlı katil sahneyi izlemede ve Yakup Cemil sandalyede ayak ayak üstüne atmış tütününü tüttürmedeO sandalyenin üstünde,o usturanın ucunda ve o 2 bin kanlı katilin huzurunda liderlik sınanmada,daha doğrusu insanlara liderlik dersi verilmede,bilmem başka söze gerek varmı

2)Cellada gülümseme her insana nasip olmaz sadece güçlü,korkusuz,idealist insanlara nasip olurTeşkilat-ı mahsusa da bir Yakup Cemil vardırBüyük bir fedaiVatanı kurtarmak için yola çıktığı bayrak,silah kur’an üstüne yemin ettiği arkadaşlarıyla savaşırlar didinirler,can alıp can verirlerGün gelir ters düşerlerYakup Cemil'in idam emri çıkarAsker için o kadar büyük bir komutandır ki kurşuna dizmek üzere vazifeli olan erler silahlarını ona doğrultamazlarİnfaz komutanı ateş emri verir: Erler kıpırdamazEmri tekrarlar:Erler kıpırdamazYakup Cemil bakar ki er komutana baş kaldıracakÜniformanın şerefini kurtarmak için bağırır:Asker nişan al!Asker Yakup Cemilin sesiyle kendine gelirNişan alır Yakup Cemil celladına gülümser ve kendi infazını emreder:ATEŞ!askerler ateş açarlar yakup cemil'in cücuduna 14 mermi isabet ederidamında vücuduna 14 mermi saplanmasına rağmen yarım saat boyunca can vermediği söylenirVücudundan sızan kanların toprağa önce vatan yazdığı efsanesi türemiştirİnsan bazen celladına gülümser bilmeden fark etmeden ama bazen de bilip fark edip gururla gülümser

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Teşkilatın Silahşörü Yakup Cemil

Eski 09-07-2013   #2
Efsane

Cevap : Teşkilatın Silahşörü Yakup Cemil

İnsanoğlu Bazen Celladına Gülümser

http://wwwyoutubecom/watch?v=ferd2zWPKJM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com