Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bayramı, kısa, mesajları, ramazan

Ramazan Bayramı Mesajları Kısa

Eski 11-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ramazan Bayramı Mesajları Kısa

Ramazan Bayramı Mesajları Kısa Ve Öz

Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayaramınız Mübarek Olsun

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm Bayramınız mübarek olsun!

Yazın Zaman içinde eski ramazan Sofralarında Yeniden görüşmek dileği iLe 11 Ayın Sultanı ramazan Ayınızın Size güzellikler ve Bereketler getirmesini ve Bayramda Mutluluklar içinde Yoğunlaşmanızı Diliyorum

Bır bayram gulusu savur goklere, eskı zamanlara gulucukler getırsın oyle ıcten samımı, gozyaslarını bıle tebessume cevırsın Iyı bayramlar

Bu Mubarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gözlerinizde Umut Atrafınızda Sevgi olsun ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin Hayırlı bayramlar dileğiyle

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar

Soğuk Evimize Ramazan Girdi ısıttı içimizi ısıttı Sofralarımızı, Ramazan bitti Bayramı geldi Evimiz mutlu ve Sevinç Dolu Ramazan Bayramınızı Kutlarız

Ramazan geldi Evimize Bereket Getirdi Sofralarımıza Yine, Ramazan Bitsede Bu Ay, Bayramda Yanınızdayız Her An, Ramazan Bayaramızı Kutlarız

Dualarım Sizinle Birdahaki ramazan Bayramında Güzel Anılara imza Atmak dileği iLe Ramazan Bayramınız Hayırlı Olsun

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz

Meleklere herzaman sizinle olsun bu mübarek ayda mübarek bayramınız Hayırlı Olsun ramazan bayramınız Kutlu Olsun

Gülerek bitti Mübarek Ramazan Ayı, Şimdi Ellerim Havada Dua Ediyorum Yaradanıma Bu Mübarek Ramazan Bayramında herkez Mutlu Olur inşallah Dualarım ALLAH ıma

En güzel Anıları birlikte ğaylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek ramazan bayramınızı kutlarız

Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle İyi bayramlar!

Bu ramazanda Birlikte Aynı Sofrada yer Almasakta Bayramda yanınızda Olacağız Mutlaka Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Evinize Gül Kokusu Essin Kalplerinize ALLAH iyilik versin Bu bayramdada Elerimiz herzamanki gibi Mutlulukla Birleşsin Ramazan bayramınızı Kutlarım

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun Dualarınızı eksik etmeyin

Hayırlı Dualarım Tüm müslümanlara Bu Güzel Ayda Bitti Sonunda, gelecek ramazan Ayın'da da Sizleri Görmekten mutluluk duyarım her seferinde Bayramınız Mğbarek Olsun

Bayramadaki Bütün şekerleri Sana Armağan Ediyorum bütün güzellikleri ALLAH kalbine yazsın Bayramın Mübarek olsun, ramazan bayramını En Şeker duygularımla Kutluyorum Canım

Bır bayram gulusu savur goklere, eskı zamanlara gulucukler getırsın oyle ıcten samımı, gozyaslarını bıle tebessume cevırsın Iyı bayramlar

Her ılkbaharda gelıncıklerın en guzel baslangıcları mujdelemesı gıbı, bu bayramın da sana ve aılene mutluluk ve nese getırmesını dılıyorum Iyı bayramlar!

Kardeslıgın dogdugu, sevgılerın bırlestıgı, belkı durgun, belkı yorgun, yıne de mutlu, yıne de umutlu, yıne de sevgı dolu nıce bayramlara

Bin damla serılsın yuregıne, bın mutluluk dolsun gonlune, butun hayallerın gercek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda Ramazan bayramın mubarek olsun!

Kaınatın yaratıcısı ve alemlerın rabbı yuce allah'a sonsuz sukurler olsun! Ramazan bayramı bereketıyle, bolluguyla gelsın, tum ınsanlık ıcın hayırlara vesıle olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com