Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
filmin, fragmanı, lorna, lornanın, sessizliğile, silence, tanıtım

Lorna'nın Sessizliği-Le Silence De Lorna Filmin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Lorna'nın Sessizliği-Le Silence De Lorna Filmin Tanıtım Fragmanı

Lorna'nın Sessizliği-Le Silence De Lorna

Yapım : 2008, Belçika / Fransa / İtalya / Almanya

Tür : Dram

Yönetmen : Jean-pierre Dardenne, Luc Dardenne

Senaryo : Jean-pierre Dardenne, Luc Dardenne

Oyuncular : Jérémie Renier, Olivier Gourmet, Serge Larivière, Philippe Jeusette, Morgan Marinne, Fabrizio Rongione, Arta Dobroshi, Alban Ukaj, Anton Yakovlev, Grigori Manukov, Mireille Bailly, Stéphanie Gob, Laurent Caron, Baptiste Somin, Alexandre Trocky, Cédric Lenoir, Cécile Boland, Sophie Leboutte, François Sauveur, Christian Lusschentier, Stéphane Marsin, Laurence Cordonnier, Anne Gerard, Annette Closset, Isabelle Dumont, Patrizia Berti, Leon Michaux, Alao Kasongo, Claudy Delfosse, Faruque Ahmed, Marie-ange Pougin

Yapımcı : Jean-pierre Dardenne, Luc Dardenne, Denis Freyd

Görüntü Yönetmeni : Alain Marcoen

Dağıtım : Tiglon

Süre : 1 saat, 45 dk

Gösterim Tarihi : 28 Kasım 2008

Özet

Bir eroinmanla anlaşmalı evlilik yaparak Belçika vatandaşlığına da geçen Lorna, yaptığı anlaşma gereği bu evliliği sona erdirip Belçika vatandaşlığına geçmek isteyen bir Rus ile evlenecektir İlk bakışta plan Lorna için kabul edilebilir görünse de, iş Lornanın ilk kocasını öldürerek ortadan kaldırmaya gelince Lornanın dünyası alt üst olur

Lorna'nın Sessizliği Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com