Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adım, turizm

Her Adım Bir Turizm

Eski 11-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Her Adım Bir Turizm

Tanıtım:
Üreticiden: Turizme hak ettiği değerin verilmesi, onun doğru bir eksen üzerine oturtulması, ancak, yeniden düşünülüp tanımlanması ile mümkündür Bu amaca en büyük katkıyı "Her Adım Bir Turizm" anlayışı sağlayacak ve hem turizmin hem de, görüşümüzde de ifade edeceğimiz gibi, her adımın daha doğru ortaya konmasını ve potansiyellerin tam olarak ifadesini temin edecektir Nasıl ki, ne işe yaradığını ve nasıl faydalanacağımızı bilmediğimiz bir üründen, tam verim alamazsak, turizmden de gerçek anlamda faydalanabilmemiz için, onun aslında ne ifade ettiğini ve nasıl da hayatımızın her anında bizimle olduğunu görmemiz ve anlamamız gerekir Ancak bu aşamadan itibaren ortaya konacak politikalar ile arzulanan hedeflerin gerçekleştirilmesi ve hatta onlardan çok daha iyilerinin elde edilmesi mümkün olacaktır

Her adım bir turizm bakış açısı, turizmin gerçek tanımıyla beraber gerçek potansiyelini de gözler önüne sererken, bugüne kadar ki tanımlamaların yarattığı eksikliklerin, olumsuz sonuçlarını da makul bir süre içerisinde ortadan kaldıracaktır Olumsuzlukların ortadan kaldırılması sürecinde, başka olumsuzluklar çıkabilir mi diye düşünenlere söylenebilecek olan ise:mümkündür, ama birlikte bunların üstesinden gelmemiz mümkündür

Sürüm : [e-kitap]

Boyut : 506 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Almanca

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Yaşam Dersleri

Her Adım Bir Turizm

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com