Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım > Program Tanıtımları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
1000, dakikada, kelime, okuma, programı

1 Dakikada 1000 Kelime Okuma Programı

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

1 dakikada 1000 kelime okuma programı

Görsel eğitim CD'si
http://uploadedto/file/83olff

Egzersiz animasyonu
http://uploadedto/file/kndnxs

Ücretsiz olarak dağıtılan, hızlı okuma eğitimi Cd'sini en iyi sıkıştırma formatı ile sıkıştırıp exe haline getirdim ve 50 mb'tan az bir boyuta düşürdüm
Tüm herkesin yararlanmasını istiyorum ve hızlı okumayı öğrenmesi gerektiğini düşünüyorum
Bir de flash ile hazırlanmış egzersiz dosyalarını ekliyorum
Açıklama olarak egzersizlerin 21 gün boyunca yapılması gerektiği yazıyor, ancak tavsiyemdir 40 gün boyunca yapınız
Hızlı okuma kursuna katıldım, hitabet eğitimi aldım, tecrübe ettim
Zaten ilk 1 hafta içerisinde okuma hızınızın %100'e varan oranlarda arttığını fark edeceksiniz
Bir de tüm herkesten ricam, arkadaşlar lütfen bu eğitimi ister kursta alın, ister CD'den öğrenin ama lütfen günde minimum 10 sayfa kitap okuyunuzTüm hayatınız boyunca bunu alışkanlık haline getirinizZaten bu eğitimden sonra 10 sayfa kitap okumak 5 ile 10 dakika arasında bir zaman alacaktır

Not:Konuyu başka yerlerde paylaşırsanız isim vermeniz şart değildir, tek ricam yazdıklarımı aynen almanızdırTeşekkürler alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

paylaşım için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Çok güzel paylaşım ellerine sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com