Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
509, güzel, söz, tam, tane

Tam 509 Tane Güzel Söz !!

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

1AŞK GÜLÜ DİKENİYLE AVUÇLAMAYA BENZER!
ELLERİN KAN İÇİNDE KALIR AMA
DİKENLERİN HESABINI GÜLDEN SORAMAZSIN

2 BİRGÜN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETİRİRİM SANA
AKŞAM AYAZINDA TİTRERSEN GÜNEŞİ GETİRİRİM SANA
EĞER GÖNLÜN BİR SEVGİ ARARSA KALBİMİ SÖKÜP GETİRİRİM SANA

3 BATARYASI ZAYIF RÜYALARIMIZA ŞEBEKE HATASI SEBEBİYLE BİRSÜRE ULAŞILAMADI
ŞİMDİ İSE FULL ÇEKEN HATTIMLA SENİNLEYİMJ

4 SESİNİ DUYSAMDA HERAN YÜZÜNÜ GÖRMEK GİBİ DEĞİL
ÖZLEDİĞİMİ BİL HERAN HİÇBİR ŞEY SENİ SEVMEK GİBİ DEĞİL

5 YATAĞINI GÜL YAPRAKLARIYLA RÜYALARINI PAPTYALARLA SÜSLEDİM
ÜZERİNİ SEVGİMLE ÖRTTÜM TÜM KABUSLARINIDA BEN ALDIM Kİ SEN RAHAT UYU BİRTANEM!

6 AŞKIM YATAĞIN, SEVGİM YORGANIN, YÜREĞİM YASTIĞIN OLSUN İYİ UYU BİR TANEM

7 SEN SENİ SEVENİ GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN
ODA SANA SEVGİSİNİ SÖYLEMEYECEK KADAR GURURLUDUR

8 BİZİM ÖMRÜMÜZDE IRMAKLAR VARDIR SULARINDA HAYALLERİMİZİ YÜZDÜRDÜĞÜMÜZ
BİZİM ÖMRÜMÜZDE DOSTLARIMIZ VARDIR GÜNLERİMİZ AYRI GEÇTİĞİNDE ÜZÜLDÜĞÜMÜZ

9 BEN SEVDANIN SOKAĞINDA OTURUYORUM GECELER HİÇ BİTMİYOR BEN HİÇ UYUMUYORUM

10 BİR YAĞMUR DAMLASI SENİ SEVİYORUM ANLAMINI TAŞISAYDI VE SEN BANA SENİ KADAR SEVDİĞİMİ SORACAK OLSAYDIN İNANKİ BİR TANEM HERGÜN YAĞMUR YAĞARDI

11 YÜREĞİM HAFİF ISLAKTIR BENİM KUYTU KÖŞELERDE AĞLAMAKTAN
VE RENGİ HAFİF UÇUKTUR KURUSUN DİYE KAÇ KEZ GÜNEŞE ASMAKTAN

12 SENİ UNUTMAK İÇİN AND İÇTİM GÖZLERİN GELDİ AKLIMA VAZGEÇTİM

13 HADİ UYANDIR BENİ SÖYLE GÖRDÜĞÜM ZAMANSIZ BİR DÜŞMÜ
HADİ GİT, UZAKLAŞ, YOKLUĞUNA İNANDIR BENİ GERÇEKTEN
YORULDUM HER BULDUĞUM YERDE SENİ KAYBETMEKTEN

14 GÖZLERİN NEHİR KİRPİKLERİN KÖPRÜ OLSA
BEN ÜZERİNDEN GEÇERKEN İPLER KOPSA VE DÜŞTÜĞÜM YER DUDAKLARIN OLSA

15 NE SENİ UNUTMAK İÇİN BİR ÇABAM VAR İÇİMDE NEDE AŞKIMI KÖRÜKLEYEN BİR RÜZGAR
NE SENİ GÖRMEDEN DURABİLECEK KADAR GÜÇLÜYÜM NEDE GÖRMEYE DAYANACAK KALBİM VAR

16 BİR GÜN HAYATIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNDEN VAZGEÇİP SESSİZ SEDASIZ ÖLÜME GİTMEK İSTERSEN YANIMA GELKİ SANA SENSİZ YAŞAMANIN SENSİZ OLMANIN ÖLÜM OLDUĞUNU GÖSTEREYİM

17 GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞDİĞİNDE FELAKETİM OLURDU AĞLARDIM

18 NE ZAMAN AYRILIK SAATİ GELSE İÇİMDEKİ GÜLLERİN BOYNU BÜKÜK BİR ZAMAN KALIRIM ÖYLECE
NEDEN SONRA GİTTİĞİNİ ANLARIM İÇİMDE GÜLLER AĞLAR BEN AĞLARIM

19 HADİ GEL TUT ELLERİMİ! BENİMLE YAN! BENİMLE MEYDAN OKU HER ÇARESİZLİĞE BENİMLE UYU BENİMLE UYAN BİRLİKTE VARALIM ONUNCU AYLARA BEN BİR EYLÜL SEN BİR HAZİRAN

20 NEZAMAN TUTSAM ELLERİNİ GÖZLERİMİN ÖNÜNDEN MEVSİMLER GEÇER
NEZAMAN GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞSE SAMANYOLUNDAN BİR YILDIZ DÜŞER

21 BUGÜN YENİ BİR MEYHANE KEŞFETTİM MEZARLIĞIN KARŞISINDA
BİRGÜN BENİ ARARDA BULAMAZSAN YA MEYHANEDEYİM YADA TAM KARŞISINDA

22 SENİ GÜNDE BİR DEFA DÜŞÜNÜYORUM ODA 24 SAATİME MALOLUYOR

23 DENİZİ İÇERKEN MAVİLER TAKILDI BOĞAZIMA, KARAYA VURAN BALIK GİBİ ÇIRPINIYORUM
BU DERİN UÇURUMUN ÖNÜNDE HANGİ YAZGI TUTUKLADI BENİ

24 HASRET KAPIMDA NÖBETLER TUTUYOR SEVGİLİM UZAK BİR ŞEHİRDE GÖZLERİM ONU ARIYOR BİR KUŞ OLUP GİTSEM AŞSAM ŞU ENGİNLERİ VARSAM SENİN YANINA ÖPSEM DOYASIYA KOKLASAM

25 HANİ O GÜN BENİ ANLAYAN SEN GİTMİŞTİN YA SENİ BAŞKALARINDA ARADIM AMA YOKTU BENİ SENİN KADAR ANLAYAN, YİNEDE ÜZÜLME ÇÜNKÜ BEN SENİ SENSİZDE SEVEBİLİYORUM

26 AŞKA MEYLİ OLMAYAN KANATSIZ KUŞ GİBİDİR VAH ONA!!

27 EN GÜZEL YARINLAR SENİN OLSUN SEN BUNA LAYIKSIN ÖMRÜN MUTLUKLARLA DOLSUN
EĞER GÜN GELİRDE SEN BENİ UNUTURSAN İNAN Kİ TATLIM CANIN SAĞOLSUN

28 HİÇBİR KIZ BİR ERKEĞE BOYUN EĞMEZ HİÇBİR ERKEK BİR DAMLA GÖZYAŞINA DEĞMEZ

29 YANAĞINA DÜŞEN KAR TANESİ ERİYİP DUDAKLARINA İNDİĞİNDE VE O BİR DAMLA SERİNLİĞİ BİRİYLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİNDE YÜZÜNÜ RÜZGARA DÖN ORDAYIM

30 YAPRAKLAR SARARIP DÖKÜLÜRKEN YERE, YAŞLI GÖZLERİNİ ÇEVİRİP GÖKLERE, HERGÜN İSTEMEM YILDA BİR KERE ADIMI ANMAYI SAKIN UNUTMA

31 BİR ERKEKLE MUTLU OLMAK İÇİN ONU ÇOKÇA ANLAYIP AZDA OLSA SEVMEK; BİR KADINLA MUTLU OLMAK İÇİNSE ONU ÇOKÇA SEVİP ANLAMAYA HİÇ ÇALIŞMAMAK GEREKİR

32 BİRGÜN SEVGİLİM SORDU AŞK NEDİR DİYE BİRAZ ZAMAN İSTEDİM DÜŞÜNEYİM DİYE
ERTESİ GÜN GÖRDÜM ONU BİR BAŞKASI İLE KULAĞINA FISILDADIM AŞK IZDIRAPTIR DİYE

33 SENİ SEVİYORUM DİYEN SÖZLERE DEĞİL, SENİN İÇİN AĞLAYAN GÖZLERE İNAN

34 SENİ BEN DEĞİL GÖZLERİM SEÇTİ ONLAR SEVDİ ONLAR BEĞENDİ SEN BENİM DEĞİL ONLARINSIN GİTTİYSEN BANA NE ONLAR AĞLASIN

35 GÖZLERİYLE GÖZLERİNE GÖZ KOYANIN GÖZLERİMLE GÖZLERİNİ OYARIM
GÖZLERİNİ GÖZLERDEN SAKIN GÖZLERİN GÖZLERİME LAZIM

36 NE YEMİNLER BOZDUM GECELER BÜYÜRKEN SENSİZ NE YEMİNLER BOZDUM YILLAR GEÇERKEN SİTEMSİZ NE YEMİNLER BOZDUM TARİFİ BİLE İMKANSIZ, SENİN İÇİN EY GÜLÜM!!!

37 NASIL UZAKTAKİ YILDIZ PARLAK GELİYORSA İNSANA UZAKTA OLDUĞUN İÇİN TUTKUNUM SANA
HANİ EN GÜZEL AŞKLAR İMKANSIZ GELİR YA İNSANA İMKANSIZ OLDUĞUN İÇİN AŞIĞIM SANA!

38 YERYÜZÜNDE BİTEN HER AŞK İÇİN GÖKYÜZÜNDE BİR MELEK AĞLAR

39 UNUTURUM DESEMDE İNANMA SAKIN ÖMRÜMCE KALBİMDEN SİLİNMEZ ADIN
BİR SIZI İÇİMDE SENDENDE YAKIN KALBİMİN SESİNİ DİNLER BULURUM SENİ

40 BENİ BİR DAKİKA DEĞİL BİR SANİYE DEĞİL BİR SANİYENİN ONDA BİRİ KADAR SEV
BİR YIL DEĞİL ON YIL DEĞİL BİN YIL MESUT OLURUM

41 GÖZLERİ UZAKLIKLAR DEĞİL BAZENDE GÖZE ALAMADIĞIMIZ YAKINLIKLAR ACITIR

42 İNSANLAR GELMELERİYLE YANLIZLIKLARINI DAĞITANLARI SEVERLER
GİTMELERİYLE KENDİLERİNİ YALNIZ BIRAKANLARA AŞIK OLURLAR

43 YARI DALGALI OLMAMALI DENİZ YA DURMALI YA KUDURMALI
YA GİRMELİ HANÇER SONUNA KADAR YA DA KININDAN HİÇ ÇIKMAMALI
YARI GÖNÜL VERMEMELİ SEVGİLİ SONUNDA SEVMEYECEKSE
HELE YARI DUDAK HİÇ DOYASIYA ÖPMEYECEKSE!

44 ONUN GÜZELLİĞİNİ HERKES GÖRÜYORSA O BENCE AZ GÜZELDİR
HERKES BİLİYORSA O BENCE HİÇ GÜZEL DEĞİLDİR
ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN GÖRÜYORSAM BU SEVGİDİR
ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN BİLİYORSAM BU AŞKTIR
HİÇ KİMSE BİLMİYORSA BU YANLIZLIKTIR

45 HAYAT YAŞANDIĞI KADAR VARDIR GERİSİ YA HAFIZALARDAKİ HATIRA YA HAYALLERDEKİ ÜMİTTİR
HÜSRANI İSE BİRTEK YERDE KABUL EDİYORUM YAŞAMAK VARKEN YAŞAYAMAMIŞ OLMAKTA
46 UÇSUZ BUCAKSIZ GÖKYÜZÜNDE KANAT ÇIRPAN MARTILARIN SONSUZ HUZURU ANLATAN DENİZİN MAVİLİĞİNDE GÖRDÜKLERİ KENDİ YANSIMALARI KADAR EŞSİZ
HAYAT GÜLÜMSEDİKÇE VE UMUT ETTİKÇE YAŞAMAYA DEĞER

47 KİMSESİZİM HISMIMDA YOK HASMIMDA! GÖRÜNMEZİM CİSMİMDE YOK RESMİMDE
DİL ÜZMEZİM, TEK HECE VAR İSMİMDE
BARINAĞIM GÖNÜL DENEN YER BENİM, BENİM ADIM AŞK!

48 BU GECE RÜYAMA GİR GİZLİCE BENİ SIM SIKI SAR ÖP KOKLA İYİCE SON KEZ İSYANLAR SAVUR KÜFRET GÜZELCE VE SONRA ÇEK GİT KAHROLASI HAYATIMDAN SİNSİCE!!

49HER ZAMAN J HAYATA, JÜCÜK SAÇ, JMEYİ BENİMSE, JEREK YAŞA,JÜNÇ DÜŞECEK KADAR ÇOK J, ÇÜNKÜ BU DÜNYADA SENİN BİR JÜŞÜN İÇİN YAŞAYAN BİRİ VAR

49 BEN SENİ DELİ GİBİ SEVDİM, SEN BENİ DELİYİM DİYE SEVMEDİN

50 YARINLAR HEP GÜZEL OLACAK DERLER OYSA BUGÜNLERDE DÜNLERİN YARINI DEĞİLMİ (umutsuzum)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

51 BİR APTALIN SİZİ ÖPMESİNE İZİN VERİN AMA BİR ÖPÜCÜĞÜN SİZİ APTAL ETMESİNE ASLA!

52 SEVGİ BASİTTİR, KARMAŞIK OLAN BİZLERİZ SEVGİ GÜZEN VERİR İNSANLAR ALDATIR SEVGİYE HERZAMAN GÜVENİLİR İNSANLARA ASLA!

53 SANA EN MUHTAÇ OLDUĞUM ŞU ANDA GEL! YAŞAMAK OLSANDA GEL ÖLÜM OLSANDA GEL!

54 GİDENLER YOKLUKLARIYLA DEĞİL GİDERKEN SÖYLEYEMEDİKLERİ SÖZLER YÜZÜNDEN HÜZÜN VERİRLER!

55 GÜNEŞİ SEVİYORUM DİYORSUN GÜNEŞ AÇINCA GÖLGEYE KAÇIYORSUN YAĞMURU SEVİYORUM DİYORSUN YAĞMUR YAĞINCA ŞEMSİYENİ AÇIYORSUN KORKUYORUM SEVGİLİM ÇÜNKÜ BENİ SEVDİĞİNİ SÖYLÜYORSUN

56 BU GÜZEL AŞKIMIZA NOKTA KOYMA, SANA KUCAK DOLUSU VİRGÜL GETİRDİM,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

57 SANA ŞARAP VERECEĞİM, İÇ AMA SARHOŞ OLMA SANA BİR GÜL VERECEĞİM, KOKLA AMA SOLDURMA SANA KALBİMİ VERECEĞİM, SEV AMA İNCİTME!

58 MAVİLER GİYER BULUT OLURUM, YEŞİLLER GİYER BAHAR OLURUM BAKARSIN BİRGÜN BEYAZLAR GİYER SENİN OLURUM

59 HEP BENİ KİMSE SEVMİYOR Kİ DERDİN! USULCACIK SOKULUP YÜREĞİNE "BEN" DEMEK İSTERDİM

60 BİR ÖMÜR BOYU SENİNLEYİM DESENDE İSTEMEM ARTIK ÇÜNKÜ SEN RÜZGARIN ÇOŞTURDUĞU BİR TOZ BULUTUSUN BUGÜN BANA ESERSİN "YARIN ELLERE"!

61 HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİRGÜN YERİNE GEÇEMEDİLER O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER

62 ÖNCELERİ HASRETİ HİÇ TATMADIM YARİMDEN HİÇ AYRI KALMADIM BİTER DİYE TAKVİMLERE BAKTIM ZOR GELDİ AYRILIK ALIŞAMADIM

63 AN GELİR İNSAN GÜLERKEN AĞLARMIŞ GÖZYAŞLARI SEL OLUP KALBİNE AKARMIŞ KAHKAHA BİR MASKE DERLER BİLİRMİSİN? İNSAN SEVDİĞİNDEN AYRILINCA BU MASKEYİ TAKARMIŞ

64 BANA DÜNYA YUVARLAKTIR DEDİN DEDİĞİN DOĞRUYSA NEDEN GERİ DÖNMEDİN

65 GENÇLİĞİNE GÜVENİP ERKEN DERKEN BELKİ ELVEDA BİLE DİYEMEZSİN GİDERKEN

66 DÜNYA DELİKANLI OLSAYDI YUVARLAK OLMAZDI

67 ALLAH GÜCÜ ERKEĞE GÜZELLİĞİ KADINA VERMİŞ NEVARKİ HER ŞEYİ YENEN GÜÇ GÜZELLİĞE YENİLMİŞ

68 BULUTLARA YÜKLEDİM HASRETİMİ, RÜZGARLARLA YOLLADIM SEVGİMİ, YAĞMURLAR YAĞDIRDIM GÖZYAŞLARIMLA KÜÇÜK MELEKLER GÖNDERDİM SENİ ÖPMEYE! GELDİLERMİ?

69 BEN SENİ UNUTMAK İÇİN SEVMEDİM AMA NE İÇİN SEVDİĞİMİ UNUTTUM

70 DUDAKLAR YALAN SÖYLEYEBİLİR AMA GÖZLER ASLA

71 HAYATTA HİÇBİR ŞEY İLK AŞKIN YERİNİ TUTAMAZ İNSAN SEVSE BİLE O İLK AŞK HİÇ UNUTULMAZ

72 İLK AŞKIN İLK HATIRASI ZİHİNLERDEN SİLİNMEZ

73 HER SEVEN ADSIZ BİR KAHRAMANDIR VE İNSAN SEVEBİLDİĞİ KADAR İNSANDIR

74 SANA SEVGİMİ YILDIZLARA BENZETİYORUM SENİ NE KADARMI SEVİYORUM ARTIK BENİMDE YÜREĞİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR

75 İNSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GİBİYDİYLER HEPSİDE GÖKYÜZÜNDEYDİ AMA BEN GÜNEŞİ YANİ SENİ SEÇTİM SENİN İÇİN BİN YILDIZDAN VAZGEÇTİM (ama sen anlamadın yazık!!!!!!)

76 SANMAKİ İSMİNİ BİRBAŞKASI SİLECEK SENİNLE BAŞLADIM SENİNLE BİTECEK

77 İÇİNE DÜŞEN HER HÜZÜN DAMLASI SANA SENİ NE KADAR ÇOK SEVDİĞİMİ HATIRLATSIN

78 ARTIK BULUTLARA YAZIYORUM HASRETİMİ YAĞMUR YAĞINCA ANLARSIN SENİ NE ÇOK ÖZLEDİĞİMİ!

79 BANA ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ SEVGİLİM AÇAR AÇMAZ DUYAYIM KOKUNU SEVDA ESSİN BAŞAK SAÇLARINDA SESİN YÜZÜMÜ RÜZGARLA BULSUN BANA ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ SEVGİLİM GELSİN BENİ EN KOYU ZULAMDA BULSUN VE ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ VARSIN ÖLÜMÜM OLSUN

80 BU AKŞAM İÇİMDE TUHAF BİR SIKINTI VAR DÜNYADA SANKİ BİR BEN KALMIŞIM SANKİ HERKES NERDE KEDER VARSA BIRAKMIŞ BEN NERDE BULDUYSAM TOPLAMIŞ ALMIŞIM ÖNÜMDE SÖĞÜT AĞACI HERZAMANKİ HALİYLE, ÇARESİZ HAVUZ SU RAHAT, İNSANLAR SUSMUŞ SESSİZ BİR YAĞMUR GİBİ BAŞLADI BENDE KONUŞMAK İHTİYACI!

81 HASRETİN ÖLDÜRDÜ BENİ ! ŞİMDİ GECELER ÇARESİZ, GECELER SENSİZ, BİR ÖPÜŞTEN DAHA SICAK ŞİMDİ YAĞMUR DAMLASI GELİP KONAR DUDAKLARIMA SESSİZ SÖYLEMİŞMİYDİM HASRETİN ÖLDÜRDÜ BENİ HİÇ SEBEPSİZ

82 YARDIM ETMEKMİ İSTİYORSUN ? O ZAMAN DİNLE; YAŞAMA SEVİNCİ GETİR BANA ÇOKÇA OLSUN ÇABUK TÜKENMEYENLERİNDEN İHTİYACIM VAR BU ARA UNUTMAK ÜZEREYİM MUTLULUĞU, UNUTTUM SICAK BİR ÇAYIN TADINI, ESEN RÜZGARIN SERİNLİĞİNİ, HADİ DURMA ÖYLE HATIRALARIMI CANLANDIR, İYİ OLANLARI

83 UÇURUMUN KENARINDA DA OLSAN SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

84 KAPININ ÖNÜNDE AŞK YAPMA AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR AMA KOMŞULARINKİ ASLA

85 KALBİMDE ARAMA ESKİ YERİNİ SEN GÖZÜMDEN AKAN SELE KARIŞTIN

86 BİR ESKİ DOST GİBİ HATIRLA BENİ BİR SELAM VER YETER ZAHMET OLMAZSA UNUTMUŞ OLSANDA ESKİ GÜNLERİ ADIMI AN YETER ZAHMET OLMAZSA

87 SENİ SORDUM SOKAK LAMBALARINA BEKLEME BOŞA GELMEZM DEDİLER BOYNUMU BÜKÜPTE BAKTIM ONLARA HALİME ACIYIP ZAVALLI DEDİLER

88 BURUK HASRET DOLU GECELERİ ÖLDÜRECEĞİM BİRGÜN BU AYRILIK ŞARKILARINI KURŞUNA DİZECEĞİM VE SENİ BENDEN AYIRDIĞI İÇİN KADERİMİ MAHKEMEYE VERECEĞİM

89 GÜLLER ANLATSIN SANA OLAN SEVGİMİ GÜLLER ANLATSIN YANLIZLIĞIMI ÇARESİZLİĞİMİ YAVAŞ YAVAŞ ERİYEN YÜREĞİMİ GÜLLER ANLATSIN BEN ANLATAMADIM GÜLLER ANLATSIN

90 KORKMA SEVGİDEN ÇEKME ELLERİNİ BIRAK YAŞASIN YÜREĞİN DİZGİN YAKIŞMAZ DÖRTNALA BOZKIRLARDA KISRAĞIN , HATIRLA! GÜLÜN DİKENİ OLMASA HİÇ BUKADAR SEVİLİRMİYDİ

91 KURAK ÇÖKSEDE, DENİZLERİNE GÖNLÜNÜN İNAN GÖZYAŞLARIMLA SULARDIM SENİ SONUNA DEĞİN ÖMRÜMÜN

92 AĞLAYIŞIM TERK EDİP GİDİŞİNE DEĞİL BEN! SENSİZKEN, SENDEN DİYE SENSİZLİĞİNİ DE SEVMİŞTİM SEN, SENİNLE, SENİDE SENSİZLİĞİNİDE ALIP GİTTİN

93 BENİ ŞAİR ETTİN, BENİ ADAM ETTİN, BANA YAZIK OLDU

94 AŞKIMIZI İSTEMEYENLER BİZİ ÇEKEMEYENLER AYRILIN ARTIK DİYENLER HEY SİZ! SİZ KAZANDINIZ

95 BAHAR GÖZLERİNE BAKINCA DALARIM TUTAMAM KENDİMİ AĞLARIM

96 GİT DEDİĞİN YERLERMİ UZAK YOKSA SENMİ?

97 ACILARIMIN PRANGASI VERMEZ ELLERİMİ HÜZÜNLERİMİN DARAĞACINA ASTIM KENDİMİ

98 BUGÜN SENİ DÜNDEN ÇOK YARINDAN AZ SEVECEĞİM

99 SENİ DÜN SEVMEDİM DÜNLER BİTTİ SENİ BUGÜNDE SEVMEYECEĞİM BU GÜNLERDE BİTECEK SENİ YARIN SEVECEĞİM ÇÜNKÜ BEBEĞİM YARINLAR HİÇ BİTMEYECEK!

100 BİR SEN VARSIN DÜNYAMDA BENİ ANLAYAN BİRDE SEVMEK VAR İÇİMDE SICAKLIĞINLA YANAN

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

101 Sev! öyle Sevki Kalmasın Bir Damla Gurur Gururun Başladığı Yerde Sevgi ızdırap Olur

102 Tahammülüm Kalmadı Seni Böyle Severken Sensizliğe!

103 Beni Vur Külümü Uzak Dağlara Savur Ama Ellere Verme!

104 Yağan Yağmurun Ardından Doğan Güneşin Güzelliği Gibi Isterdim Seni Kollarıma Alıp ölmeyi!

105 Biliyorum Günün Birinde Nekadar Büyük Bir Hata Yaptığını Anlayacaksın Ama Maalesef Sen Geldiğinde Sevgimi Haketmiş Biriyle Olmanın Mutluluğunu Tadıyor Olacağım

106 Affetmek En Büyük Intikamdır

107 Huzurum Kalmadı şu Fani Dünyada!

108 Sevilmeye Layık Olan Ancak Sevmesini Bilendir

109 ,sen çölde Açan Bir Gül Olsaydın Inan Seni Soldurmamak Için Gözyaşlarımla Sulardım

110 üzüntülerin Kumsaldaki Ayak Izleri Kadar Hafif Sevinçlerin Okyanuslar Kadar Derin Olsun

111 Canım Ağlamak Istiyor Yazmak Bahane

112 Batan Güneş Umudumuz Doğan Güneş Tesellimiz Olsun

113 Sevmemiştim Kimseyi Seni Sevdiğim Kadar çekmemiştim Kimseden Senden çektiğim Kadar

114 Aşkınla Sararıp Solacak Kadar Sevginle Bahtiyar Olacak Kadar Uğruna Canımı Verecek Kadar Seviyorum Desem Inanırmısın

115 Sevdim Seni Bir Kere Başkasını Sevemem Deli Diyorlar Bana Desinler Değişemem

116 Hayallere Dalıp Gitmem Ben çünkü Tek Hayalim Sensin Benim! Hiçbirşey Isteyemem Ben çünkü Birtek Istediğim Sensin Benim

117 Talihim Olmadı Sevdadan Yana!

118 Insanlar Için Yalnız 3 Olay Vardır Doğmak, Yaşamak, ölmek!
Doğduğunun Farkında Değildir ölüm Korkusuylaızdırap çeker Ve Yaşamayı Unutur

119 Bu Dünyada 2 Kusursuz Insan Vardır Biri Doğmamıştır Diğeri Ise ölmüştür

120 Toz Pembe Hayallerimiz Vardı Pembesi Gitti Tozu Kaldı

121 Insan Hayatı Soruyla Başlar Soruyla Biter Adını Ne Koydunuz Ilk Soru Merhumu Nasıl Bilirdiniz Son Soru

122 Sessizlik Herşeyi Cevaplar

123 Ben Her Karesi Siyaha Boyanmış Bir Bilmeceyim! çözmeye çalıştıkça Içimde Kaybolursun

124 Yaşamak Bir Ağaç Gibi Tek Ve Hür! Bir Orman Gibi Kardeşçesine!

125 çiçekler Bile üşür Donuk Bakışlarla

126 Düşmanımın Nefreti Dostumun Sevgisinden Daha Gerçektir

127 Sevdiğim Insanlara Kızabilirdim Eğer Sevmek Bana Mahzun Durmayı öğretmeseydi

128 Garibim! Ne Bir Güzel Var Avutacak Gönlümü Bu şehirde Nede Bir Tanıdık çehre Bir Tren Sesi Duymaya Göreyim Iki Gözüm Iki çeşme!

129 Ey Genç! Hani Milletin Elinden Tutup Kaldıracaktın Güya! Nasılda Dalıvermişsin O Kalkılmaz Uykuya!

130 Yaşadığım Hiçbir şeyden Pişman Değilim öfkem Yaşayamadıklarıma!

131 Kuşlar Gibi Uçmayı Balıklar Gibi Yüzmeyi öğrendik Ancak Bu Arada Basit Bir Sanatı Unuttuk Kardeşçe Yaşamayı!

132 Hayatı Seviyorum Ama Sevgim Karşılıksız

133 Kalbim 24 Saat Hizmetinize Açıktır

134 çaresiz Kaldığınızda Bilinki çare Sizsiniz

135 Aklımız En Büyük Servetimizdir Ama Yoksullukta Ayıp Değildir

136 Ya Olduğun Gibi Görün Yada Gözüme Görünme!

137 Soğuk Kalpten Sıcak Söz çıkmaz

138 Gülmekle Kaybedilen şey Ağlamakla Elde Edilmez

139 Düşmanlarınızı Sevin çünkü Kusurlarınızı Size Açıkça Söyleyenler Birtek Onlardır

140 Eğer Yaptığın Işi Düşmanın Alkışlıyorsa Yanlış Yapıyorsun Demektir

141 Duyguları Açığa Veren Gözler Olmasa Kalp Hislerin Mezar Taşı Olurdu

142 Senden Başka Hiçbir şeyi Olmayan Ben Senden Başka Herşeyi Olan Insanlara Acırım

143 Bak Gözlerime Gözbebeklerim Eridi, Bak Ellerime Ellerim çürüdü, Bak Yüreğime Yüreğim Eskidi, Bak Günlerce Sardığın Bana Bak Tükendi Bittiyetti Bu Acı Beni öldürmeye, Sonum Oldu Son Bir Bakışın Canıma Yetti

144 Benide Götür Gittiğin Yere

145 Küçükken çikolata Için Ağlıyordum şimdi Ise Senin Için

146 Offf! çok Sıkıldım Bu Hayatın Başka Kanalı Yokmu!

147 Ben Seni Sevmekten Değil Affetmekten Vazgeçtim!

148 En Ağır Işçi Benim Gün 24 Saat Seni Düşünüyorum

149 Seni Sevmek Sanki Ibadet Bana Ne Kadar çok Sevsemde şansım Yok Senden Yana!

150 Yanlızlık Paylaşılmaz Paylaşılınca Yanlızlık Olmaz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

151 ARTIK BULUTLARA YAZIYORUM HASRETİMİ, YAĞMUR YAĞINCA ANLARSIN NE ÇOK ÖZLEDİĞİMİ

152 SEN RÜYALARIN EN GÜZELİNİ GÖRÜRKEN TANRININ SENİ KORUMASI İÇİN GÖNDERDİĞİ MELEĞİN KANATLARI O KADAR BÜYÜK OLSUN Kİ! EN MASUM HALİNDE BİLE SANA KİMSE ZARAR VEREMESİN

153 KÜÇÜK KELEBEĞİN TÜL KANATLARININ PIRILTILI TOZLARI PARMAK UÇLARIMA KARIŞTI ONLAR ORDAN NE ZAMAN UÇARLAR SEN YÜREĞİMDEN NE ZAMAN?

154 BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERDE BİTTİĞİNİ BİLİRSİN, ŞİMDİ OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLAN SEVGİMİ, GÖRMESEMDE BİLİYORUM SONUNUSONSUZA DEK BİTMEYECEK

155 DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR SANA ONUNCU KÖYDEN SESLENİYORUM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM

156 GÖZLERİN GÖZLERİMDE, ELLERİN ELLERİMDE, KALBİN İÇİMDE VE RUHUN BEDENİMDE OLDUĞU SÜRECE SENİ SONSUZA KADAR SEVECEĞİM

157 AĞIRDIR SEVMELERİM HER YÜREK TAŞIYAMAZ, BÜYÜKTÜR UMUTLARIM HER OMUZ KALDIRAMAZ, HER ŞEY OLURDA ŞU GÖNLÜM BİRTEK AŞIK OLAMAZ

158 ÖMRÜM SENİ BEKLEMEKLE GEÇECEKSE VE ÖLÜM SENİ BEKLERKEN GELECEKSE BİLKİ SENİ ORDADA BEKLEYECEĞİM

159 GÜZELSİN ŞİRİNSİN, ŞAHANESİN ÇEKTİĞİM ÇİLEYE TEK BAHANESİN MELEKMİ ŞEYTANMI BİLMEMKİ NESİN TUZAKTAN TUZAĞA ATSANDA OLUR BEN SENİ SEVİYORUM SEN SEVMESENDE OLUR

160 SEN DESEM SENİ BİLİRMİSİN, SEN DİYE BİR DESEN ÇİZEBİLİRMİSİNBİR MESKEN BULAMADIM KENDİMEBÜYÜK AŞKLAR VARDIR HANİ BİLİRMİSİN

161 ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR

162 SENİ HER ÖZLEDİĞİMDE KALBİME BİR YILDIZ ÇİZİYORUM SENİ NE KADARMI ÖZLEDİM? ARTIK KALBİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM

163 DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE DÜŞÜNÜYORUM AŞIK OLMANIN REZİLLİĞİNİ İNAN YANINDAYKEN ÇEKİYORUM EN ÇOK HASRETİNİ

164 YILLARDIR SEVGİMİN ÖYLE ÇOK MUHAFIZI VE DÜŞMANI OLDUKİ İNAN BAN SENİNLE ONLARI AŞTI VE İNANKİ SENİ SEVİYOR OLMAK BİLE BÜYÜK NİMET BENİM İÇİN

165 NASIL DOLDURDUYSAN HAYATIMI VARLIĞINLA, BENDE YAZMAK İSTERİM ADIMI DEFALARCA DUDAKLARIMLA DUDAKLARINA

166 UÇUMDAN DÜŞERKEN TUTUNACAK DALIM OLSAN ÖLMEKTEN DEĞİL SENİ KIRMAKTAN KORKARIM

167 ARAMIZDAKİ MESAFELER NEKADAR UZUN OLURSA OLSUN SONSUZLUĞA GİDEN TÜM YOLLARA ADINI YAZDIM HANGİ YOLDAN GEÇERSEN GEÇ SENİ SEVDİĞİMİ OKUYACAKSIN

168 KUYRUKLU YILDIZLAR VARDIR, DÜNYAYA YETMİŞ YILDA BİR GELİRLER, İNSANLAR ONU HAYATLARI BOYUNCA YA BİRKEZ YADA HİÇ GÖRMEZLERBEN GÖRDÜM O DA SENSİN BİRTANEM

169 AŞKIM VAR DAĞLAR BİLEMEZ, SEVGİM VAR KİMSENİN AKLI ALAMAZ, BİRDE SEN VARSIN YA BİTANEM DÜNYADA KİMSE BÖYLE SEVEMEZ

170 EN GÜZEL DENİZ GİDİLMEMİŞ OLANDIR EN GÜZEL ÇOCUK DAHA BÜYÜMEDİ, EN GÜZEL GÜNLERİM SENİNLEDİR VE SANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM EN GÜZEL SÖZ DAHA SÖYLENMEMİŞ OLANDIR SENİ SEVİYORUM
171 BİR İLK GİBİ YAŞAYACAĞIM İÇİMDE, KALAN SON SEVGİ PARÇASINI SENİNLE, SAKIN AYRILMAYALIM AŞKIM ÖLSEM BİLE ELLERİNDE

172 SEN ENGİN ACILARLA KAVRULAN BİÇARE YÜREĞİMDE, SEVGİ DAĞININ DORUĞUNDAKİ ERİŞİLMEZ BUZULU ERİTEN KIZIL GÜNEŞ

173 BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM

174 BUGÜNÜ YAŞIYORSAM EĞER, GELECEK GÜZEL GÜNLERİN SENİ GETİRECEĞİNE İNANDIĞIM İÇİNDİR

175 BEN SENDE İMKANSIZLIKLARINI SEVDİM FAKAT ASLA UMUTSUZLUKLARINI DEĞİL

176 BİRGÜN BİRİ ÇIKIPTA BİR ÇIRPIDA GÜNEŞE ADINI BUZLA YAZARSA BİLKİ O SENİ BENDEN DAHA ÇOK SEVİYORDUR

177 BAŞINI GÖĞSÜME YASLADIĞINDA TEK BİR DÜŞMANIM VARDIR GEÇİP GİDEN ZAMAN

178 HERZAMAN MUTLULUĞUN DORUĞUNDAYKEN GÜLÜNMEZ BAZEN SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE UÇURUMUN KENARINDAYKEN BİLE GÜLÜMSEYECEKSİN

179 BİR GÜN GELİP SORACAKSIN BENİ Mİ DAHA ÇOK SEVİYORSUN YOKSA TANRI'YI MI DİYEBEN HİÇ DÜSÜNMEDEN TANRIYI DİYECEĞİM VE SEN KÜSÜP GİDECEKİSİN AMA NEREDEN BİLECEKSİNKİ İÇİMDEKİ TANRININ SEN OLDUĞUNU

180 ETKİLEME SANATI
Erkek: "Sesi sen de duydun mu?"
" Ne sesi? Ben birsey duymadım!"
" Kalbim kirildi"

"Baban hırsız mıydı?"
"Hayır ! Ne Alaka?!?"
"Gözlerinin yerine konulan elmasları kim, nerden çaldı o zaman?"

"Bana yolu tarif edebilir misiniz?"
Kiz: " Ne yolu? Nereye?"
"Kalbine"

"Benim dördüncü kız arkadaşıma çok benziyorsun"
"Kaç tane kız arkadaşın oldu senin?"
"Üç"

" Sırtına dokunup: "Aman Allah' ım gerçekten omuz kemikleri!! Ben bunları kanat sanmıştım!"

" Baban uzaylı mıydı?
Oda nerden çıktı?
Senin gibi birşey yeryüzünde yok çünkü!"

" Telefon numaramı unutmuşum, seninkini ödünç alabilir miyim?"

" Ílk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?"

şöfer; rampaların ustasıyım gözlerinin hastasıyım

180 Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt
Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir
Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam
Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de

181 Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al,
yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla

182 KAC ZAMANDIR AGLAYAMADIM SANA AFFET BENI ,
HER CAGRISINDA BASKA SESLER ÖRTTÜ SESINI
KALBIM SENINLE ÖZLEMIM SENINLE AH BIR KAVUSSAM SANA
DOLDURSAM ICIMI SENINLE SENI COK SEVIYORUM

183 Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan
insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

184 Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin

185 KARANLIK GECEDE ÖNEMLİ DEĞİLDİR YILDIZLARI GÖRMEK,
GÜNDÜZLERİ YILDIZLARI GÖREBİLMEK MARİFET,
AŞIK OLMAK ÖNEMLİ DEĞİL, BİR ÖMÜR BOYU SEVEBİLMEK MARİFET

186 Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak,yıldızlar kadar ulaşılması zorsun
ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin

187 ISKELEMIN AYAGINDAKI BALIKLAR GETIRDI HABERINI,
DEDILER KI 'BIR DENIZ KIZI HABER UCURDU SANA'
INANAMADIM,GOKYUZUNE BAKTIM ;
MARTILAR GULUMSEDI BANA!

188 "UMUT YAZIYORUM BIR KIR CICEGININ TAC YAPRAGINA
NICE SOGUKLARA DAYANIYORDA BIR
SOZUNLE KIRILIVERIR DIYE KORKUYORUM
(CADILARIN EN TATLISINA)

189 Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır
çok sevdiklerim ve diğerleri çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır SEN ve diğerleri

190 Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam
ve Sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam

191 Ne dünden daha az Ne yarından daha çok
Seni bugünde, Dün olduğu gibi
Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum

192 Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler
Bulutlara öyle baktım Ama şimdi yalnıca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma

193 Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır

194 Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir "insan olma" cesaretini bile gösteremedin

195 Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını
birkez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde Seni , senden uzakta , sensiz ,seninle yaşıyorum

196 En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar
Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun
Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi , ürkek bakışlarımda sensizlik , ıskalanmış hayallerimde gençliğim ,eremediğim vuslatlarda ümidin

197 Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GÖZLERI GÖZLERINE

198Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir

199Bir silahım olsaydı, bir silahım Yoksulluğu şakağından, Kaybetmeyi kalbinden, ve sensizliği alnının tam ortasından vururdum

200Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

201Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyiSeni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye

202Aşk karşındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır

203Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir

204Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!!

205Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdigim gibi

206Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin"

207DiR'ler ve DIR'lar ile biten bütün sözler yalandır

208Gerçek dostlar yıldızlara benzerler , karanlık çökünce ilk onlar gözükürler

209Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz İçimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz

210Gerçekleştiremediğimiz Hayallerimizin Sembolü, AĞLAYAN ÇOCUK

211Umarım sevgime layık olmayan sen ahıma kurban olmaya alışırsın (Gül)

212İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlerse de, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez

213Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın ,diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın

214Bulutlar yağmasa da yağmur yüklüdür sevmesini hissetmesini bilene

215seni aklıma düşüren yerçekimi değil ;yalancı yıldızlar
öyle uzaksın ki; üflesem soguyacaksinsarilsam okyanus

216Umuda kurşun sıksa da ölüm,
Unutma Umuda kurşun işlemez GÜLÜM

217ONCA MAZLUMUN GÖNÜLDEN KOPAN AHLARI
ELBET İNDİRİR BİR GÜN TEPENİZDEN LANETULLAHI

218Eğer güzelliği içinizde taşımıyorsanız, dünyanın neresine giderseniz gidin onu bulamazsınız

219 güzel kalmayı becerebilenler yanlızca güzelliği hakedenlerdir

220Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,güneş doğmayı unutup ay çimene düşerse,dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse,işte o zaman seni unutup başkasını SEVERİM!

221Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!!!!

222Yüzükte başka isim , yürekte başka isim olmaz İnsan olana bu yakışmaz

223Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir

224KAHREDER GÖZLERİNİN O MASUM BAKIŞLARI KARA MELEK

225Evlilikte başarı yalnız aranan kişiyi bulmakta değil aynı zamanda aranan kişi olmaktır(Foster Wood)

226Evlenmek kafese benzer içindekiler çıkmak için,dışardakiler girmek için uğraşır(Lard Mary Montagu)

227Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız(Diderot)

228Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir(John Christian)

229Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir

230Bende Mecnundan fuzun aşıklık istiadı vardır,aşıki mecnun menem mecnunun ancak adı vardır

231Yaşamak Gecenin Tüm Karanlığına Rağmen Buğulu Bir Cama Güneşi Çizebilmektir YAŞAMAK DİRENMEKTİR

232Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!

233Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek,seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek

234Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş

235 Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum

236DUYGULARINIZI BELLİ ETMEKTEN ASLA ÖZÜR DİLEMEYİN BURADA GERCEKLER SiZDEN ÖZÜR DİLESİN

237HATIRLARMISIN!SEN DOĞDUĞUNDA AĞLARKEN HERKEZ GÜLÜYORDU ÖYLE BİR ÖMÜR GEÇİRKİ HERKEZ AĞLASIN ÖLDÜĞÜNDE SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE

238SEVEREK YASAMAK HAYATTAKİ EN BÜYÜK MEYDAN OKUMADIR

239Ben Yalnızlığımı Anladığım Zaman Çaresiz Kaldım

240insanları yaşlandıran yıllar değil ulaşamadığı arzularıdır bende sana ulaşama***Küfür Yasak*** bir yaş daha yaşlandım

241Seninle bir pergelin iki ayrı kolları gibiyiz ne kadar dönersen dön yine aynı yerde karşılaşacağız

242Dünyanın dört bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım

243Daima gülümse; çünkü dudaklarınla yapabileceğin ikinci en iyi şeydir

244Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim

245Sen benimdin,rüyanın görkemiyle doldum Ben uykuda sultandım,Uyanınca hiç oldum(Shakespeare

246Karanlıklara sitem edeceğimize, hepimiz karanlıkta bir mum yaksak, karanlıklar aydınlığa dönerdi

247Bana unut dediler seni unuttum;Ama seni değil, bana seni unut diyenleri

248Bir silahım olsaydı, bir silahım Yoksulluğu şakağından, Kaybetmeyi kalbinden,Ve sensizliği alnın tam ortasından vururdum

250Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil
gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

251Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi

252Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok
Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya

253Dudakların gibi sıcaktı kahveyi bıraktım Dumanında hayalin vardı sigarayı bıraktım Rüyalarımda sen vardın , uyumayı bırak

254geldiğin zaman boşluk dolduran değil, gittiğin zaman yeri doldurulamayan ol

255kötümser yalnız tüneli görür,iyimser tünelim sonundaki ışığı görür,gerçekçi tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür

256insanlar özgür olarak doğar,ama her yerde zincire vurulmuş olarak yaşarlar(jean jacques rousseau)

257eğer dünya hakkında birazcık bir şey anlamak istiyorsak hınçtan ve nefretten arınmamız gerekir(jean genet)

258yıldız kümelerini ilk keşfedip ad veren aşıklardır

259Bakışlarını kaldır ama bakma bana (ıngeborg bachmann)

260Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine dönemeyeceksin!

261Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır

262Sevgi karanlık bir tünelde yakılan mum ışığı gibidir Size yolunuzu gösterir ama uzakta ne olduğunu söylemez

263KENDİ BAHÇESİNDE DAL OLAMAYAN BİRİ, GİRMİŞ BAHÇEME AGAÇLIK TAŞLIYOR

264Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur

265Dal Rüzgarı Affetmiştir, ama kırılmıştır bir kere

266BIR ŞEYİ SEVMENİN YOLU, ONUN KAYBOLABİLECEĞİNİ BİLMEKTİR

267Herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme

268Daglarda pınarlar çağlamasa, Derelerde seller kahkaha atabilir mi?

269Durgun sular derin akar!

270İnsan tırmanırken, dağın kafa tutmasına razı olmalıdır !

271Para her kapıyı acar, ancak kilitleyemez !

272Her bildiğini söyleme ama, her söylediğini bil !

273 Savaşı bilmeyen barışı da bilmez !

274Aşk, utanma ve çekinmenin olduğu yerde vardır!

275Gerçeği insanların ölçüleri ile değil, insanları gerçeğin ölçüleri ile tanı !

276Gözlerin konuştuğu dil her yerde aynıdır !

277 Gelecek, umut sahipleri için vaadler ile doludur !

278Yeryüzündeki hiç bir uzaklık, dün kadar uzak değildir !

279Aldatılsan dahi sakın kimseyi aldatma

280 Sıcak kalpli ol ki, Vicdanlar düşüncelerine buyur etsin!

281İnsan vardır zamanı kendi hesabına yontar, insan da vardır bir yaşam boyu zaman onu yontar !

282Kalbin tik takları doğumla başlamış ölüm bestesinin mırıltılarıdır!

283Çok yumurta ve civcivleriniz varsa, sakin hepsini bir sepete koymayın !

284Anlamsız hırs, aslanı fare yapan bir kapandır!

285İnsan aşık olduğu şeyin kollarında can verir !

286Kristalin bedelini göze almıyan onunla oynamasın!

287Her gülde diken olur ama, kesinlikle dikende gül bitmez !

288Eline gecen her fırsatta çevrene tohum saç; varsın bir başkası hasat etsin bir bahar mevsiminde !

289Aşk bir duygu olarak göz, gönül ve kulak menfezleriyle insanın iç alemlerine akar; vuslata dekde bir baraj gibi şişer, bir çığ gibi büyür, ve bir alev gibi onun her yanını sarar Aşk vuslatla noktalanınca her şey durgunlaşmaya yüz tutar; ateş, söner baraj boşalır, çığda dağılır gider

290 Bebek uyurken, cicek tomurcukken, erkek dusunurken, kadin soyunurken guzeldir

291Biz isyankar sokaklarda büyüdük anlamayız bazıları gibi ballı ekmek yemekten biz 15 yaşında dünyaya 18 yasında kasıp kavurmakta olan aşklara isyan ediyoruz bilmeyiz kaygan pistte dans etmeyi satmayız 10 kuruş için sevdiklerimizi

292Herzaman doğruyu söyle Ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın

293ALLAHIN SANA VERECEGİ EN BÜYÜK CEZA MUTLULUK OLSUN AĞLAMAK İSTE FAKAT GÖZYAŞLARIN İÇİNE AKSIN

294BİR ÖMÜRKİ ELLERİMİZDEN MASUMCA KAYIP GİDİYOR SEVDİKLERİMİZE BİLE YETMEDEN

295diyorlar ki çıkmazmış bu rüyasen kim,ben kimmişim güya"

296yüksek tepelerde hem kartala hem de yılana rastlanırama birisi oraya uçarak diğeri ise sürünerek gelmiştir

297Yokluğunda büyüttüm bu sevdayı,bunu varlığına bağışlıyorum

298ya hiç gelmeseydin gelişinle zuhur etmeseydin içimde
ya gitmeseydin yada giderken götürseydin içimdeki seni de

299Bugün üstüne bastığın çimenler, yarin toprağının üzerinde bitecek

300Ey insan ! Edep nedir diye arar, sorarsan eğer;
Bil ki edep, ancak her edepsizin edepsizliğine sabır ve tahammül gösterebilmektir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

301Var olan her şeyin yok olandan gelmesi imkansızdır Size ne yapacağınızı söyleyebilirler, ama ne
düşüneceğinizi asla !

302Göz sevdiğini, gördüğünü yitirebilir Can gözüyse gördüğünü daima görür

303Yiğit dediğin, güreşte rakibini yenen kimse değildir; asil yiğit kızdığı zaman öfkesini yenen
kimsedir !

304Tenini besleyip geliştirmeye bakma, çünkü o sonunda toprağa verilecek bir kurbandır
Sen gönlünü beslemeye bak! Yücelere gidecek, şereflenecek odur

305Taşı delen suyun gücü değil damlaların sürekliliğidir

306insan sahte para yapar ama daha çok para sahte insan yapar

307Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın

308Her hatırlayış evvelinde unutmayı saklar bilir misin?Ve bilir misin ben seni bir dem olsun UNUTMADIM!(

309özünde soyluluk yoksa insanın taç da giyse soysuzdur !!!

310Soytarılık etmeden güldürebilmek seni ekmek çalmadan doyurabilmek ve haksızlık etmeden doğan güneşi içime süzebilmek gibi mülteci isteklerim oldu arasıra bilmiyorsun

311Bana dünümü geri getirin, ben size yarınlarımı vereyim

312Aşık Olmak Bana Okyanusları HatırlatırdıBenim Aşık Olmam,Benliğimin Beni Acıtan Bütün Sırlarını Bir okyanusta Eritmek Anlamına Gelirdi

313TANRININ BANA VERDIGI EN KUTSAL HEDIYE SEVGI DOLU BIR KALP;
YALNIZ, BUNUN BANA ACI VERECEGINI HIC HESABA KATMAMIS OLSA GEREK

314Sevmek bir bakıma zamanını vermektir, zaman aralarını doldurmak değil, sabahları birlikte uyanmaktır ve yelin sessizliğini gecenin gizemini bakışa bakışa duyumsamaktır sonra birbirinin damarlarında bir kavurgan kan gibi dolanmaktır

315yasamda savaşları her zaman güçlü olanlar kazanmaz eninde sonunda kazanan
kazanabilecegine inanandır

316EGER BİRGÜN BULUSACAĞIMIZ YERE GELEMEZSEM
DÜNYANIN BÜTÜN RENKLERİNDEN OLUŞAN BİR DEMET ÇİÇEK YAPTIR
ÇÜNKÜ BENİ SENDEN AYIRACAK OLAN TEK KUVVET ÖLÜM BENİ YAKALAMIŞ
DEMEKTİR

317Sevmek Seni Seviyorum Demek Değil Seni Seviyorum Derken Titremektir

318SENİBENİM KADAR SEVENLER SANA BENİM KADAR HASRET KALSIN!!!

319BIR DÜSMANI AFFETMEK,BIR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR

320ÖLÜMDEN DEĞİLDE ÖLÜMLERDEN KORKARIM,ÇÜNKÜ İLKİNDE BEN VARIM,İKİNCİSİNDE SEVDİKLERİM

321Bilir misin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere, hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense

322İNSANLAR AYA BENZER ÇÜNKÜ KİMSEYE GÖSTERMEDİKLERİ BİR KARANLIK YÜZLERİ DAHA VARDIR

323BUGÜN SENİN İÇİN BİR BAŞKASINI TERKEDEN YARIN BİR BAŞKASI İÇİN SENİ TERKEDER

324EĞER BİR FİKRE YETERİNCE BAĞLI KALIRSANIZ O FİKİR ARTIK SAYGIDEĞER HALE GELMİŞ DEMEKTİR

325AŞKA BURUN KIVRMAYIN O ÇÖL ORTASINDA YEMYEŞİL BİR BAHÇEDİR O BAHÇEYE LAYIK BİR BAHÇIVAN OLMAK İÇİN HER BİTKİNİN SÜREKLİ BAKIMA İHTİYACI OLDUĞUNU UNUTMAYIN
3 326İNSANLARI CAHİL VE APTAL OLDUKLARI ZAMANLARDA BİLE DİNLE ÇÜNKÜ HERKESİN YAŞANMIŞ BİR HAYAT HİKAYESİ VARDIR

327DÜNYADA BIRAKACAĞIN EN BÜYÜK MİRAS DÜRÜSTLÜKTÜR

328YELKENİNİ RÜZGARA GÖRE AYARLA ÇÜNKÜ HAYAT DENİZDE KARŞILAŞTIĞIN DALGALARLA DEĞİL GEMİYİ LİMANA YANAŞTIRIP YANAŞTIRAMADIĞINLA İLGİLENİR

329Bana hayatı 2 şey sevdirir;AŞK ve ÖZGÜRLÜK Aşkım için canımı bile veririmama özgürlüğüm için aşkımı da feda ederim!!

340sen giderken birlikte ağlamıştık şimdi yağmur yağıyorsa şehre bilki ben seni düşünüyorum yokluğunda gözyaşımı yağmurla paylaşıyorum yağmur sana yağıyor ben sana ağlıyorum (askerime)

341İnsan ya dosttur sana ya düşman;ya hiç yokmuşsun gibi unutulursun ya da bir an olsun çıkmazsın akıldan

342Aşk dünyanın en tatlı mutluğuyla en derin acısından yaratılmıştır

343KİMSEYE GÖNLÜMÜ VERMEDiM içinde Seni GÖRÜRLER Diye KİMSENİN GÖNLÜNÜ almadım içinde SENİ GÖRÜRÜM Diye

344önümden gitme,seni izleyemeyebilirim Arkamdan da gelme,yol gösteremeyebilirim Yanımda yürü ve yalnızca dostum kal

345Bir gün cehennemde karşılaşırız seninle;sen kalp hırsızı olduğun için,ben tanrıyı bırakıp sana taptığım için

346 uzun ve sensiz bir geceden çıktımyorulmuş rüyalara astım resminiher sabah soyledim Günışiğin silemediği ismini

347SEVMEK BİR İHTİYAÇSA,SEVDİĞİNİ SÖYLEMEK NEDEN SUÇ OLSUN

348BİR GÜN YAĞMURA YAKALANIRSAN BENDEN KAÇTIĞIN GİBİ YAĞMURDANDA KAÇÇÜNKÜ:BULUTLARIN ARKASINDA KAYBOLAN AŞKI İÇİN AĞLAYAN BENİM

349SEVEREK YAŞAMAK,HAYATTAKİ EN BÜYÜK MEYDAN OKUMADIR

350bunca çilenin sonu değilmi bir avuç toprak olmak ama ölmekten yana korkum yok tek korkum unutulmak

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

351Allahım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki , sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın

352Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım

353sensizliğin karanlık gibi çökeceği dünyamda bana aydınlığı unutturmayacak küçücük bir pencere bırak

354Ben ne Aşklar yaşadım ne vedalar ettim,ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın,Senin kor dudakların vız gelir Güzelim

355Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

356kula bela gelmez,Hak yazmadikca ;Hak bela vermez,kul azmadikca

357UZANIP TUTSAM ELİNİ SEVSEM YİNE HİÇ BİTMEYECEKMİŞCESİNE AMA RÜYA İMİŞ TOPRAK DEGİL AMA KADER SENİ BENDEN ALAN!

358Sen Beni,Benim Seni Sevdiğim Kadar Sevseydin;Benim Seni, Senin Beni Sevdiğin Kadar Sevdiğimi A N L A R D I N

359silgin kaleminden önce bitiyorsa yanlışların çok demektir

360İşte buna aşk denir be aslanım, buna zifiri karanlık denir Oğulları olur aşkın, kızları olur; karı, yağmuru, tipisi olur Çamuru bile olur; lakin, gövdeni güneşin altına yaydığın bahar günleri parmakla sayılıdır O parmakla sayılı anlar için, o birkaç yıl sonra zihninden fırlayıp fırlayıp tatlı bir yağmur olur

361Güneşi Kaybettin diye gözlerini kapatırsan yıldızlarıda kaybedersin beni kaybettiğin gibi

362çiçeklerin en güzeli gül,güllerin en güzeli sençiçeklerden gülü güllerden seni seviyorum

363aglama!gozlerıne yas degmesıngul!dudaklarından tebessum eksılmesınsev!kalbınden yerım sılınmesınunutma ,sen sadece benımsın(

364SENİ BU DUNYADA 10 KİŞİ SEVİYORSA BUNLARDAN BİRİ BENİM EĞER SENİ BU DUNYADA 5 KİŞİ SEVİYORSA YİNE BUNLARDAN BİRİ BENİM EĞER BU DÜNYADA SENİ 1 KİŞİ SEVİYORSA BU KESİN BENİM EĞER BU DÜNYADA SENİ KİMSE SEVMİYORSA BİLKİ BEN ÖLMÜŞÜM

365Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı söylemek istiyorum

366BENİ BİRBEN TANIRIM,BİRDE BENİ YARATAN BANA BİR BEN LAZIMIM; BİRDE BENİ ANLAYANBENİ ANLIYORMUSUN

367Seni Sevdiğimi DüşüNdükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek Yapabildiğim Tek Şey SeNi SeVeBiLMeK

368O GÜN BU GÜNÜ BİLSEYDİM, BU GÜN O GÜNÜ YAŞAMAK İSTEMEZDİM

369ÜÇ HARFİ YAN YANA GETİRMİŞLER GENÇLERİN BAŞINA DERT ETMİŞLER (AŞK)

370Konuşmasını biliyorsan konuş, ilham alsınlar Konuşmasını bilmiyorsan sus adam sansınlar

371DENENDİKTEN SONRA DOST EDİNDİKLERİNİ BAĞRINA BAS AMA HER İLK TANIŞTIĞINLA DOST OLMA

372son bulduğu yerde sevgiler, acılar başlar hüzünlerne kadar çok sevmişse insan, o kadar acı çeker

373BEN SOSYETENIN SUSLU TASLARI UZERINDE DANS ETMESINI BILMEM AMA YARALI YUREGIMLE DELIKANLI GIBI SEVMESINI BILIRIM

374dünya 3 günlüktürDün, bugün ve yarın dün gecti, yarının geleceği belli değil, öyleyse bugunun kıymetini bil

375Yaşamak için bir sebep demiştiDeniz demiştimÖldü demiştiBense maviliği kastetmiştim

376BiR CoCuK GüLüSüNDe, RüZGaRıN eN CaPKıN ÖPüSüNDe, yaGMuRuN HeR SaCıNa DüSüSüNDe BeNi HaTıRLa

377ZORU BAŞARIRIM!İMKANSIZ BİRAZ ZAMANIMI ALIR

378Dün gecti, bügunu düşünüyorum, yarın var? mı?Genclıgıne güvenme ölenler hep ihtiyar mı?

379Onun unutamadığın hayali, sigarandan derin bir nefes çekmişcesine dolar içine SEVMEK ne imiş bir gün anlarsın

380Şaşırtmıyor dostun kahpeliği Elimi sıkarken sırtıma sapladığı bıçak

381 Kaybolan ümitlere bağlanmamalısın Doğacak ümitleri henüz kaybetmedik ki

382Dün akşam yine seni düşündüm birşey tıkandı boğazıma ağlayamadım ölümmü yoksa sensizlikmi korkuttu ayırt edemedim çünkü farkı yoktu "ÖLÜM SENSİZLİKSE SENSİZLİK ZATEN ÖLÜMDÜ

383Sen hiç; bugulanmis cama seni seviyorum yazip harflerin arasindan disariyi seyrederek kar tanelerine sevdiginin hayallerinin suslettin mi

384Acımak sevgi değildir,üstünlüğün kabulüdür Hoşgörü sevgi değidir, istemediğine katlanmaktır Bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmasıdır Sevgi değer vermesini bilmektir Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir Sevgi varolmaktan kıvanç duymaktır Sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır

385ISSIZ BİR KALDIRIM TAŞI OLSAM VEYA GERİ ALAMAYACAGIM TEK BİR NEFES OLSAM YADA GÖZLERİNDE BİR DAMLA YAŞ BENİ SİLER GECERMİYDİN YOKSA SENİ SEVİYORUM DEYİP BENİ AFFEDERMİYDİN

386ASKI ARAMAKLA BULAMASSIN FAKAT O SENI BULDUĞUN DA
ISE KACACIP SAKLANAMASSINBU HUYUNDAN DOLAYI ASKI KIM ANLADIKİ SEN ANLAYAMASSIN

387gülü öylesine sevmelisin ki; soranlara dikeni yok diyebilmelisin

388KISA BİR ÖYKÜDÜR HAYAT UĞRUNA UPUZUN ACILAR ÇEKTİĞİMİZ KISA BİR TÜRKÜDÜR BİR KEZ DAHA SÖYLEMEK İÇİN DELİRDİĞİMİZ!

389Keşke dağlarda gelincik olsaydım da, okşamasını bilen avuçlarının için de solsaydım

390HAYATTA EN ACI ŞEY MERHABA DİYEREK BİRLEŞEN ELLERİN ELVEDA DİYEREK AYRILMASIDIR

391EĞER FARKEDERSEN BU YAZIYI FARKETMEN YA DA FARKETMEMEN HİÇ FARKETMEZ SEN EN İYİSİ BU YAZIYI FARKETME TATLIM

392bazen sert bir rüzgar esebiliro zaman boynunu eğmekten utanmaYeniden başını kaldıracağını yalnızca rüzgarın geçmesini beklediğini düşün

393BİLİYORSUN BEN SANA DEĞİL BANA DENİZLERİN SONU KADAR UZAK OLAN O PARLAK VE ULAŞILASI ZOR OLAN GÖZLERİNE AŞIĞIM

394Bir aşkı paylaşmak için çok geç,bir paylaşıma aşık olmak içinse erkenBir sevda yerimden vurdu zamanŞimdi sana söylenecek tek bir cümle;bende sana yetecek kadar ben kalmadı

395HER RÜZGARLA SALLANIRSAN OTLAR GİBİ,DAĞLAR KADAR OLSANDA BİR OTA DEĞMEZSİN

396İnsanlar gülümseyerek mutsuzluklarını hem gizlemesini hemde biraz yenmesini öğrenirler!

AYRILIKTA SEVDAYA DAHİL,ÇÜNKÜ AYRILANLAR HALAAA SEVDALI

397Gözlerdeki gözyaşı olmasaydı kalpte gökkuşağı çıkmazdı

398RÜZGARIN KEMANINI ÇALDIĞI VE DAMLALARIN CAMA VURDUĞU SOĞUK BİR YATAĞINIZA UZANIP HAYALİNİ KURUP KEŞKE DEDİĞİNİZ TÜM GÜZELLİKLER SİZLERİN OLSUN)) (Pın@r)

399BİR GÜN BENDEN AYRILIRSAN, BENDE SENİNLE GELEBİLİRMİYİM

400Bir yudum zehir olsan, biran bile düşünmeden seni içerdim, sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

401Agladiginda gözlerinden akan yas olmak isterdim,yanaklarını öpmek için Güneş her sabah doğuyor ben ise sensiz hergün biraz daha batıyorum

402Ben alışılmış şeyler sevmem, bilirsin Yaşamaksa dilediğim gibi yaşamalıyım Sevmekse gönlümce sevmeliyim Kendi ellerimle yazmalıyım alınyazımı Ölmekse istediğim anda ölmeliyim!

403sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları! özlemin bir nehir olmuş YARAR GİDER İÇİMDEKİ DAĞLARI!

404Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü duyabiliyorsan, Ne görebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun

405ELLERİNİ ÇEKME ELLERİMDEN, SENİNLE ÇOĞALIYOR MUTLULUĞUM! PIRILTILAR EKSİLMESİN GÖZLERİNDEN, YAŞADIĞIMI SENİNLE ANLIYORUM!

406AŞKIMIZ İKİ GÖZLÜKLÜNÜN ÖPÜŞME ÇABASIYDI GÖZLÜKLERİ ÇIKARTMAK HİÇ AKLIMIZA GELMEDİ!!

407KAĞITTAN DAĞLAR YAPTIM, MÜREKKEPTEN DENİZLER YAPTIM, HER YERE ADINI YAZDIM HER YERE ADINI YAZINCA SENİ SEVDİĞİMİ SANDIN BEN SENİ SEVMEDİM, SANA TAPTIM

408SeNi SeViYoRuM KeLiMeSiNi SaNa ßeNDeN ßa$Ka KiMSe DeMeSiN YaLNıZ ßaNa SaKLa DuDaKLaRıNı SeNi ßeNDeN ßa$Ka KiMSe öPMeSiN Ne oLuR HeR SeVeN SeViLSe SaNKi ßu DüNYaDa a$KTaN GüZeL Ne VaRKi GeL KoLLaRımA öYLe SaRıLKi KiMSeNiN ÇöZMeYe GüCü YeTMeSiN!!!

409GÜLÜN DİKENLİ OLDUĞUNDAN ŞİKAYET EDECEĞİNE;DİKENLER İÇİNDE BİR GÜL YARATILDIĞINI GÖRÜP,DÜŞÜNÜP,ŞÜKRETMELİYİZ

410Bir kızın en güzel çeyizi,öpülmemiş dudakları ve çalınmamış kalbidir

411keşke benim kalbimle sevebilsen seni belki anlarsın içimdeki seni ve beni

412neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak,dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak,Neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni KAYBETMEK

413bir gün kırlarda gezerken eline bir papatya al ve seviyor sevmiyor yapmaya başlaseviyor çıkarsa inan ama sevmiyor çıkarsa inanma çünkü o sadece bir PAPATYA

414Karamsar olmak zor değil, zor olan çılgın bir fırtınadan sonra gökkuşağı gibi gülümseyebilmektir

415Her limana uğra ama; Demir atma

416Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hakedemeyecegi kadar özelsin!

417Beraber Ağlamaktaki tatlılık kadar hiç birşey kalpleri birbirine bağlamaz

418mecalsiz kollarıma istiyorum kucaklamak o sonsuz maviliği gönlümü yelken yapacağım nefesimi rüzgar martıların kanatlarına asacağım yalnızlığımı onlarla çırpınıp dağılsın diye ıslık calacağım rüzgarın çığlığına eş

419HERŞEY AKIP GİDİYOR,İNSAN AYNI SUDA İKİ KEZ YIKANAMIYOR

420HAYATIN EN GUZEL ANI HERŞEYDEN VAZGEÇTİĞİNİZ ZAMAN SİZİ HAYATA BAĞLIYAN BİRİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ ANDIR

421Dün yine yıldızlarda seni aradım Ama hiç biri senin olacak kadar parlak değildiSenin güzelliğini hiçbirinde bulamadımAy ışığında seni aradım göremedimOysa her baktığım yerde sen vardın Gözlerimi kapattım, seni düşündüm seninle oldum Beni hissettinmi sevgilim
Seni bütün kalbimle seViyorum

422insanin hayatından daha değerli birşeyi yoksa,hayatının da değeri yoktur

423Kadın dediğin İSTANBUL gibi olmalı Fethi zor Fatihi bir tane olmalı eheh

424Gözyaşım utangaç boynunun inciden kolyesi olsun,,Her damla vefasız teninde bir veda busesi olsun,,İsterim sen de ben gibi yan ömrüne hep ağla,,Hep ağla,,Bu benden son dua, bu benden ayrılık hediyesi olsun

425Aramasın onu gözler O şimdi asker

426O kadar öfke doluyumki sana anlatamamSeni bin parçaya bölsemde hırsımı alamamYa seveceksin yada sevmeyeceksinAma şunu unutma asla seveni üzmeyeceksin

427Her Delikanlının Bir Kız Arkadaşı Olur Ama ;Her Kızın Bir Delikanlı Arkadaşı Olmaz !!!

428ASK, Sevgilinin çarpık bacaklarını düz görme enayiligidir

429insanin hayatından daha değerli birşeyi yoksa,hayatının da değeri yoktur

430iki gönül bir olunca samanlıgı polis basar)

431Yaşam bir satranç oyunu ise , oyundan sonta Şah'ta Piyon'da hep aynı kutuya konuyor ise , nedir bu büyüklük sevdası ?

432 GİTME BİRAZ DAHA KAL YANIMDA SENİ DOYASIYA SEYRETMEK İSTİYORUM ÇAPKIN TEBESSÜMÜN OLSUN DUDAKLARINDA O HALİNLE BENDE KAL İSTİYORUM"

433Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!

434Hayat yolunda çıplak ayak yürüme hayal kırıkları ayağına batabilir

435Haysiyetli bir adam deli gibi aşık olabilir ama,ahmak gibi aşık olması caiz değildir

436Eğer çaresizseniz, bilin ki çare sizsiniz!

437Gizlilikte bir haktır Yaşamak gibi; korumazsan kaybedersin!

438En kuvvetli gölge, nerde en çok ışık varsa ordadır

439Bu yazıyı farkettiğinizde, farketmenizle farketmemenizin bişey farketmediğini farkedeceksiniz!

440Aşk bir tiyatroya benzer, en zor rolü bana verdiler! Önce sev, sonra unut dediler

450Ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

451Sen sensizliğin acısını nereden bileceksin sen hiç sensiz kalmadın ki!

452 BİRGÜN BİR RÜZGAR ESERSE ORALARA SANA OLAN SEVGİMİ FISILDARSA KULAĞINA UNUTMA SENDE O RÜZGARLA BANA BİR TUTAM SEVGİ YOLLA

453 SEN ÇATLAYAN DUDAKLARIMA BİR DAMLA SU İÇİMDEKİ YAŞAMA TUTKUSU AVUÇLARIMA DÜŞEN KARTANESİ, SEN! SEVGİLİM, SEVDİĞİM, TAPTIĞIM, HERŞEYİMSİN

454SENİ NE KADAR SEVDİĞİMİ BİLMEK İSTERSEN GÖKYÜZÜNDEN DÜŞENYAĞMUR DAMLACIKLARINI TEK TEK TUTMAYA ÇALIŞ TUTAMADIĞIN HER DAMLA SENİ SEVDİĞİMİN İSPATIDIR

455Seni unutmayı düşündüm bu gece Bir sigaranın üstüne adını yazdim Sigara bittiğinde unutacaktım seni Duman duman atacaktım,seni içimden Rüzgar savuracaktı, kullerini fakatSeni unutmayı düşünürken Nerden bilebilirdim ki Seni her nefeste içime çektiğimi!

456BIRAKIP GİTTİN BENİ SENİ UNUTTUM SANMA ZAMAN ALIŞMAYI ÖĞRETİR BELKİ AMA UNUTMAYI ASLA!

457Ne seni unutacak kadar zaman geçecek Nede geçen zamanseni unutmaya yetecek Bırakıp gitsemde unuturum sanma Zaman alışmayı öğretir UNUTMAYI ASLA

458Ben birine Tesadüfen Rastladım Bakışları Beni Çok Etkiledi,Duygusal Yaklaştım Kabul Etmedi, Dostluğumu Sundum Reddetti; Ben Onun Mağrur Edasını Sevdim

459beni bu evde,bu mahalede,bu sokakta,bu sehirde ve bu dünyada göremezsen eyer ey sevdiyim, bilki ben senin gözlerinin daldigi yerdeyim

460w!japa u!wah wnjoh!nas (baş aşşagı okuyun)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

461MUTLULUGUNGÖKYÜZÜNDEN DÖKÜLEN BAHAR YAGMURLARI KADAR BOL OLSUN GÖZLERİNDEKİ MUTLULUK İSE:MUTLULUGU ARAYANLIRIN"UMUT" IŞIGI OLSUN
yagmuru özleyentopraklar gibi, rüzgarı bekleyen yapraklar gibi,sevgiye susamış dudaklar gibi delicesine özledim seni

462AKLIMDA OLDUĞUNUN YARISI KADAR YANIMDA OLSAYDIN HİÇ SENSİZ KALMAZDIM

463HERKESi BiR ZAMAN iCiN ALDATABiLiRSiN, BAZI iNSANLARI HER ZAMAN ALDATABiLiRSiN AMA HERKESi HER ZAMAN ALDATAMAZSIN

464Gözlerim yasli,icimde bir sizi,yarim benden ayri,kapim kapali anahtari sakli, biri yarimde digeri paspasin altinda

465Aşk, onu ne kadar sevdigini anlatabilse, onu her gördüğünde karşısında hiçbirşey hissetmeyen salağı oynamayacak belki

467o eski sevdalar bitti demeyin aşk çöllerde kaldı deyip geçmeyin halimi görmeden kararvermeyin yirminci asrın mecnunuyum ben

468kapattım kalbimi senden başkasına benim için birtek sen varsın kim ne derse desin aldırmam yanımda hep sen sen olacaksın

469Sevmeden sevilmeden bu hayat yasanmazki,kalplerdeki heyecan sebepsiz baslamazki, sen olmassa,yanimda avutamam kendimi,dört kitaba dil olsam anlatamam derdimi

470BANA BIR SARKI SÖYLE ICINDE HUZUN OLSUN BASINA KUSLAR KONSUN SONUNDA GURBET OLSUN YARE DOYMAMAK OLSUN BANA BIR SARKI SÖYLE

471NiYETiM ACiZANE-i TACİZ ETMEK DEGiL BiLAKİS EFKAR-I UMUMUDE NACiZANE BiR ASK TEKLiFiDiR VERECEGiNiZ HER MÜSPET CEVAP HARABE-i YÜREGiMiN DERMANI OLACAKTIR

481Gayem Zatıalinizi Taciz Etmek Değil, Efkarı Umumiyede Muhabbet KurmaktırCevabı Musbetiniz Kalbi Hazalimi Tamiri Temin Edeceginden Desti Muhabbetinize Talibim

482@)-,-'-,- ASKIM -,-'-,-(@@)-,-'-,- RUHUM -,-'-,-(@@)-,-'-,- BiRTANEM -,-'-,-(@@)-,-'-,- SENi -,-'-,-(@@)-,-'-,- SEVIYORUM

483HANİ SÖZLER VARDIR GÖZLERİ AĞLATIRHANİ GÖZLER VARDIR SÖZLERİ ANLATIRHANİ ANILAR VARDIR DEĞERİ GEÇ ANLAŞILIRBİRDE AŞK VARDIR O DA SENİ ANLATIR

484Hayatta kimse için ağlanmaz! Zaten ağlanmaya değer insan ağlatmaz! Eğer bir gün ağlarsan, başını dik tut ki göz yaşların ağladığın insan kadar alçalmasın

485senin gözyaşın olmak isterdim!gözlerinde doğup,yanaklarında yaşayıp,dudaklarında ölmek için!

486sen ne bir gül ne bir buse ne de bir gelinciksin sen erişilemeyecek kadar yüksek bir dağın koparılamayan kırçiçeğisin bebeğim

487Ben seni hiç sevmedim ki okulda bana ısmarladığın tostu sevdim ketçapı sevdim kolamın son fırtını sevdim Ben seni hiç sevmedim ki kantinciyi sevdim Eceviti bile senden çok sevdim

488Bayley's kadar tatlı,Tequila kadar çarpıcı, kanyak kadar sıcak, şampanya kadar özel, kokteyl kadar karmaşıksınseni seviyorum

489BENKİ ASİ SÖZ DİNLEMEZ,HAKSIZLIĞA BOYUN EĞMEZSENİN İÇİN HEMDE KAÇ KEZ,YAŞLAR DÖKTÜM İNANMADIN

499KOLLARINLA BENİ SARMALAYAN SEN OL DAKİKALARCA,SEN BİR BENİM OL,BİR BENİ SEVEN,SEN BİR BEN OL,İÇİMDE BENİMLE BÜYÜYEN

500SON DEFA ESMEDEN DENİZLERİME EY! DELİ FIRTINA BAĞRIMI YAKMA NEREYE GİDERSEN BENİDE GÖTÜR BU SAHİLDE BENİ YALNIZ BIRAKMA

--->: Tam 509 Tane Güzel Söz !! frmacil sayfa 2iki --->: Tam 509 Tane Güzel Söz !!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

501düşmezse düşmesin yakamızdan ölüm bizimde dünyamıza sabah olacak gülüm o güzel gülüşüne bir kurşun sıksada ölüm unutma umuda kurşun işlemez gülüm

502sensiz kaldığımda etraf sanki bir çöl nereye gitsem yoksun bulamıyorum hiçbişey yokne senden bi hatıra ne başka şeyhaykırıyorum ama sadece ben duyuyorum

503beyaz bir incisin sen ,bilmem ne cicisin sen,sana canım diyemem,canımın içisin sen

504SEN GÖZLERİMDE BİR RENK,KULAKLARIMDA BİR SES,VE İÇİMDE BİR NEFES OLARAK KALACAKSIN

505SENİ O KADAR ÇOK SEVECEĞİMKİ BENSİZ GÜNLERİNİ YOK SAYACAKSIN SENİ SEVDİĞİMİ HİÇ SÖYLEMEYECEĞİM GÖZLERİME BAKIP ANLAYACAKSIN

506BİLİYORDUM SENİ SEVİYORUM DERKEN YENİ BİR ALFABE KEŞFETTİĞİMİ,KİMSENİN OKUMA YAZMA BİLMEDİĞİ BİR KENTTE

507KİMSİN SEN?YAŞAMAK İSTEYİPDE YAŞAYAMADIĞIM UMUTLARIMSINFARKINDA OLMADAN YILLARDIR BEKLEDİĞİMSİN BELKİDEKİMSİN SEN?SEN BENİM SEVDİĞİMSİN SEVDİĞİMİ SÖYLEYEBİLDİĞİMSİN

508DENİZ DALGASIZ OLMAZ GÖNÜL SEVDASIZ OLMAZ YARİ GÜZEL OLANIN BAŞI BELASIZ OLMAZ

509DOST BAZEN MİNİK BİR KUŞBAZEN VAR OLMAYAN SEVGİLİ,KİMİ ZAMAN SAKSIDA BİR ÇİÇEKTİR, AMA ASIL DOST SENİ SENDEN ÇOK SEVENDİR

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com