Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
burçlar, karakterleri

Burçlar ve Karakterleri

Eski 07-03-2007   #1
angelesdream

Burçlar ve Karakterleri

KOÇ
Ego tatminine en ihtiyaç duyan burç işte Bay ukala ya da bayan buz En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur Aşkta, işte, güçte en bencil burçtur Karşısındakini kırdığını da en anlamayan burç Kolay kolay da beğenmez Asla af dilemez

BOĞA
Hımbıl şey ne olacak Kafası her şeye kolay kolay basmaz Ağırkanlıdır Biraz da mankafadır Harekete geçmesi için arkasından hep birilerinin itmesi gerekir Bir söyleneni bir kerede asla anlayamaz, 10 kere tekrarlamak gerekir

İKİZLER
Uzak durmakta fayda var İkiyüzlü riyakar, yalancı Çenesi de öyle düşüktür ki esir aldı mı yanarsın Çoğu şizofrenin de ikizlerden çıktığı söyleniyor

YENGEÇ
Etrafa sempatik görünmeye çalışan bir zavallı Tembel Kılını kıpırdatamaz Saftır da biraz Sahtedir ve kolay kandırılır

ASLAN
Eleştiriye asla gelemez Dünyayı o yaratmış sanki Gösteriş meraklısıdır Sabit fikirlidir Övülmeye bayılır Hoş övülecek hiçbir yanı yok ama

BAŞAK
Ayrıntılar arasında kaybolur Hayatı ayrıntı Bir de titizdir ki, yarar insanı Hastalıktan ödü patlar Düzenli, tertipli olacak diye rahat batar Dili de öyle sivridir ki deşer insanı aldırmadan

TERAZİ
Güzel olacağım diye kendini parçalar Bir şey beceremez Aklı bir karış havadadır Dengesizin tekidir İki dakika önce söylediğini unutur

AKREP
Adı üzerinde akrep gibi sokar insanı Ahlak anlayışı sıfırdır Kıskançlık krizlerine girer Aşkta, işte ilişkilerde hayvansıdır Duygusuzun tekidir

YAY
Yeteneksiz ve şahsiyetsizdir İşsiz güçsüz insanlar bu burçtan çıkar Beceriksizdir Aptal da denilebilir İşi gücü aylak aylak gezmektir

OĞLAK
En duygusuz burçtur Duvar gibidirTepkisizdir Aşırı maddiyatçıdır Cimridir Romantik ortamlarda uyuyakalan bir burçtan ne beklenir ki ??? Ayrıca çok da pimpiriklidir

KOVA
İşte menfaatçilerin menfaatçisi Kendini beğenmiştir İnsanların arkasından konuşur Dedikoducudur Çıkarı için yapmayacağı şey yoktur

BALIK
Balık eşittir alık Vur kafasına al ekmeğini ağzından Söyleyecek pek bir şey yok Çünkü en zeka yoksunu burç balıktır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2007   #2
puslu

Angel şimdi övdünmü yerdinmi pek anlayamadım:)))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2007   #3
angelesdream

Alıntı:
puslu tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Angel şimdi övdünmü yerdinmi pek anlayamadım:)))
puslu vallahi benim bir suçöum yok:)bende diyenlerin yalancısıyımsen bana dediklerin bir duysan:))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2007   #4
puslu

Alıntı:
angelesdream tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
puslu vallahi benim bir suçöum yok:)bende diyenlerin yalancısıyımsen bana dediklerin bir duysan:))

burçlardan pek anlamam ama sanki biraz tüm insanları yermişler gibi:)))

neyse sağlık olsun :laugh1:

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2007   #5
bukettt

hep iii yönleri anlatılacak değilyailginç olmuş eline sağlık:))))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-04-2007   #6
Gökçe

Bir an kendimden nefret ettim bu nedir ya?Neyse güzel olmuş bencedeEn azından gerçekten böyle miyim diye insan dönüp kendisine bakıyor
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-04-2007   #7
_SiYaH_

abuu gerçekten bu ne yaff kendimden soğudum walla :S

paylaşım için tşklr

_APOCALYPTİCA_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-06-2007   #8
virüs

acı gerçekleri anlatmış :)))
güzel olmuş saol angelesdream

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-07-2007   #9
yosun_26

hehe valla benim burç bana uyuyo :) saol angel
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com