Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
doğum, gününde, ilanı, verdiler, ölüm

Doğum Gününde Ölüm İlanı Verdiler...

Eski 06-28-2007   #1
yosun_26
Icon4

Doğum Gününde Ölüm İlanı Verdiler...

İzmir'in eski Gençlik Spor İl Müdürü Bahri Vreskala'nın kızı Ebru Vreskala için ölmediği halde gazeteye ölüm ilanı verildi İki vakıf camide stand açtı, birçok kişi öğle namazı için camiye geldi

Çeşme'deki yazlığında olan eski İzmir Gençlik Spor İl Müdürü Bahri Vreskala'yı erken saatlerde arayan bir arkadaşı başsağlığı diledikten sonra çok üzgün olduğunu söyledi Ne olduğunu anlayamayan, arkadaşının "Gazetede kızının öldüğünü dair ilan" bulunduğunu söylemesi üzerine önce şok yaşayan Vreskala, daha sonra toparlanarak kızının ölmediğini ve yurtdışında tatilde olduğunu söyledi

KIZINI ARADI, RAHATLADI
Ancak telefonların ardı arkası kesilmedi Bahri Vreskala, hemen bir gazete alıp incelediğinde, gerçekten ailesi adına kızı için ölüm ilanı verildiğini gördü Üstelik ilan kızının doğum günü olan 27 Haziran'da verilmişti Bunun üzerine hemen yurtdışında tatilde olan kızını arayan Bahri Vreskala, genç kadının sesini duyduktan sonra ilk olarak doğum gününü kutladı Ardından da yaşananları anlattı Genç kadın da büyük şok yaşarken, ailenin telefonları gün boyunca susmadıBahri Vreskala, "Büyük üzüntü yaşadık Kimin yaptığı konusunda bir fikrim yok Ama bunu bir tehdit olarak algılıyorum ve savcılığa suç duyurusunda bulunacağım" diye konuştu "Murat Bözüyük" adını kullanan bir kişi tarafından verildiği öğrenilen ilanın "Arka Sokaklar" adlı TV dizisindeki sahte vefat ilanıyla benzerliği bu diziden esinlenilmiş olabileceğini akıllara getirdi

BENİMLE İLGİSİ YOK
Ebru Vreskala, 2 yıl önce sol baldırından kurşunlanmıştı Vreskala'nın boşandığı eski eşi Mustafa Ellik'in ise azmettirici olabileceği iddiasıyla ifadesi alınmıştı İlanla ilgisi olmadığını söyleyen Ellik, "Ben de ilanı gazetede gördüm Çok üzücü bir olay Bunu yapanlar normal insan değildir Ben Ebru'dan artık resmen boşandım ve adını bile duymak istemiyorum Ebru'nun başına saksı düşse benden bilecekler" ifadesini kullandı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-28-2007   #2
Ergenekon

neler oluyor hayatta, haber için teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com