Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
trabzon’u, tutar

Kim tutar Trabzon’u

Eski 07-25-2006   #1
[KAPLAN]

Kim tutar Trabzon’u

Gökdeniz Karadeniz, yeni sezona ilişkin çok iddialı konuştu: 'Herşeyin üzerine sünger çektim Alnım ak,içim rahat'

"Trabzon’a borcumu ödemeden de bir yere gitmem Bu sezon hep arkamda olan camiamın her ferdinin yüzünü güldürmek için ne gerekiyorsa yapacağım"

Trabzonspor’un Almanya kampında performansıyla büyüleyen ve teknik direktör Lazaroni’nin yeni sezondaki en büyük silahlarından biri haline gelecek olan Gökdeniz Karadeniz, konuşmak için yine FANATİK’i seçti, Bordo-Mavili camiaya önemli mesajlar gönderdi Yakın geçmişin aksine sürekli tebessüm eden, arkadaşlarıyla şakalaşan ve sıkıntılı günlere sünger çektiğini her haliyle belli eden Karadeniz ekibinin yıldızı, yeşil sahalardan uzak kaldığı dönemde kendisine sahip çıkan camianın her ferdine karşı kendini borçlu hissettiğini ve bunun karşılığını mutlaka ödeyeceğini belirtti

‘Dosta-düşmana kendimizi kanıtladık’
“Alnım ak, içim rahat Hatalarından ders çıkarmayı bilen bir yapım var” diyen yıldız oyuncu, hedefleri hakkında da bilgiler aktardı Milli formanın yeniden sahibi olmak istediğini ve sezona iyi bir girişin hem Trabzonspor hem de kendi adına önemli olduğunu vurgulayan Gökdeniz Karadeniz, “Geçen sezon bunu başaramadık Rum ekibi Anorthosis’e elenmemiz daha sezon başlamadan bizi büyük strese soktu Devamında da bir futbol takımının başına gelebilecek bütün talihsizlikleri yaşadık Yine de camiamızın ve taraftarımızın önemli bir örnek teşkil ettiğini düşünüyorum Başka bir takım aynı talihsizlikleri yaşasa belki bu kadar çabuk atlatamayabilirdi İyi bir aile olduğumuzu dosta-düşmana gösterdik Birbirimize daha da sarıldık Sanırım en kötü günlerimizi de yaşadık Bu süreçte herkes alması gerektiği dersleri aldı Taraftarımız, kulübüne ve oyuncusuna sahip çıkarak üzerine düşeni yaptı Bundan sonrası bize ait Camiamızın her ferdine borcumu ve borcumuzu ödemek adına elimden geleni yapacağım” açıklamasını yaptı

‘Sorun kalitesizlik değildi’
Artık hakkına yazılıp çizilenlerle de çok fazla ilgilenmediğini ve sadece futbola konsantre olmaya çalıştığını da sözlerine ekleyen başarılı futbolcu, “Elbetteki ben de dostumu düşmanımı tanıma fırsatı buldum Adımlarımı da buna göre atıyorum” dedi Kamp dönemi hakkında değerlendirmede bulunan Gökdeniz Karadeniz, “Yeni hoca özellikle gençler ve yeni transferler için bir şans demektir İyi değerlendiren arkadaşlarımızın olduğunu düşünüyorum Benin açımdan bakarsak olaya; oldukça verimli bir etap geçirdim Geçen sezonki açığımı kapadım Fakat elbetteki tam kapasiteye ulaştığımı söyleyemem Lige kadar çok daha iyi bir seviyeye geleceğimi düşünüyorum Ekibimizde hem kişilik hem de futbolculuk adına kaliteli insanlar var Herkes birbirinden birşeyler öğrenebiliyor Zaten bizim problemimiz kadrodaki oyuncuların yetersizliği değildi tam manasıyla Bu takım yakın geçmişte neler yapabileceğini gösterdi, 2 sezon şampiyonluğu kıl payı kaçırdı Yani bu hedef aslında bir rüya değil Trabzonspor buna ulaşabilir Sadece yapmamız gereken her oyuncunun kendi kapasitesine ulaşabilmesi Bunu sağladığımız zaman kimseden bir eksiğimiz kalmaz” yorumunu yaptı

‘Biz örnek oyuncularız’
Avrupa’nın her oyuncu gibi kendisinin de hayali olduğunu dile getiren Trabzonsporlu futbolcu, konuşmasını şu sözlerle noktaladı: “Benimle ilgilenen kulüpler olduğunu biliyorum Bu gurur verici bir durum Ancak dediğim gibi Trabzonspor’dan borçlu ayrılmam Buradan giderken iyi işlerle anılmak isterim Gideceğim kulüpte de ülkemi ve Trabzon’u iyi temsil etmem şart Çünkü biz örnek oyuncularız Altyapıdaki birçok genç bizi model olarak görüyor Onları hayal kırıklığına uğratma lüksüne sahip değiliz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com