Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
modern, oyunu, tanıtım, warfare3

Modern Warfare3 Oyunu Tanıtım

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Modern Warfare3 Çıkış Tarihi Ne Zaman

Modern Warfare 3 Ne Zaman Çıkacak

Modern Warfare3 Çıkış Tarihi
Call of Duty'nin geliştircisi Infinity Ward, Modern Warfare 3'e ait dört tanıtım videosunu yayınladı Böylelikle oyunun yeni sürümünün varlığı kesinleştiOyunun Hardened Edition isimli özel bir sürümünü de piyasaya sürmeyi hedefleyen Activision, bu paketin fiyatını da 100 usd olarak belirledi

Modern Warfare3, 8 Kasımdan itibaren PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için satışa sunulacak

Paketin içeriğinde, bir tanıtım kitabının yer alacağı belirtilirken, bunun yanında bu sürümü satın alan oyunseverlere 1 yıllık Call of Duty Elite üyeliği verilecekModern Warfare 3 Hardened Edition'u satın alan oyuncular, kendi konsollarına özel hazırlanmış bir DLC'ye de sahip olacaklar

Modern Warfare 3 Tanıtım videosu

YouTube Video

ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com