Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hırslı, sarışın

Hırslı Sarışın

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hırslı Sarışın

Hırslı Sarışın

Güneşli California sahilleri ve zenginlik içerisinde yaşayan dört popüler kız Anna, yeni ve popüler bir TV dizisinin setinde staj yapıyor Artık okul gazetesinin dedikodu peşindeki editöründen, köpek maması reklamlarında oynayan ama aslında yönetmen olmak isteyen çocuğa kadar herkes Anna''nın çevresinde pervane olmuş durumda Cammie hariç Altın kız Anna''nın attığı en ufak adım Cammie''yi çıldırtmaya yetiyor Bu yüzden Cammie, Anna''yı mahvetmek için Hollywood senaryolarıyla bile boy ölçüşebilecek bir plan yapıyor Hayatındaki üç erkekten birinde karar kılmaya çabalayan Anna''nın ise kendisini nelerin beklediğinden hiç haberi yok Acaba Cammie''nin oyunları Anna''nın önünü kesebilecek kadar karışık mı? Sam ve Dee, Anna''nın yanında yer alacaklar mı? Anna bir yandan lise hayatının zorluklarıyla boğuşurken öte yandan Los Angeles şehrinin acımasızlığıyla yüzleşmek zorunda Kalbindeki kıpırtılar, zihnindeki soru işaretleri ise cabası
Zoey Dean''in ilk üç romanı, A Listesi, Hollywood Kızları ve Hırslı Sarışın, dünyada çok satanlar arasına girdi Kitaplardan arta kalan zamanını Beverly Hills ve Karayipler''in irili ufaklı adaları arasında bölüştüren Dean, şu an bilinmeyen bir yerde, A Listesi serisinin altıncı kitabını yazmaktadır

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
12,17 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com