Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
chat, internette, yapankarısını, öldürdü

İnternette Chat Yapankarısını Öldürdü

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İnternette Chat Yapankarısını Öldürdü

İnternette chat yapankarısını öldürdü
İnternette chat yapankarısını öldürdü

ans HABERTÜRK Muhabiri Hacı Selamoğlu'nun haberi

Denizli'de hırdavatçılık yapan Nurullah Tuksal, hemşire eşi Pınar Tuksal'ı, 11 yaşındaki kızının gözleri önünde pompalı tüfekle vurarak öldürdü Cinayetin ardından polisi arayarak "Eşimi öldürdüm, gelin beni alın" diyen zanlının, eşinin internette chat yaptığını belirlediğini ve bunları kayıt altına aldığını, bu nedenle çıkan tartışma sonucu öldürdüğünü söylediği öğrenildi

HACI SELAMOĞLU / DENİZLİ (AJANS HABERTÜRK)

Korkunç olay İstiklal Mahallesi 1158 Sokak'ta No: 2 Kat: 4 adresinde bugün saat 1630 sıralarında meydana geldi Denizli'de hırdavatçılık yapan Nurullah Tuksal (37), iddiaya göre bir süre önce Serinhisar Devlet Hastanesi'nde hemşire olarak çalışan eşi Pınar Tuksal'ın (36) internette bazı erkeklerle chat yaptığını belirledi ve görüşmeleri kayıt altına aldı Çift arasında bu nedenle bir süredir sık sık tartışma yaşanıyordu Eşinden ayrılmayı düşündüğünü söyleyen Pınar Tuksal, iki hafta önce eşyalarını ailesinin yanına götürdü Ancak 3 çocukları bulunan çift, dün yeniden barıştı Bugün birlikte pazara giden çift, dönüşte evde yeniden tartışmaya başladı Öfkesine hakim olamayan Nurullah Tuksal, evde bulunan pompalı tüfeği alarak dehşet saçtı Öfkeli koca, 11 yaşındaki kızı T'nin gözleri önünde karısını başına 3 el ateş ederek öldürdü

Cinayetin ardından 10 Nisan Polis Karakolu'nu arayarak "Ben eşimi öldürdüm, gelip beni alın" dedi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com