Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bakire, etti, kıza, tecavüz, yılda

14 Yılda 7 Bakire Kıza Tecavüz Etti

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

14 Yılda 7 Bakire Kıza Tecavüz Etti

14 yılda 7 bakire kıza tecavüz etti
14 yılda 7 bakire kıza tecavüz etti
Sonra onları çeşitli şekillerde öldürdü!

Fransa'da 14 yılda 7 bakire kıza tecavüz edip çeşitli şekillerde öldüren sapık katile ömür boyu, yardımcı olan eşine de 28 yıl hapis cezası verildi
Fransa'nın en korkunç seri cinayet davası dün sonuçlandı 1987'den 2001 yılına kadar, yaşları 12 ila 22 arasında değişen 7 kıza tecavüz ederek çeşitli şekillerde öldürmekle suçlanan Michel Fourniret (66) ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı Bakirelik şartı aranan kurbanların öldürülmesinin ardından cesetleri saklama konusunda Fourniret'e yardım eden eşi Monique Olivier (59) de 28 yıl hapse mahkûm oldu Çiftin cinayetleri, 2003'te ağlarına düşürdükleri bir kızın kaçarak yaşadıklarını polise anlatmasıyla ortaya çıkmıştı

"KARIM SEYREDERDİ"

Fourniret sorgusunda yaptıklarını "Yılda iki kez öldürme ihtiyacı hissederdim 3 metrelik çukurlar kazıp kızları tuzağa düşürürdük Ben onlara tecavüz edip öldürürken eşim seyrederdi" diye anlattı

Sabah

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com