Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
Karma 73

Eski 09-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Karma 73

1 Hayatta üç şeyi sevdim Seni, kalbimi, ümit etmeyi… Seni sevdim, sensin diye Kalbimi sevdim, seni sevdi diye Ümit etmeyi sevdim, BELKİ SEVERSİN diye…

2 Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi,sevilmeyi öğrendim Her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim…GÜLÜM…

3 Ben seni unutmak için sevseydim, sana olan tutkunluğumu kalbime değil, güneşin çıktığı an kaybolan buğulu camlara yazardım…

4 Sen ALLAH’ a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin Sen her gece rüyalarıma giren biricik sevgilimsin…

5 Sahile oturmuş,denize bakan,sigarayı tersinden yakan,yakasız gömleğe kravat takan bir çilekeş görürsen beni hatırla…

6 Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek Bırakıp gitsem de unuturum sanma… Zaman alışmayı öğretir, unutmayı ASLAA!!!

7 Gün gelir oturursan nikah masasına, mutluluk hayallerine atsan bir imza, beyazlar içinde yaptığın ilk dansta, ben geleceğim aklına, AĞLAYACAKSIN…

8 Ne içimde seni unutmak gibi bir çaba var, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar… Ne seni görmeden yaşayacak kadar güçlüyüm, nede seni görmeye dayanacak bir kalbim var…

9 Sevgiyi göstermeli, söylemek yetmez Sevgi gözlerinde olmalı, sözlerin yetmez Sevgi her şeydir, kalbe hapsedilmez Seveceksen benim gibi sev ama yüreğin yetmez…

10 Biz, her ne kadar sosyetenin cilalı kaldırımlarında yürümesini bilmesekte, her kahvede masamız, her karakolda adımız ve her güzelde mutlaka resmimiz bulunur güzelim…

11 Karanlık aydınlıktan, yalan doğrudan kaçar Güneş yalnız doğsa da etrafa ışık saçar Üzülme! Doğruların kaderidir yalnızlık Kargalar sürüyle ama kartallar yalnız uçar…

12 Gece yarısı başlayan çığlığım duyulsun diye değil, çağırmalarım gelmen için hiç değil Duyulmadan seslenmeyi biliyorsa bu yürek, görmeden sevmeyi de bilir…

13 Ne seni sevdiğime pişman,nede seni sevene düşmanım Yalnız sana bu kadar yakınken seninle konuşamadığıma pişman, seni benim kadar sevene düşmanım

14 AŞK bir çay, SEVGİ ise şeker… Bizim gibi garipler, çayı şekersiz içer…

15 AŞK bir elma şekeridir, şekeri bitince kazığı kalır… J

16 Yaşamak özlemsiz,özlem sevgisiz,sevgide sensiz olmaz Unutma sevmek daima beraber olmak değil, sen yokken bile seninle olabilmektir…

17 Dar ağacı çiçek açmazmış gülüm, varsın açmasın… sen kalbimde filizlenen en kırmızı şarkısın Hayat savaşanların ganimetidir gülüm, sen varsan yanımda, ölümü ben öldürürüm Sen beni gözleriyle vuran deli sevdamsın…

18 Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerimde onu parçalayacak kadar asidir GÜLÜM…

19 Aşkın iyisi zalim olur, yakar adamı Gönül severse candan sever ADAM OLAN ADAMI…!

20 Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde hala alev alev yanan bir şey varsa, o senin için yanan kalbimdir…

21 Gök yüzündeki yıldızları toplasan bir sen etmez, fakat sen hepsine bedelsin…

22 Bir delinin seni öpmesine izin ver, ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme…

23 Eğer aşkta güzel bir an varsa oda başkalarını baştan çıkartan o yüreğin benim için kan ağladığı zamandır…

24 Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın,seni kaybetmemek için hiç ağlamazdım…

25 Hayatta iki kör tanıyorum; birincisi senden başkasını görmeyen ben, ikincisi beni görmeyen sen…

26 Ağırdır sevmelerim, her yürek taşıyamaz Büyüktür umutlarım, her omuz kaldıramaz Derindir düşüncelerim, herkes anlayamaz her şeyi silerde gönlüm, BİR TEK SENİ UNUTAMAZ…

28 Yağmurla yarıştım dün gece Ben ağladım, o yağdı O gökyüzünü, güneşi, bulutları, bense senin gülüşünü anlattım O güneşi özlemiş, BENDE SENİ…

29 Adını kurumuş bir gül gibi yüreğimde saklıyorum Bu sevgiyi senden uzakta yaşıyorum Ne sesin var, nede kokun, hangi günahın bedeli bu benden uzak oluşun???

30 Birine verilecek değer, uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa, aç gözlerini etrafına bak Gördüğün her şeyi sana feda edebilirim Ama sakın aynaya bakma…!!!

31 Gözlerimden düşen yaş denizi ıslatıyor Sevda kilim, hasret nakış, gönül dert dokuyor Çatlayası deli yürek sen sen diye atıyor… GÜZEL GÖZLÜM SENSİZ OLMUYOR…

32 Güneşim ol ısıt beni ama yakma Yağmurum ol üzerime yağ ama ıslatma Rüzgarım ol es ama savurma Sadece benim ol sevebildiğin kadar sev ama sensiz bırakma…

33 Paylaşmanın asaletini hiçbir zaman bencilliğin çirkinliğine değişme ve öyle bir dost seçki, sen onun için ölümü düşünürken, o senin için ölmüş olsun…

34 Çek git deme, gidemem Unut deme, aklımdan silemem Seninle başladım bu yola, sensiz devam edemem Ölüm bir tek umudum, KALBİMDEN SİLEMİYORUM SENİ GÜLÜM…

35 SAYIN ABONEMİZ BU BİR HASRET MESAJIDIR GÖRÜŞME ÜCRETİ SİZİN TARİFENİZ TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR EĞER ÖZLEDİYSENİZ MESAJ, ÖZLEMEDİYSENİZ ÇAĞRI BIRAKINIZ…(GSM)

36 Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda… Kimi zaman yanımdasın, kimi zaman rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma…

37 Bu gece pencereni açık bırak Çok uzaklardan bir güvercin uçurdum az yorgun biraz ıslak ama yastığının ucuna bir tutam sevgi bırakacak…

38 İnsanların yüzlerinin ve tenlerinin rengi ayrı olsa da, gözyaşlarının rengi hep aynıdır G Ü L Ü M…

39 Birgün dünyanın en karanlık uçurumundan düşsem, tutunacak tek dalım sadece sen olsan, seni tutmaktan değil, kırmaktan korkarım…

40 SAYIN ABONEMİZ SİZİ SEVEN, SİSSİZ YAŞAYAMAYAN, SİZİ ÇOK ÖZLEYEN BİRİNDEN SEVGİ ÖPÜCÜĞÜ GELDİ KABUL ETMEK İÇİN İKİ ÇAĞRI, REDDETMEK İÇİN (SIKIYSA) BİR ÇAĞRI BIRAKINIZ…(GSM)

41 “Unuturum” diyorsun, unutabilecek misin? Ben senden bir parçayım, söküp atabilecek misin? Hadi kopart parmağını, kıyabilecek misin? Ben senin koparttığın parmağından akan kan değil, geriye kalan acıyım, dayanabilecek misin???

42 Gözün neyi görmek, gönlün hangi sevgiyi tatmak, kalbin hangi arzuya ulaşmak isterse, kiminle, nasıl, nerede yaşamak istersen hepsine kavuşman dileğiyle G Ü L Ü M…

43 Gözlerin kimi görmek istiyorsa, kalbinin derinliklerinde kimin adı varsa, kulağında kimin sesi çınlıyorsa, Rabbim her gecenin sabahında seni ona bağışlasın… (AC)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com