Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gerekirken, hasret, varlığında, yokluğunda, özlemem, ßıraktın

Yokluğunda Özlemem Gerekirken Varlığında Hasret ßıraktın..

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yokluğunda Özlemem Gerekirken Varlığında Hasret ßıraktın..

Kim o deme boşuna
Benim, ben
Öyle bir ben ki gelen kapına
Baştan başa sen

"Geleceğim, bekle" dedi
Ben beklemedim, o da gelmedi
Ölüm gibi bir şeydi; ama
Kimse ölmedi

Zihnimiz bir süngerdir,yüreğimizse bir nehir
Çoğumuzun akmak yerine,sünger gibi emmeyi seçmesi ne garip

zannetmeki her susan konu$maktan acizdir ve kırıLan gurur ßir hiçtirsuskunLuktan anLıyorsan çok $ey anLatmı$tır

yokLuğunda özLemem gerekirken varLığında hasret ßıraktın

ßekLediqim dakikaLarA qünLere,t€Lefon ßaşındaki nößetLerime s0run ßeni

Gittim! Şimdi ßİr Mevsim Değil, ßir Hayat Girdi Aramıza, Ne Sen Döneßilirsin Artık Geriye, Nede ßen Kapıyı Açaßilirim Sana

HaYaTıN HeR SaNiYeSiNi YaSaRıM, SaNKi YaRıNa HiÇ uYaNMaYaCaK GiBi, BeLLi BeLiRSiZ BiR ÇıĞLıK GiBi , BeN GiBi!!

Ay Güneşi seviyormus -Banane- Toprak suyu seviyormus -Sanane- Leyla mecnunu seviyormus -Bizene- Ben seni seviyorum -Kimene?-

“Seni Unutmak“ sadece lafta, sadece dilde var…

YüreğimiN KanayaN Bir TaraFı Hep Seni Aradı ßeLki Çaresizdi BeLkidé Umutsuz Ama SevdaLıydı Bu SıradaN Bir Sevgi déğiLDi ÇıkarSız Ve YüReKLiYDi !

Acıya MüptéLa OLmanın Ne aLémi Var,Hayatı Hafifé ALmaK Varkén!!!

İster Cikx Ol İster Fikx Ne Yaparsan Yap Her Halinle İnsan Oğlusun Yaradanın Kulusun

Ben Mecnunsam Sen Leylamsın Ben Sarhoşsam Sen Şarabımsın Ben Kaybolmuşsam Sen Pusulamsın Ben Aşıksam Sende Benim AŞKIMSIN

Şımarık Kızda weFa Aramak zehirde Şifa Aramaya Benzer

Tavan yaPan GtLeriniz Zamanı GeLince Fena ineCeK

ßenim HiJ ßi Zaman kayßm oLmaz isTeyen yanımDa isTeyen yoLundadıR !

Seniin Caniin Benim Senii Ne kAdAr sEvdigimii AnLadiGindA yaNaCak!

VodafoNe ne demi$?? anı ya$a!Ey salak qençLik ßu kutsaL vatan msn'den-eMaiL'den atıLan mesajLarLa kurtuLmaz ÖküzLüqün Lüzumu yok

Seni tanıdıqımda SüsLü Bir Sokak köpeğiydinSEwimLiliğine aldanıp,,gnLmde kulübe yabMama ramen evCilleşTiremedim SenihaLa her Aldıqın Kokunun Peşine gidiyorsun !!

maDem Çok akıLLısın söLe ßakaLım ßir kaLße nasL iKi İnsan SığDırDın _??

Ya “ OnuRuM ” La GideRim ßu Aşktan, “ Ya Da Seni Severek, “ OnuRsuZ ” ca YaŞamaya Devam Ederim ”

Bana biR wedayı çok göRenin aRkasından DUR diyemem!!!!

saRho$um bu qeCe kaFam dumaNLı baNa veRdikLeri haYat yaLaNdı!

NefRet eTTim qıpTe eTTİm keNdim oLmak isteDim beCeRemeDimßıRaq LaN a$kı maSa üstüNdeN siL qitSinßeLLeqiNde mi kaLdıFoRmat aT s*qtRsn qiTsnN!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com