Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dost

Ey Dost ~

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ey Dost ~

bir dostla yanında değilken konuşmak Ne güzel diyecektim mektup mu: yazarak susmak sevgini yazıyla anlatmak…

SEVGİLİ DOST
Geçen sabah senin üzüntülü olduğunu söylediler Dokunsalar ağlayacakmışsın Dokunmamışlar Yine de ağlamışsın; dostun gözünden akan bir damla yaşın yeryüzündeki bütün gölleri tuz gölü yaptığını bilmez gibi Gül ki; acılaşmasın göller Göl ki; orada demir kayığımız Kayık ki ; içinde en sevdiğimiz anılarımız…

SEVGİLİ DOST
Eğer yer yüzündeki bütün elleri bir masanın üstüne koysalar elini bulabilirim onların içinden…

SEVGİLİ DOST
Eksik bilgi bizi yanlış adrese götürür Arkadaşlıklar dostluklar ortaklıklar hep bu yüzden biter Kim bilir hayatımızda kaç kez “Nasılda tanıyamamışım” demiş kaç kez ince buz tabakasına aldanıp üzerinde yürüdüğümüz gölün soğuk sularında bulmuşuzdur kendimizi öyle değil mi ? Acaba nasıldır sahtesi basılamayacak dostluğun resmi ?

SEVGİLİ DOST
Bana bu gidişi engelleyemediğini söyleme! Akıl freninin patladığını söyleme bana Ağaçlar hayatın sembolüyken neden sana ölümü hatırlatıyor? Silmeye uğraştıkça silgiyi bastırdıkça üzerine iyice gömülüp sabitleşiyor diyorsun Bu durmak istediğin zaman aniden frene basmaya benziyor Çünkü frene basmak kolay olduğu kadar tehlikelidir de Asıl mesele sürati ayarlamak tehliaaai sezmek ve frenin son direncini kaybedeceği son anı hesaba katmaktır Hem ölçü hem zaman işi yani !

SEVGİLİ DOST
Mektubun gelmiyor Bu sana yazmamı engellemiyor Asıl mektup gelmediğinde yazılmalı Çünkü yazmamakta bir mektuptur; Yazılandan daha güçlü satırlar içeren Susmak ve konuşmak yerini bulduğunda ortaya çıkar melodi Piyanonun tuşları yan yana durdukları halde susmayı bildiklerinden dinletiyorlar kendilerini

SEVGİLİ DOST
ÖZLEDİM SENİ ÖZLEM YAZDIRIYOR
Yazın buharlaşmayacak kışın donmayacak sonbaharda yapraklarını dökmeyecek yani hep aynı kalacak yada artacak sevgi Altını görünce gümüşten gümüşü görünce bakırdan vazgeçmeyecek “ İstediğin zaman lambayı söndür Senin karanlığını da tanır ve severim” diyecek…

SEVGİLİ DOST
Gönlünde açan gülleri gözyaşlarınla ıslatma Çiğnetme onları kalbinin en temiz yerlerini ayır onlara Sev onları kendini sevdiğin kadar ve bir bir kokla Hisset sana anlattıklarımı Şimdi duyuyor musun beni?

EVET EY DOST SEVGİLİ DOST ÖZLEDİM SENİ!

Ayrı yerlerde kimlerin ardına saklanmış olsa da dostluğumuz unutma ki aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece hep dostuz !

Alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com