Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cesaret isterim

"Cesaret İsterim"

Eski 07-28-2008   #1
hayko26

"Cesaret İsterim"

Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe'den son derece samimi sözler'Sami Yen'e çıkacağım günü düşündükçe, tüylerim diken diken oluyor'

‘Saldırgan futbol’
Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe’den son derece samimi sözler Almanya dönüşünde Galatasaray TV’ye özel açıklamalarda bulunan Alman hoca, “Kesinlikle zamanın çabuk geçmesini ve Ali Sami Yen Stadı’nın ambiansını yaşamak istiyorum Orada çıkacağım ilk maçı düşündüğümde tüylerim diken diken oluyor Galatasaray taraftarı şuna inansın ki, göze hoş gelen ve saldıran bir futbol sergileyeceğiz Bizi izleyen herkes sahada gördüğünden keyif alacak” diye konuştu
‘Dengeli bir kadro’
Sarı-Kırmızılı formaya gönül verenlerin ortak bir arzusu olduğunu belirten Skibbe, “Hem geçen sezonki başarıyı tekrarlayarak şampiyon olmak hem de Avrupa’da başarı elde etmek hepimizin hedefi Tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yaptık, yapmaya da devam ediyoruz” dedi Yeni transferlerden Kewell’ı çok iyi gördüğünü, Lincoln’ün de ofansif anlamda büyük bir silah olduğunu kaydeden genç çalıştırıcı, pozitif futbol adına dengeli bir kadro oluşturduklarını ifade etti
‘Cesaret isterim’
Skibbe sözlerini şöyle tamamladı: “Transfer komitesinden başka bir beklentim yok açıkçası Zaten çok iyi bir kadro kurduk Meira gibi önemli bir ismi takımda görmek mutluluk verici Ben artık oyunculardan tek bir şey istiyorum, o da risk ve sorumluluk almaya cesaret etmeleri En sevmediğim şey ise futbolcunun sahada sorumsuzca oynamasıdır İşte buna asla müsaade etmem Şu ana kadar her şey çok güzel Personel çok sıcak Umarım hep böyle devam eder ve hep güleriz

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com