Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adamın, dünyayı, filminin, galasında, ilginç, kurtaran, oğlu, tartışma

'Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu' Filminin Galasında İlginç Tartışma

Eski 08-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

'Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu' Filminin Galasında İlginç Tartışma

*

Türk Sinemasının İlklerinden Olan 'Dünyayı Kurtaran Adam'ın Devamı Niteliğindeki 'Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu' Filmi, 15 Aralık'ta Vizyona Giriyor Kartal Tibet'in Yönettiği ve Başrollerinde Cüneyt Arkın, Mehmet Ali Erbil, Deniz Seki ve Pascal Nouma'nın da Yer Aldığı Filmin Galası Kanyon Alışveriş Merkezindeki Mars Sinemalarında Düzenlendi

Yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı 'Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu' filminin galasında gösterim öncesi filmin oyuncuları bir basın toplantısı düzenledi Basın toplantısında konuşan oyuncu Ali Erkazan, sette yönetmen Kartal Tibet'in kendilerine bağırdığını ve ******* ettiğini dile getirerek, 'Biz sette ***** yedik, bunu ben asla içime sindiremiyorum' diye konuştu Erkazan'ın sözleri üzerine araya giren Deniz Seki, 'Kolay değil 70 küsür yaşında bu kadar özel bir filme imza atmak Ben onu alkışlamamız gerektiğini düşünüyorum' dedi Cüneyt Arkın ise görevini gereği gibi yaptığı için bir gün bile kendisine bir yönetmenin sesini yükseltmediğini belirterek sette bir oyuncunun çok büyük bir terbiyesizlik yaptığını ve Tibet'in müthiş bir anlayış içerisinde olayı bastırdığını söyledi

'Bizim sinemamızda olsa o oyuncu setten kovulurdu' diyen Arkın'a, Erkazan 'Sizin sinemanız yok, Türk sineması var' diyerek karşılık verdi

Ali Erkazan arkadaşlarının hatırı nedeniyle bu filmde oynadığına değinerek bir daha Kartal Tibet'le çalışmayacağını dile getirdi

Film, yurt içinde 200 ve aynı anda Almanya, Fransa, Hollanda, Avustralya, Belçika, İsviçre, İngiltere ve Avusturya ile beraber 300 kopya ile 15 Aralık'ta gösterime girecek

Dünyayı kurtaran adam Cüneyt Arkın'ın oğlu rolünde Mehmet Ali Erbil'in yer aldığı film, uzay boşluğunda yitip giden Türk astronotu Gökmen'in kurtuluş hikayesini anlatıyor Bin 550 sahne olarak çekilen ve 90 sahnesinin tamamı bilgisayar ortamında sanal olarak yaratıldı Filmin süpervizörlüğünü ise Matrix, Lotr, Harry Potter, King Kong gibi filmlerin süpervizörü Peter Doyle yaptı

Kaynak: intersinemacom

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com