Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
duralı, or or, rüyhan, sevgiliye

Rüyhan Duralı // Sevgiliye

Eski 10-13-2010   #1
Şengül Şirin
Icon7

~~

Büyük bir aşka ve sevgiliye ithafen yazılmış gerçek bir aşk öyküsü

Her şeyin başlangıcı aşk
Sen bana ben sana aşık olduk sonunu düşünmeden!!!
Aşk da bu değil mi zaten?
Aşk merakı; merak özlemi getirdi
Özlemin ne kadar acı verebileceğini ne sen ne de ben düşünebildik
Özlem acıyı; acı ihaneti
İhanet hırsı; hırs ayrılmayı
Ayrılık alışkanlığı getirdi
Sevmek de nereden geldi?

Bir yanda mesleğine âşık hayatta tutunmaya çalışan bir gazetecinin Rüyhan Duralı'nın bir yanda ise ailesi ve çevresine rağmen ölümüne seven dünyalar güzeli bir kızın Sevgili'nin yaşadığı hayatınıza damgasını vuracak bir aşk hikâyesi Bu kitapta yaşanmış mucizelere tanık olacaksınız SEVGİLİYE ile bir aşkın her anına; sevince sevgiye hasrete ölüme aldatmaya aldatılmaya çaresizliğe ortak olacaksınız

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com