Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
görüntüler, maddeleşen, ruhsal

Maddeleşen Ruhsal Görüntüler

Eski 05-08-2007   #1
Ergenekon

Maddeleşen Ruhsal Görüntüler

Bu resimler 1960 yılında çıkan Ruh ve Madde adlı ilk Türk spiritüalizm dergisinde yayınlamıştır Dikkat etmenizi istediğim şey tarih 1960 da bu tür fotolar yapacak fotoshopu bırakın Türkiye'de bilgisayar yoktu

“Ektoplazma, herşeyden önce medyumun bedeninden ayrılan fizik parçalarıdır Medyumun bedeninden ayrılan ektoplazmanın önceleri belirgin bir biçimi yoktur Fakat hızla biçimlenir Genellikle rengi beyazdır Bazen, kül renginde ya da siyah olabilir Ektoplazma, medyumun kulak, burun ya da ağız gibi doğal deliklerinden çıkar Sonuçta taslak halinde şekiller, yani mükemmel maddeleşmeler meydana gelir
Yapılan çeşitli deneylerde ektoplazmadan örnekler almak mümkün olmuştur Özellikle, Albert Schrenk-Notzing’in bu alandaki çalışmaları dikkat çekicidir Notzing, incelemeleri sonunda, bu maddenin %50’sinin su olduğunun, içinde albümin ve kükürt de bulunduğunu saptadı Kimyasal formülü de şöyledir: C 120, H 1134, Az 248, S 5, O 249
Konunun uzmanları, maddeleşen şeklin medyumdan fazla uzaklaşmadığı görüşündeler Bunun medyumla devamlı bağlantı halinde olduğunu düşünüyorlar Bu, bebeğin annesine göbek kordonu ile bağlı olmasına benzetiliyor Şekil, bazı olaylarda medyuma çok benzer Eğer celse sırasında, ektoplazmik görüntüyü denemek için herhangi bir işaret konursa, bu işaretin celseden sonra, medyumun herhangi bir yerinde ortaya çıkabileceği iddia ediliyor Ayrıca, bu görüntüye dokunulduğunda ya da vurulduğunda, bunu medyumun da aynı şekilde algılayabileceği vurgulanıyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-08-2007   #2
angelesdream

şaşkınlıktan küçük dilimi yutacağım şimdiacaba benimde böyle ruhlarım varmıdır?:)) ergenekon korkuttun beni ya
sağol

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-08-2007   #3
İSİMSİZ KARANLIK

İlginç gerçekten, teşekkürler Ergenekon
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-09-2007   #4
puslu

Ayyy ben korkarım ya böyle şeylerden teşekkürler Ergenekon cidden ilgi çekici
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-09-2007   #5
bessraa

illginchmish teseqqürllerr

TaPaRsAn TePiLiRsİn , TePeRsEn TaPıLıRsIn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-09-2007   #6
Ergenekon

"Ayyy ben korkarım ya böyle şeylerden teşekkürler Ergenekon cidden ilgi çekici"
hadi ben desem herkes inanır, ben böcekten bile korkuyorum, sen hep korku tünelindesin bunlar ne ki size
ooo ben zaten konuya girmeden önce ille bakıyorum korkunç mu diye başlığına, bir iki defa yakalandım bilmeden

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-09-2007   #7
doctor88

tesekurler ergenekon
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-09-2007   #8
sosyo911

harbiden farklı dalgalar, erkek olmama rağmen ürperdim,, düşünsene korktuğum şey benim içimde nasıl oluyor hayret,,
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-18-2007   #9
yosun_26

çok ilginç yaa saol ergenekon
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com