Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, ilköğretim, mahmut, merkez, okulu, uşak, öğretmen, özgöbek

Öğretmen Mahmut Özgöbek İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Uşak

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Öğretmen Mahmut Özgöbek İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Uşak

Öğretmen Mahmut Özgöbek İlköğretim Okulu Hakkında - Öğretmen Mahmut Özgöbek İlköğretim Okulu Tanıtım - Öğretmen Mahmut Özgöbek İlköğretim Okulu Resimleri - Öğretmen Mahmut Özgöbek İlköğretim Okulu İletişim

Öğretmen Mahmut Özgöbek İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Misyonumuz

Biz, Öğretmen Mahmut Özgöbek İlköğretim Okulu Olarak; Atatürk İlkelerinin Işığında, Milli Eğitimimizin Temel Amaçları Doğrultusunda Milli Ve Manevi Değerlerimize Bağlı, Aydın Fikirli, Çağdaş Düşünceli Sorumluluk Duygusu Gelişmiş, kendine güvenen 21yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına, Ülkemizin İhtiyaç Duyduğu Alanlarda Yüksek Öğrenime Öğrenci Yetiştirmek İçin Varız!

Vizyonumuz

Vizyon, okulumuzun gelişimini yönlendiren bir faktördür Eğer nereye ulaşmak istediğimizi bilmiyorsak şu an bulunduğumuz yol bizi herhangi bir yere götürebilir İstiyoruz ki Okulumuzda, öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin İstiyoruz ki Okulumuzda her veli ve herkes, öğrencilerine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin İstiyoruz ki Velilerimiz,öğrenme

Öğretmen Mahmut Özgöbek İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: 276 2162998
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Cumhuriyet Mh 3 Mücahit Sk No: 3/A
Okulun Web Adresi: http://wwwmahmutozgobekioomebk12t r/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Öğretmen Mahmut Özgöbek İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com