Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Internet & ADSL

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başarili, etüt, merkezi, torbalinin

TORBALININ EN BAŞARILI ETÜT MERKEZİ

Eski 10-01-2015   #1
photoman

TORBALININ EN BAŞARILI ETÜT MERKEZİ

Başarı Etüt, Torbalıda Etüt Merkezi arayışlarınızda, en başarılı isim olarak karşınıza çıkacaktır İzmir'in Torbalı ilçesinde bulunan kurumumuz alanında söz sahibidirEtüt merkezimizde 1 sınıftan 8 sınıfa kadar eğitim verilmektedir Torbalının en iyi etüt merkezi olarak anılan kurum, tesis standartları ve eğitim kalitesine ek olarak, Ayrancılarda dershane, Ayrancılarda etüt merkezi ve Yazıbaşı etüt merkezi arayışlarınızda servis hizmetiyle ön plana çıkacaktır Çocuklarınızın güven ve mutluluğu ile gerçekleştirilen eğitim süreci, size Torbalıda kurs ve Torbalıda Eğitim Kurumları, Torbalının en başarılı Etüt Merkezi , Torbalıda Etüt Eğitim ve Torbalıda Dershane arayışlarınızda rehber olacaktır

Kurumumuzda;
-8SINIFLAR İÇİN TEOG HAZIRLIK SINIFLARIMIZ BULUNMAKTADIR
-HAFTAİÇİ HER GÜN ETÜT EĞİTİMİMİZ VARDIR
-KAHVALTI , ÖĞLE YEMEĞİ VE SERVİS HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR
-CUMARTESİ GÜNLERİ MENTAL ARİTMETİK , AKIL OYUNLARI VE HIZLI OKUMA KURS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR
-CUMARTESİ GÜNLERİ MATEMATİK VE İNGİLİZCE KURS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR
-1 SINIFTAN 12 SINIFA KADAR HER BRANŞTAN ÖZEL DERS VERİLMEKTEDİR
-TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE ÇÖZÜM YAYINLARI VE MARTI YAYINLARI SETLERİ ÜCRETSİZ OLARAK VERİLMEKTEDİR
-ÜCRETSİZ OLARAK VERİLEN YAYINLARIMIZ HER DERSTEN ÇÖZÜM KONU ANLATIM KİTAPLARI,HER DERSTEN ÇÖZÜM SORU BANKALARI,HER DERSTEN ÇÖZÜM YAPRAK TESTLERİ VE HER AY YAPILAN ÇÖZÜM YAYINLARI DENEME SINAVLARINDAN OLUŞMAKTADIR
-ETÜT MERKEZİMİZDE TÜM ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİMİZ TORBALI'DA İLK VE TEK OLARAK UYGULANAN PARMAK İZLİ YOKLAMA SİSTEMİYLE DENETLENMEKTEDİR
-KURUMUMUZ 6 ADET RENKLİ , SESLİ VE KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMİYLE 7 GÜN 24 SAAT KAYIT ALTINA ALINMAKTADIR
-TÜM SINIFLARIMIZ KAPALI PARMAKLIK SİSTEMİYLE KORUNMAKTA OLUP, ÇİFT KAT PENCERELER VE ÇOCUK KORUMA PRİZLERİYLE TAM GÜVENLİK SAĞLANMIŞTIR
-TÜM SINIFLARIMIZ BENZERİ KURUMLARA NAZARAN EN AZ 20 METREKAREDEN OLUŞMAKTA OLUP HAVADARDIR ,KLİMALIDIR
-KURUMUMUZDA AKILLI TAHTA , PROJEKSİYON VE İNTERNET DONANIMLI İNTERAKTİF DERS İMKANIMIZ BULUNMAKTADIR
-ETÜT MERKEZİMİZDE 1 SINIFTAN 8 SINIFA GÜNLÜK ÖDEV YAPIMI,PERFORMANS ,PROJE ÖDEVLERİNİN YAPIMI , KONU ANLATIMLARI VE SINAVLARA HAZIRLIK ÇALIŞMALARIMIZ VERİLMEKTEDİR
-KURUMUMUZDAKİ YEMEKLER UZMAN EŞLİĞİNDE HAZIRLANMAKTA OLUP PINAR ÜRÜNLERİ KULLANILMAKTADIR
''BAŞARIYA GİDEN YOLDA,HER ZAMAN YANINIZDA''
TELEFON:856-5960
ADRES: TEPEKÖY MAHALLESİ 3035 SOKAK NO:21/B (CENGİZ TOPEL ORTAOKULU VE TEDAŞ ÇAPRAZI ,ESKİ HAMAM SOKAĞINDAYIZ) TORBALI/İZMİR

Web Site : http://wwwbasarietutcom

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com