Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
geçmişten, yük

Geçmişten Bir Yük...

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Geçmişten Bir Yük...

Geçmişten Bir Yük…

Sol yanımda bir ağrı var; kalp civarında… İnceden bir sızı, geçmişten bir yük Atmam lazım!

Geçmişten Bir Yük…

Bütün ağırlıklarından kurtulmalı insan, yoksa yürümek zorlaşıyor Her geçen gün daha fazla rendelerken hayat, bir de tarihin tozlu sayfalarından çıkıp gelen düşüncelerle yormamak lazım bünyeyi

Başkalarından daha zor, kendimizi affetmek! Mahkeme hiç bitmiyor Keşke demeden yürümeyi öğrenmek gerekiyor

Keşke demeye başladıysan, zaten ruhun çarpmıştır duvarlara Aklında daha iyiye gitmek için yollar oluşmuştur

Benim sol yanım ağrıyor bu gece Geçmişten anılar gözümün önünde, buğulanıyor gözbebeklerim Hatalarımla yüzleşiyorum Ben de insanım, elbette yanlışlarım var cebimde

“Vah” diyerek çözülmüyor ömrün sırrı çünkü öyle yapınca pas tutuyor dil ve yürek En iyisi arınıp, temizlenmek!

Düzeltemeyeceğim şeyler için bu gönül sancısı aslında ve boşuna! Olanları geride bırakıp, yürümek gerekiyor

Çocukluğumda boyumu metrelerce aşan ağaçlara tırmanırdım Kan ter içinde, ellerimi kanatarak meyvelere ulaşırdım

Her adımda yerden biraz daha yükselirdim ve dallar inceldikçe daha güvensiz olurdu Ancak hiç korkmazdım çünkü kendime inanırdım

Yaşamın ağaca tırmanmaktan farkı yok Aşkın da o ağaçtaki meyveden! Hayatı çözmek için hayvanları ve çocukları iyi seyretmek gerekiyor Onlar bu işin sırrını biliyor!

Candan Ünal
trmsncom

>>> sevdasokagiiblogspotcom
>>> http://sevdasokagiiblogspotcom/ <<<

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com