Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
auranızı, görün, içinde, saniye

25 Saniye İçinde Auranızı Görün

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

25 Saniye İçinde Auranızı Görün

Merhabalar

İlk önce yazan teknikleri kafanızdan çıkartın başka bir yere koyun

25 saniye içinde nasıl auramızı görücez diye sorular sorucaksınız

açıklıyayım çok rahat ve kolay bir şekilde ve çok net olarak görüceksiniz

yapmanız gereken Beyaz bir ışığa yakından 10 saniye bakın, burası çok önemli 10 saniye baktıktan sonra birden sağ veya sol fark etmez sağ diyelim sağ avcunuza hemen bakın

anlamadım diyebilirsiniz şöyle açıklıyım 10 saniye beyaz ışığa yakından bakın ve hemen hızlı bir şekilde sağ avcunuzun içine bakın ve aura renginiz daha belirgin hale gelicek ve siz bunu çok rahat görüceksiniz

Kendi aura rengimi biliyordum ve yeni bir metot ile daha kolay hale getirdim ve sonuç 4 defa denedim 4 ündede aura rengimi gayet kolayca görebildim

iyi günler

(Sevgimle kalın)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com