Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
burs, kırıkkalede, vakıflar, veren

Kırıkkalede Burs Veren Vakıflar

Eski 10-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kırıkkalede Burs Veren Vakıflar

Kırıkkale bahsili ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı

kırıkkale balıseyh ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı

kırıkkale çelebi ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : çelebi kaymakamlıgı

kırıkkale delice ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı

kırıkkale furkan ilim ve hizmet vakfı bursu :

Gürler mahallesi ergenekon caddesi kaplan apartmanı

no: 78/1

kırıkkale karakeçili ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı

kırıkkale keskin ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı

kırıkkale

kırıkkale anadolu teknik lisesi ,teknik lise ve endüstri

meslek lisesi eğitim vakfı bursu : (kate-ev)

fabrikalar mahallesi hürrüyet caddesi no:2 (okul

binası) 0318 225 35 09

kırıkkale ili sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı

kırıkkale ilini kalkındırma ve tanıtma vakfı bursu : Kırıkkale valiligi 2249041

kırıkkale üniversitesi vakfı bursu : (küv) millet caddesi 71100 kırıkkale 0318 224 69 07

kırıkkale sulakyurt ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı

kırıkkale yahsihan ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Yahsihan kaymakamlıgı

kırıkkale zafer vakfı bursu : Yenidogan mahallesi gazi nevzat gümüs caddesi

saglık il müdürlügü karsısı

k3

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com