Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
karşı, takıntıya, yapmalı

Takıntıya Karşı Ne Yapmalı?

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Takıntıya Karşı Ne Yapmalı?

merhaba arkadaşlar
bende gerekli gereksiz bir sürü şey için takıntı oluyor ve hayatımı çok zorlaştırıyor bir şey yapmak için kafamdan düşünce geçirdiysem o şeyin sonunda ölüm olduğunu dahi bilsem yapmaktan alıkoyamıyorum kendimi en basiti gidip pazardan patates almayı düşündüm değil mi? gidip onu alıp eve getirene kadar başka bir iş yapamıyorum tamamiyle ona odaklanıyorum bu bir rahatsızlık mı bilmiyorum ama gerçekten berbat bir şey bu alışkanlıkla yaşamak çoğu zaman da biliyorum başıma kötü birşey gelecek ama yine de onu yapmaktan vazgeçemiyorum var mı aranızda bu sorundan şikayeti olan ve çözmek için neler yapılabilir?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com