Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arasında, jackie, merritt or, sırlar, yolculuk

Jackie Merritt/ Sırlar Arasında Yolculuk

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Jackie Merritt/ Sırlar Arasında Yolculuk

Jackie Merritt - Sırlar Arasında Yolculuk

Madam Morova gözlerini yumup başını geriye attı
'Bir sonbahar düğünü görüyorum Ve esmer,çok yakışıklı (oy oy oy bir damat'
Blair sıkıntıyla çekti içiniFala inanmazdı (Hem falcıya git hem inanma yavrum,sen daha çok iç çekersiin)Bunda ne kadar haklı olduğu da falcının ilk cümlesinde ortaya çıkmıştıEvet evleniyordu(Sen öyle san güzelim
Ama düğün sonbaharda falan değil,üç hafta sonra olacaktıDahası evleneceği adam,yani nişanlısı(yani gereksiz şahsiyet sarışındı ve o anda çadırın dışında onu bekliyordu(Beklesin kaderinde beklemekten başka bir şey yok zaten
Kısacası kadın saçmalamıştıAma belki saçmalamamıştı(karar ver kızım sende saçmaladı mı saçmalamadı mı Belki yaşamının bütün gidişatını değiştirecek bir yaz mevsimi yaşanıyordu (ama ne yazz ne yazz aman sabahlar olmasın

Keyifli okumalar diliyorum Ben okurken hayli eğlendimİthaf furyası devam ediyorKitap spyder'ın tarama benim Kimimiz kitaplarını paylaşıyor kimimiz onları tarıyor düzenliyor Herkes elinden geleni yapıyor kısaca Kıymet ve vefa nedir bilen bütün arkadaşlarıma ithaf ediyorumSizi tanımaya başlamak kitaptan daha büyük bir kazanç benim için Varlığınız için müteşekkirim Hepinize teşekkürler dostlar

alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Jackie Merritt/ Sırlar Arasında Yolculuk

Eski 06-05-2014   #2
meyyale111

Cevap : Jackie Merritt/ Sırlar Arasında Yolculuk

sağ ol
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com