Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Bilim & Teknoloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
mobile, windows, yaşayacak

Windows Mobile 6.5 Az Yaşayacak

Eski 05-20-2009   #1
yesimciwciw
Icon46

Windows Mobile 6.5 Az Yaşayacak

WİNDOWS MOBİLE 65 AZ YAŞAYACAK

Microsoft dedikodulardan sonra Windows Mobile 65 versiyonunun hazır olduğunu doğruladı Ama Windows Mobile 65 geçici bir çözüm olacak

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre Windows Mobile 65 hazır Hatta Windows Mobile 7 çalışmaları başladı bile Windows Mobile 65’in hayatı aslında kısa sürecek Dokuz ay ömür biçilen bu işletim sisteminin yarı geçici bir çözüm olacağı konuşulan dedikoduların arasında yer alıyor
Windows Mobile 65’in üzerindeki en büyük yenilik arayüz olarak gösteriliyor İşletim sisteminde kullanılabilirliği arttırmak için dokunmatik ekran üzerinde büyük semboller tasarlanmış durumda

2009 yılının üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek Windows Mobile 65’in beklenenleri karşılayabileceği konusunda şüpheler hala sürüyor Bu gelişmeler devam ede dursun biz Mobile 65 işletim sistemini geçtik 2010 yılında piyasada olacak Windows Mobile 7 işletim sistemini bekliyoruz
:: Windows Mobile 65 cep telefonlarını ateşler mi?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com